Let’s travel together.

[EDIT] GDZIE SĄ JJ I TYLEE? CO UKRYWA MATKA? – HISTORIA ZAGINIONEGO RODZEŃSTWA, KILKU ZGONÓW I SEKTY [EDIT]

0
W dniu 9 czerwca 2020, podczas przeszukiwań posiadłości Chada Daybella w Idaho odkryto ludzkie szczątki. Cztery dni później, Departament Policji w Rexburgu złożył najgłębsze kondolencje bliskim, po tym, jak potwierdzono, że odnalezione szczątki, należą do zaginionych dzieci Lori Vallow: 7-letniego JJ Vallow, i 17-letniej Tylee Ryan. JJ i Tylee zniknęli w zeszłym roku w tajemniczych okolicznościach.

Niniejszy artykuł zawiera aktualizację dotyczącą sprawy zaginięcia JJ i Tylee, którą opisywaliśmy w marcu tego roku. Poniżej znajduje się link do artykułu z marca.

„Nie tego się spodziewaliśmy; nie byliśmy w stanie zapewnić dzieciom bezpieczeństwa” – napisał zastępca szefa policji w Rexburgu, Gary Hagen. „Nasze serca i modlitwy kierujemy do rodzin JJ i Tylee”.

„Szczątki zostały zabrane do gabinetu lekarskiego, gdzie przeprowadzono sekcję zwłok oraz ich pozytywną identyfikację.”  „Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym funkcjonariuszom organów ścigania, biuru szeryfa hrabstwa Fremont, FBI, rodzinie, przyjaciołom i całej lokalnej społeczności oraz ludziom w całym kraju za ich staranne i niestrudzone działania w celu znalezienia JJ i Tylee” – napisał Hagen.

This slideshow requires JavaScript.

 

Według Hagena „śledztwo jest nadal aktywne i trwa”.

 

„Rodzina miała silną nadzieję i wiarę, w to że dzieci żyją i mają się dobrze”, kontynuuje oświadczenie Hagen. „Bardzo tęsknią za JJ i Tylee. Rodzina jest bardzo wdzięczna tym, którzy poświęcili tyle czasu i wysiłku, próbując ich zlokalizować .”

 

Chadowi postawiono dwa zarzuty zniszczenia i ukrycia dowodów. Obecnie jest również oskarżony za potencjalne zabójstwo, usiłowanie zabójstwa i działania spiskowe w związku ze śmiercią jego pierwszej żony. Mężczyzna pozostaje w więzieniu, za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów.

 

Lori Vallow przebywa obecnie w więzieniu pod wieloma zarzutami, m.im. stawiania oporu i zakłócania pracy funkcjonariuszom wydziału kryminalnego, nakłaniania do popełnienia przestępstwa, okazania pogardy wobec sądu i umyślnego nieposłuszeństwa wobec sądu przez nie dopełnienia nakazu doprowadzenia jej dwojga dzieci na policję. Vallow nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych jej czynów. 

Jednocześnie policja apeluje:

Jeśli masz podejrzenia w związku z wykorzystywaniem dzieci, zadzwoń pod numer infolinii Childhelp National Child Abuse na numer 1-800-4-A-Child lub 1-800-422-4453 lub odwiedź stronę  www.childhelp.org . Wszystkie połączenia są bezpłatne i anonimowe. Infolinia jest dostępna 24/7 w ponad 170 językach.

 

Jeśli interesuje Cię historia zaginięcia JJ i Tylee, zapraszam do zapoznania się z artykułem w linku poniżej:

 

Gdzie są JJ i Tylee? Co ukrywa matka? – Historia zaginionego rodzeństwa, kilku zgonów i sekty.

 

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.