Let’s travel together.

Rodzeństwo spoczęło w jednej trumience trzymając się za rączki

0

Christine Schürrer urodziła się 1976 r. W Hanowerze (Niemcy). W przyszłości wyjechała do Nowego Jorku, gdzie podjęła naukę. Po powrocie do Niemiec przez sześć następnych lat studiowała historię, po czym już z dyplomem wyjechała do Aten, gdzie dostała pracę w swoim zawodzie. Po około dwóch latach osiedliła się na Krecie, gdzie spotkała szwedzkiego turystę o imieniu Torgny Hellgren. Para wdała się w romans, który dla mężczyzny był jedynie wakacyjną przygodą. Christine potraktowała ich relację poważniej, co wkrótce przyniosło dramatyczne skutki.

Po wyjeździe Torgny z Krety, Christine spakowała walizkę i ruszyła w ślad za nim, docierając do jego rodzinnego miasteczka Arbogo (Szwecja). Mężczyzna zdziwiony takim obrotem sprawy, postanowił dać jednak kobiecie szansę. Wkrótce zdał sobie sprawę, że popełnił błąd i zerwał z Christine przez sms-a. Zdesperowana kobieta próbowała wziąć go na litość i skłamała, że jest w ciąży, a kiedy to nie zadziałało postanowiła popełnić samobójstwo. Ogarnięty wyrzutami sumienia Torgny, zaopiekował się nią podczas rekonwalescencji po nie udanej próbie samobójczej, a kiedy doszła do zdrowia zawiózł na lotnisko skąd Christine miała lot do Niemiec. Niedługo potem Torgny poznał Emmę Janguesting, która była mamą 3-letniego Maxa i rocznej Sagi. Para bardzo dobrze się dogadywała i wkrótce postanowiła ze sobą zamieszkać. Nikt nie mógł wtedy przypuszczać, że Christine ma obsesje na punkcie swojego wakacyjnego kochanka i nie zamierza mu odpuścić. Po rozesłaniu niezliczonych maili, sms-ów i wielu rozmowach telefonicznych, które nie przyniosły zamierzanego przez nią rezultatu, zdesperowana Christine wywnioskowała, że na drodze do jej szczęścia stoi nowa wybranka ukochanego.

17 marca Christine wsiadła w pociąg i przyjechała do Arboga, gdzie uzbrojona w młotek skierowała swoje kroki do mieszkania Emmy. Była 19:00 wieczorem, a Max i Saga siedzieli przed telewizorem i oglądali dobranockę, a ich matka pracowała przy komputerze. Sielankowy czas przerwał dzwonek do drzwi. Christine wślizgnęła się do środka i zaatakowała kobietę młotkiem zadając jej 15 ciosów, po czym zrobiła to samo z jej dziećmi, powodując u nich śmiertelne urazy głowy. Emma przeżyła tą napaść i jako jedyna, przez kolejne 10 dni, które spędziła w śpiączce, nie miała świadomości, że jej ukochane dzieci zostały zamordowane.

Początkowo władze podejrzewały ojca dzieci. Niklas został aresztowany i przetrzymywany przez wiele godzin, mimo że nie miał pojęcia, że jego dzieci nie żyją i dowiedział się o tym dopiero w trakcie zatrzymania: „Dostałem ataku histerii. Trudno mi było złapać oddech. To uczucie, które odczuwasz, gdy wiesz, że twoje dzieci nie żyją, a ty jesteś oskarżony o ich morderstwo… Tego nie da się opisać słowami”– mówił. Mężczyzna został uniewinniony po tym jak Emma odzyskała przytomność i była w stanie zidentyfikować sprawcę tej okropnej zbrodni. Christine została skazana za zamordowanie Maxa i Sagi oraz za próbę zabójstwa ich matki. Wyrok, który otrzymała, to dożywocie.

Rodzeństwo zostało pochowane w jednej trumience, w której trzymając się za rączki spoczywają w pokoju na wieczność.

Dla tych o mocnych nerwach- Jeśli wpiszecie w wyszukiwarkę grafiki Christine Schürrer Autopsy, zobaczycie obraz tego co zrobiła…

Autor, Dorota Ortakci

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.