Let’s travel together.

„Straciłem dziewictwo ze zwłokami” 18-latek zamordował matkę, zgwałcił jej ciało i skosztował mózgu

0

Urodzona 28 marca 1963 roku w Miami w stanie Oklahoma, Kimberly Diane Hill, córka Clyde Ray Hill i Sharon Violet Maples została opisana jako oddana, bezinteresowna matka i dumna pani kapral piechoty morskiej, która służyła swojemu krajowi w latach 1982-1992.

W chwili śmierci Kimberly pracowała jako opiekunka w hospicjum. Dzień przed swoimi 51 urodzinami, 27 marca 2014 r., Kimberly została bestialsko zamordowana w swoim mieszkaniu w Corpus Christi w Teksasie…

Nie lubił ludzi

Kimberly miała dwoje dzieci, córkę Desirae Danielle Hill i syna, Kevina. Kevin Davis, urodził się 27 grudnia 1995 roku. Gdy dorósł był znudzony swoim życiem i nie lubił innych ludzi. Rankiem 27 marca 2014 roku poprosił swoją matkę o pozwolenie na popełnienie samobójstwa. Kobieta, oczywiście była zaskoczona jego prośbą i rzekomo powiedziała swojemu synowi, że ona nie może kontrolować żadnego z jego działań. Kiedy Kevin to usłyszał, zmienił swoje plany i postanowił zamiast sobie, odebrać życie matce.

Oglądała telewizję

Kiedy więc siedziała na kanapie i oglądała telewizję, podszedł do niej od tyłu i zaczął dusić ją kablem ze swojej konsoli do gry. Potem, gdy zaczęła kopać i krzyczeć, wyjął młotek i zaczął zadawać nim ciosy w tył głowy matki. Zrobił to około 20 razy i jak nie trudno się domyślić, jej czaszka pękła.

Do sypialni

Po tym Kevin zaciągnął martwą kobietę do sypialni i tam dźgał nożem jej krwawiącą głowę. Następnie włożył palce do pękniętej czaszki, aby poruszyć mózgiem i upewnić się, że nie żyje. I jakby tego było mało, zgwałcił martwe ciało swojej rodzicielki. Po wszystkim napisał kilka odręcznych notatek dla policji, wsiadł na rower i odjechał. Chciał uciec ale się rozmyślił i udał się do pobliskiego domu z prośbą o skorzystanie z telefonu…

Ścigajcie mnie

Nastolatek powiedział mieszkańcom domu, że chciałby zadzwonić pod numer 911, ponieważ popełnił morderstwo. Dali mu telefon, a Kevin wykręcił numer alarmowy i powiedział dyspozytorowi, że jego matka nie żyje i znajduje się w swoim mieszkaniu. Policja szybko udała się pod wskazany przez chłopaka adres gdzie dokonała szokującego odkrycia. Znaleźli nagie od pasa w dół, martwe i zakrwawione ciało Kimberly. Znaleziono również notatki sporządzone przez Kevina, z których jedna brzmiała: „Ścigajcie mnie. Przepraszam za bałagan. KD.” 

Nie żałuje

Kevin został aresztowany i przetransportowany na przesłuchanie. Na komendzie przyznał się do wszystkiego i powiedział, że chociaż kocha swoją mamę, to niczego nie żałuje.

Podczas przesłuchania Kevin przyznał się również do innych rzeczy. Powiedział, że nie żałuje zabicia Kimberly i że kiedy skończył, czekał, aż jego siostra wróci do domu, aby mógł zrobić z nią to samo.

„Zdecydowałem się jednak tego nie robić, ponieważ… cóż… miałem dość zabijania. Tego było za dużo.” 

Dziewictwo

Zapytany przez śledczych, co takiego Kimberly zrobiła, że ​​zasłużyła na śmierć w tak brutalny sposób, Kevin odpowiedział: „Absolutnie nic. Jestem po prostu okropną, obrzydliwą osobą”.

Kevin przyznał się, że użył młotka do zabicia swojej mamy, a kiedy policja zapytała, co stało się później, powiedział im, że odbył stosunek seksualny z jej ciałem. „Chyba straciłem dziewictwo ze zwłokami” powiedział bez emocji.

Jestem zdrowy

Kiedy policja zapytała go, jak powinien zostać ukarany za zabicie swojej mamy, odpowiedział, że zasłużył na 100 lat więzienia, ponieważ dokładnie wiedział, co robi. „Nie mam zaburzeń psychicznych. Jestem zdrowy na umyśle. Wiem, co zrobiłem.”

Policja była oszołomiona, kiedy przyznał, że jest wysoce prawdopodobne, że znowu zabije. Oskarżono go o morderstwo i ustalono kaucję w wysokości 2 milionów dolarów.

Pudding

Psychiatra dr Joel Kutnik, który przesłuchiwał Davisa, powiedział ławie przysięgłych, jak sam Davis opisał morderstwo:

„Użył młotka, aby zabić swoją matkę i oczywiście czaszka pękła. Chciał się upewnić, że nie żyje.
Wbił rękę w czaszkę i pomieszał nią w mózgu, (…) powiedział również, że to było jak pudding – konsystencja tkanki mózgowej. A potem wspomniał, że posmakował jej mózgu.”

Kutnik powiedział również, że David przyznał się do fantazji o seksie z martwymi ciałami.

Zrobiłby to ponownie

Śledczy zapytali Davisa, czy uważa, że jest chory psychicznie lub szalony, a on odpowiedział: „Nie”. Prokuratorzy i eksperci zgodzili się, że Davis nie ma problemów psychicznych ani psychotycznych. Kevin przyznał podczas przesłuchania, że gdyby miał szansę, zabiłby ponownie.

Początkowo Kevin nie przyznawał się do morderstwa pierwszego stopnia, ale tuż przed procesem, w październiku 2014 roku, zmienił zdanie i przyznał się do winy. Oznajmił, że zabił swoją matkę i nazwał ją „najlepszą” mamą.

Kawałek mięsa

Na procesie powiedział sam o sobie „Nie mam żadnej moralności. Ciało to ciało. Kawałek mięsa”. Kiedy ława przysięgłych wysłuchiwała opowieści prokuratora o tym, jak Kevin wykorzystał seksualnie ciało swojej martwej matki, chłopak uśmiechnął się do nich.

Obrona nie wezwała żadnych świadków. Jego prawnik zażądał łagodnego wyroku i wskazał na potencjalne problemy ze zdrowiem psychicznym swojego klienta, ale prokuratura przekonywała, że ​​nie ma  żadnych dowodów medycznych na poparcie tego stwierdzenia, w dodatku Kevin sam przyznał, że jest zdrowy psychicznie.

Niepisane prawo

Podjęcie werdyktu zajęło ławnikom zaledwie godzinę. 18-letni Kevin otrzymał maksymalny wyrok – dożywocie. Dziadek Kevina, Clyde Hill, zwrócił się do zabójcy w sądzie. „Złamałeś niepisane prawo, zabiłeś swoją matkę.” – powiedział. „Nigdy więcej cię nie zobaczymy”.

27 marca 2014 roku, Kevin zamienił chęć odebrania sobie życia w pragnienie popełnienia niewyobrażalnego morderstwa. Jego oddana mama próbowała go przekonać, aby wybrał życie – ale wygląda na to, że Kevin był zbyt skupiony na śmierci, żeby jej słuchać…

Kevin może warunkowo opuścić więzienie w 2044 roku.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.