Let’s travel together.

Spakowała głowę matki do reklamówki i poszła do przyjaciela. Na jego oczach całowała pozbawioną mózgu głowę. [VIDEO]

0

Do tej przerażającej zbrodni doszło w Ashington (Anglia) w kwietniu 2019 roku. Kiedy służby weszły do domu 73-letniej Odessy Carey Sr., ich oczom ukazał się widok rodem z horroru. Bezgłowe zwłoki kobiety leżały na łóżku, a jej mózg odnaleziono w wannie, natomiast głowę miała przy sobie jej 36-letnia córka Odessa Carey Jr. Głowę swojej matki zapakowała w poszewkę z poduszki i ręcznik, a następnie do reklamówki i zabierała ze sobą na spacery.

Zapowiedź

Młodsza Odessa od lat cierpiała na poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, ale zdaniem jej bliskich, nigdy nie otrzymała odpowiedniej pomocy. 50-letnia Sharon O’Brien, wieloletnia partnerka Odessy (matki) była świadkiem przerażających incydentów, które uświadomiły jej, że córka jej partnerki jest poważnie chora.
Pewnego razu Carey pocięła sobie ręce do kości, a innym razem próbowała przebić się przez ścianę swojego domu, aby dostać się do sąsiadów, którzy jej zdaniem chcieli popełnić zbrodnię. Natomiast kilka tygodni przed zabójstwem swojej mamy, młodsza Odessa zabiła swojego kota i próbowała spłukać go w toalecie. Mimo wszystko, nikt z bliskich nie przeczuwał tragedii, do której miało dojść 8 kwietnia 2019 roku.

Odwiedziny

8 kwietnia 2019 roku, przyjaciel rodziny Carey, John Murray, odkrył na terenie swojej posesji znajomą osobę. Była to 36-letnia Odessa. Jej odwiedziny nie były niczym niezwykłym, natomiast jej wygląd i zachowanie wzbudziło w mężczyźnie przerażenie. Kobieta była pokryta krwią i próbowała wytrzeć ją z siebie przy pomocy nawilżanych chusteczek. Odessa  miała przy sobie reklamówkę, która również nosiła ślady krwi. Zaniepokojony John zapytał co ma w reklamówce, w odpowiedzi kobieta wyciągnęła zawiniątko. Po wydostaniu głowy matki z poszewki, Odessa pocałowała ją w czoło i schowała z powrotem do reklamówki. John był tak zdezorientowany całą ta sytuacją, że poszedł do pubu się napić, a stamtąd zadzwonił do partnerki starszej Odessy i poinformował ją o całym zajściu. W tym czasie młodsza Odessa weszła do domu Johna i skryła głowę matki do szafki pod zlewem w kuchni.

Mózg w wannie

Zaalarmowana przez O’Brien policja, najpierw udała się do domu kobiety, gdzie odkryli jej bezgłowy tułów i mózg, a głowę oraz jej córkę w domu Murraya. Odessa została natychmiast aresztowana, a wieści o tej zbrodni szybko obiegły media i wstrząsnęły mieszkańcami Ashington. Na miejscu zbrodni odkryto prawdopodobne narzędzie zbrodni, którym córka uderzyła w głowę matkę. Ustalono również, że gdy kobieta była już martwa, córka odcięła jej głowę przy użyciu noża i nożyczek, a następnie udała się do łazienki i tam pozbawiła głowę mózgu. Po tym wszystkim starannie posprzątała łazienkę, ale mózg pozostał w wannie.

Jak się czuje mama?

Ze względu na zły stan zdrowia psychicznego, Odessa nie jest zdolna wziąć udziału w procesie. Na początku 2020 roku, zadecydowano o bezterminowym pobycie Odessy w szpitalu psychiatrycznym Rampton Secure Hospital w Nottinghamshire. Tam kobieta przebywa po dziś dzień i jak się zdaje, szanse aby to miejsce opuściła w najbliższym czasie, są nikłe.

Od momentu popełnienia zbrodni, Odessa zdaje się nie rozumieć tego co zrobiła. Kobieta jest przekonana, o tym, że jej matka żyje, a podczas rozmów telefonicznych z bliskimi czy przyjaciółmi, zawsze pyta jak się czuje jej mama i czy ktoś ją ostatnio widział. Sharon opowiada: „Ona nadal nie wie, że jej mama nie żyje, ona nadal nie ma o tym pojęcia.”
U kobiety zdiagnozowano paranoję, manię prześladowczą i schizofrenię.

Poniżej znajduje się wideo, na którym widać Odessę niosącą reklamówkę z głową matki oraz moment jej aresztowania.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.