Let’s travel together.

Zamordował ciężarną żonę i dzieci – kobiety go kochają!

2

14 sierpnia 2018 roku Chris Watts błaga przed kamerami krajowej telewizji o pomoc w odnalezieniu swojej zaginionej żony i dwójki dzieci. Dzień później, 33-letni Watts został aresztowany w związku z podejrzeniem o zamordowanie swojej 34-letniej, ciężarnej  żony Shannan, czteroletniej córki Belli i trzyletniej Celeste.

Zdrada

13 sierpnia 2018 roku, przed godziną 2 w nocy/nad ranem, Shannan wróciła z podróży służbowej do domu, w którym czekali na nią mąż i dwie córeczki. Po powrocie, między parą małżonków miało dojść do zbliżenia po czym poszli spać. Kilka godzin później, doszło między nimi do kłótni. Tego dnia Chris miał przyznać się żonie do romansu ze swoją współpracowniczką oraz oznajmić, że chce rozwodu. „Nigdy więcej nie zobaczysz naszych dzieci!” – miała mu wtedy wykrzyczeć w twarz 34-letnia Shanann.

Zbrodnia

Watts w odpowiedzi na te słowa, wskoczył na leżącą obok niego, w łóżku żonę i ją udusił. Świadkiem zbrodni była jedna z jego córek, którą obudził krzyk Shanann. Watts następnie owinął ciało żony prześcieradłem i wyniósł je do samochodu. Po czym wrócił do domu po dzieci i kazał im wsiąść do samochodu. Pojechali do oddalonego o 45 minut jazdy, pola naftowego, na którym kiedyś pracował. To właśnie tam, mężczyzna zakopał ciało swojej żony w płytkim grobie, a następnie wrócił do samochodu, by udusić 3-letnią Celeste. Na wszystko patrzyła jego 4-letnia córka. Mężczyzna pozbył się ciała Celeste w zbiorniku z olejem i wrócił do Belli, która grzecznie siedziała w samochodzie i czekała na tatę. Po powrocie ojca, dziewczynka spytała:  „Czy ze mną stanie się to samo, co z Cece? Mężczyzna bez słowa udusił płaczącą i błagającą o litość córeczkę. Jej ciało, podobnie jak ciało jej siostry, wrzucił do zbiornika z olejem.

This slideshow requires JavaScript.

Zaginięcie

Nieobecność Shanann zauważyła jej przyjaciółka, która odwoziła ją do domu po podróży służbowej. Tego samego dnia, popołudniu kobiety miały się spotkać i wspólnie udać się na zaplanowaną wizytę u lekarza Shannan, w związku z jej ciążą. Kiedy kobieta się nie pojawiła na umówionym spotkaniu, zaniepokojona przyjaciółka pojechała do jej domu aby sprawdzić czy wszystko z nią w porządku. Chris który akurat był domu, powiedział jej, że Shannan zniknęła i zabrała ze sobą ich córki, podczas gdy on był w pracy. Oświadczył również, że nie ma pojęcia gdzie ona może przebywać.

Skoro zaginięcie jego żony zostało odkryte, musiał zacząć działać. Zgłosił więc sprawę zaginięcia na policję. Następnego dnia, przed kamerami wygłosił apel o pomoc w poszukiwaniach żony i dzieci. W tym czasie policja prężnie działa w sprawie zaginięcia Shannan i szybko dotarli do nagrania z prywatnych kamer monitoringu sąsiadów, gdzie widać było jak Watts ładuje ciało swojej żony do samochodu. 15 sierpnia 2018 roku, Chris został aresztowany.

Na początku Watts zeznał, że udusił Shanann w „ataku wściekłości” po tym, jak zobaczył, jak jego żona dusi córki. Jego zdaniem, chciała się na nim zemścić za zdradę, zabijając Bellę i Celeste.

Ugoda

Jednak w listopadzie historia Chrisa znów się zmieniła. Tym razem przyznał się do zabicia swojej żony i córek oraz przyznał się do wszystkich, stawianych mu zarzutów: trzy przypadki morderstwa pierwszego stopnia, jeden przypadek bezprawnego przerwania ciąży i trzy przypadki manipulacji przy zmarłym ludzkim ciele. 19 listopada, ostatecznie został skazany na trzy dożywotnie wyroki więzienia za morderstwa oraz dodatkowo 84 lata za inne przestępstwa.

Według prokuratora okręgowego, Welda Michaela Rourke, przyznanie się do popełnienia zbrodni jest częścią porozumienia, w ramach którego, Watts uniknie grożącej mu kary śmierci, ponieważ mnogość dowodów potwierdzających winę Wattsa była dla sądu wystarczająca aby skazać go na śmierć.

Idol

Chociaż Watts ostatecznie przyznał się do popełnienia wszystkich trzech morderstw, nie przeszkadza to rzeszy fanek, które piszą do niego listy z wyznaniami miłości i wiary w jego niewinność.

„Tak bardzo chcę Cię poznać że to nawet nie jest śmieszne”, napisała do niego 39-letnia kobieta z Kolorado. „Myślę o tobie każdego dnia odkąd pokazali Cię w wiadomościach.”

Ta sama kobieta dodała później, że byłaby „najszczęśliwszą dziewczyną na świecie”, gdyby Watts odpowiedział na jej list. Swoją notatkę opatrzyła wieloma hashtagami, które potwierdzają jej wiarę w niewinność Wattsa, takimi jak: #TEAMCHRIS, #CHRISISINNOCENT, #LOVEHIM i #SOOOOCUTE.

This slideshow requires JavaScript.

Watts otrzymał dziesiątki listów od swoich fanek, podczas gdy oczekiwał na proces za swoje potworne zbrodnie. „W moim sercu czuję, że jesteś świetnym facetem”, napisała kobieta o imieniu Candace. „Chciałabym rozjaśnić Twoje dni”, napisała inna.

Kobiety pisały o więziach, które ich łączą z Wattsem, opowiadały mu o tym, jak często i czule o nim myślą. Jedna z fanek wysłała mu swoje zdjęcie w bikini.

A to wszystko, pomimo faktu, że Watts zabił całą swoją rodzinę.

Szok i niedowierzanie

Sędzia skomentował tę sprawę w następujący sposób „To być może najbardziej nieludzka i okrutna zbrodnia, z jaką się spotkałem a były ich tysiące.”

„Mężczyzna siedzący po mojej prawej stronie udusił swoje córki”, powiedział Rourke podczas procesu, opisując, jak Watts wrzucił ciała swoich dwóch córek do zbiorników z olejem i pochował żonę.

Żaden z tych szczegółów nie przeszkadza kobietom, które wysyłają mu listy miłosne.

Psycholog Judy Ho, mówi, że prawie każdy skazany zabójca ma tego rodzaju „grupki fanek”, które wysyłają mu takie listy – bez względu na to, jak potworne są ich zbrodnie. Faktem jest, że kobiety czasami pociągają „źli chłopcy”.

Listy od wielbicielek mogą sprawić, że jego pobyt w więzieniu będzie bardziej znośny, jednak na bliższe relacje ze skazanym, chyba nie mogą liczyć.

 

Autor: Kasia Magierska
2 Komentarze
  1. Jonas mówi

    mógłbym się zgłosić na ochotnika żeby wykonać na nim karę śmierci

  2. Polo mówi

    W USA codziennie mordowanych są trzy żony dziennie ,media już o tym nie piszą bo to nie ma sensu . Watts to najgłupszy morderca o jakim słyszałam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.