Let’s travel together.

Nigeryjski milioner „zgwałcony na śmierć” przez żony

3

Co prawda, sytuacja ta miała miejsce kilka dobrych lat temu, a poligamia w naszym kraju jest zakazana. Pomimo tego, ten krótki artykuł został napisany ku przestrodze. Drodzy Panowie pamiętajcie – Zazdrosna kobieta jest zdolna do wszystkiego, a gdy takich kobieta jest kilka… To proste! Macie przesrane 😀

Uroko Onoja z Benue w Nigerii miał to o czym marzy większość mężczyzn: Pieniądze i kobiety. Uroko był odnoszącym sukcesy biznesmenem, który w swojej wiosce uchodził za filantropa i przyczyniał się do rozwoju społeczności. Ludzie go cenili, a dziewczęta i kobiety uwielbiały. Każda panna z Benue marzyła o tym, aby zostać jego żoną…

 

Uroko miał bardzo duże pieniądze, więc na kobiety było go stać i nigdy na nich nie oszczędzał. Poligamia- zjawisko obce dla nas europejczyków, w Nigerii jest czymś normalnym, a przynajmniej było. Od 2014 r. W tym Afrykańskim państwie, pomimo obowiązującego Prawa Szariatu, wprowadza się reformy mające na celu powstrzymanie wielożeństwa, które  jest jedną z głównych przyczyn ubóstwa i zacofania, a wśród muzułmanów prowadzi prostą drogą do fanatyzmu i dżihadyzmu ( ISIS).

Co gorsza na wielożeństwie najbardziej cierpią dzieci. Prawo Szariatu, które na całe szczęście nie obowiązuje we wszystkich krajach (Turcja), w których religijną przewagę stanowi Islam głosi, że mężczyzna może posiadać 4 żony. Bardzo często się zdarza, że taki człowiek nie jest w stanie utrzymać jednej żony i dzieci, a mimo tego żeni się z kolejnymi i płodzi następne dzieci. Finalnie nie jest w stanie wykarmić swojego potomstwa, więc decyduje się na jego sprzedaż ( 500-1000 dolarów). Sprzedane dziecko ma szczęście jeśli trafi do adopcji…Niestety dzieci te najczęściej są przeznaczane do domów publicznych, albo zabija się je dla pozyskania organów.

Z uwagi na majętność, Uroko był ponad prawem. Mężczyzna poślubił cztery żony, ale to było za mało. Kochający wstydliwe i wyrafinowane łóżkowe zabawy, nie lubiący nudy, z dużym temperamentem, poślubił kolejne dwie z czego szósta była jego najdroższym skarbem.

W lipcu 2012 r. Uroko poszedł do lokalnego baru, gdzie wraz z kolegami imprezował do białego rana. Około 4:00 wrócił do domu i udał się do sypialni, którą zajmowała jego szósta, najmłodsza i najpiękniejsza żona. To właśnie jej, ku niezadowoleniu pozostałych kobiet, mężczyzna okazywał najwięcej uwagi i miłości.

Około godziny 4:15 między małżonkami doszło do stosunku, którego rozdźwięki odbijały się echem po całym domu. Pościelowe uciechy nie trwały jednak długo. Po kilku minutach do sypialni wpadły pozostałe żony…

Kobiety uzbrojone w kuchenne noże, tłuczki do mięsa i inne przeróżne akcesoria kuchenne, zaczęły wytykać mężowi faworyzowanie szóstej żony…Zgodnie z jej późniejszymi zeznaniami, zaczęły okładać Uroku po całym ciele i czym popadnie, a następnie zażądały zbliżenia… Wycieńczony 29- latek musiał odbyć bardzo intensywny (hardcore) stosunek, po czym przestał oddychać.

 

Kiedy kobiety zorientowały się, że ich mąż nie oddycha, zamiast udzielić mu pierwszej pomocy, uciekły do pobliskiego lasu. Policję wezwała szósta żona, o którą cała afera się rozeszła. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Autor, Dorota Ortacki.

3 Komentarze
 1. Miriam mówi

  Artykuł jest o zamordowaniu człowieka, a na wstępie dostajemy „żarcik” o zazdrosnych kobietach? Serio?
  Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak wyglądałby tekst o zgwałconej i zamęczonej przez zazdrosnych partnerów kobiecie.

  1. Dorota Biel mówi

   Nikt nikogo nie zamordował… Sam zmarł na serce…

 2. Agata mówi

  To chyba wymyślona akcja

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.