Let’s travel together.

Żona rapera oskarżona o zamordowanie, rozczłonkowanie i profanację zwłok męża.

0

Marina Kokhal została oskarżona o zamordowanie swojego męża, rapera. Do tragedii doszło rzekomo po tym jak kobieta dowiedziała się o romansie jej męża z młodą fanką. Kobieta po dokonaniu morderstwa wypiła krew męża, uprawiała seks z jego zwłokami, a ostatecznie je rozczłonkowała. Szczątki mężczyzny znaleziono 30 lipca 2020 roku.36-letnia Marina została aresztowana w Rosji za rzekome zabicie 30-letniego Andy’ego Cartwrighta, którego prawdziwe nazwisko to Aleksander Juszczko. Kobieta zaprzecza zamordowaniu go, ale przyznaje, że rozczłonkowywała jego ciało przez 4 dni za pomocą piły do ​​metalu i noża. Niektóre fragmenty jego ciała przechowywała w lodówce, a inne leżały w czarnych workach na śmieci w pokoju Aleksandra.

Romans

Jak się okazuje, Juszczko już od jakiegoś czasu był w związku ze swoją 24-letnią fanką Nadią i planował opuścić Kokhal, matkę dwójki jego synów. Nadia powiedziała, że jej ​​romans z Cartwrightem zaczął się w 2018 roku. „Stosunki seksualne między nami odbywały się w moim mieszkaniu” – powiedziała kochanka zmarłego. „Specjalnie wynajęłam mieszkanie w pobliżu jego domu. Spotykaliśmy się codziennie, a Kokhal o tym nie wiedziała”. Detektywi dotarli do informacji, że raper zamierzał zakończyć związek z żoną i odejść do kochanki. Nadia zadzwoniła na telefon rapera, kiedy ten już nie żył. Telefon odebrała jego żona i powiedziała, że Aleksandra nie ma w domu, wyszedł.

Palce i żołądek

Ostatnim odkryciem w tej makabrycznej sprawie jest to, że Kokhal wzięła odcięte palce męża i nakarmiła nimi szczury na podwórku ich domu, aby zapobiec identyfikacji ciała na podstawie odcisków palców. Ale rzekomy plan się nie powiódł a palce zostały odnalezione. Śledczy powiedzieli: „Aby ukryć ślady zbrodni, oskarżona rozczłonkowała zwłoki ofiary w celu ich późniejszego zniszczenia”. W mieszkaniu nie znaleziono niektórych narządów wewnętrznych, w tym żołądka.

This slideshow requires JavaScript.

Zatrzymana

Marina została została zatrzymana „dla jej własnego bezpieczeństwa”, policja obawia się ataku na kobietę przez rzeszę rozwścieczonych fanów. Śledczy obawiają się, że zwolennicy Cartwrighta „mogą chcieć się na niej zemścić za śmierć ich idola”.
Adwokatka kobiety mówi „Ona kategorycznie nie przyznaje się do winy, nie przyznała się do tego i nie zamierza się do tego przyznać. Przyczyna śmierci jej męża nie została jeszcze ustalona. Marina sama nadal deklaruje, że nie zabiła, a jedynie poćwiartowała ciało”.

Narkotyki

Marina twierdzi, że za śmierć jej męża są odpowiedzialne narkotyki. Według Kokhal, Cartwright uzależnił się od twardych narkotyków podczas kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa. Gdy kobieta znalazła swojego męża martwego w ich mieszkaniu, postanowiła je rozczłonkować. Zdaniem adwokatki, kobieta zrobiła to, ponieważ nie chciała, aby fani rapera wiedzieli, że zmarł „haniebną” śmiercią z powodu przedawkowania narkotyków.

Astrolog

Marina Kokhal jest dziennikarką i astrologiem. Kobieta opublikowała na YouTube kilka filmów, w tym „Wrodzona agresja. Seryjni mordercy” oraz „Gdy osobiście poznasz kochankę swojego męża”. Wdowa pełniła również funkcję menedżera biznesowego swojego popularnego męża.

Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna śmierci rapera ani wyniki badań toksykologicznych. Sprawa obecnie czeka na swoje rozwiązanie, a Marina na wyrok.

 

Autor: Kasia Magierska

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.