Let’s travel together.

„Nic nie smakowało mi tak bardzo jak sos z męża” – Modelka, która zjadła Billa

0

Omaima Nelson urodziła się w Egipcie w 1968 roku i pozostała tam do 1986 roku, kiedy to wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Jako dziecko była maltretowana i doświadczyła okaleczenia narządów płciowych, co praktykowano w Kairze gdzie dorastała. Ten brutalny zabieg spowodował, że współżycie w przyszłości było wręcz niemożliwe.

 

Szukam „tatusia”

Kalifornia była spełnieniem marzeń egipskiej imigrantki oraz szansą na lepsze jutro. 18- latka szybko dostała pracę jako niania, ale doceniono także jej egzotyczną urodę i rozpoczęła karierę fotomodelki. To jednak nie wystarczało. Celem dziewczyny był bogaty starszy mężczyzna -„Sugar Daddy”, który spełniłby jej wszystkie zachcianki i zapewnił życie w luksusie. Omaima konsekwentnie do tego dążyła i wielokrotnie umawiała się z dwukrotnie starszymi od siebie panami, aż w końcu w wieku 23 lat, w jednym z barów poznała Billa Nelsona.

Brutal

56- letni były pilot, o postawnej budowie ciała, zaimponował drobnej piękności o oliwkowej skórze, na tyle, że już po kilku dniach znajomości zdecydowała się wyjść za niego za mąż. Po uroczystości zaślubin małżeństwo udało się na miesiąc miodowy do Teksasu gdzie Bill i jego brat posiadali ranczo. Sielanka nie trwała jednak długo, a Omaima zyskała wkrótce przydomek damskiego Jeffreya Dhamera.

Według kobiety, wybranek jej serca pokazał swoją prawdziwą naturę i brutalną naturę, zaraz po ślubie. Cały czas żądał stosunków i nie obchodziło go, że boli. W momentach, w których Omaima odmawiała, po prostu brał ją silą mówiąc: „Zapłaciłem za ciebie, dostaję to, za co zapłaciłem”. Twierdziła także, że wyrzucił jej kota z jadącego samochodu, a nawet groził jej bronią.

Święto Dziękczynienia

Pewnego dnia, a dokładniej w Święto Dziękczynienia w 1991 r. Dokładnie miesiąc po ślubie, Bill miał zgwałcić swoją żonę, a w trakcie napaści seksualnej, zacisnąć na jej smukłej szyi swoje potężne dłonie. Omaima, działając w samoobronie złapała za stojącą na szafce nocnej lampkę i uderzyła go w głowę, po czym zaczęła dźgać nożyczkami i okładać żelazkiem. Na skutek tego ataku mężczyzna stracił życie, a Omaima tłumaczyła później, że gdyby nie mąż zginęłaby ona. Wiele jednak się w tej historii nie zgadzało…

Bill BBQ

Po morderstwie małżonka, Omaima postanowiła go poćwiartować, jednak to jeszcze nie wszystko. Odciętą głowę ugotowała, a następnie wsadziła do zamrażarki, ręce natomiast do frytkownicy, gdzie pozbyła się odcisków palców. Bill został również wykastrowany, co uczyniła w ramach zemsty za rzekome napaści na tle seksualnym. Nogi i tułów oskórowała nożem i posiekała. Jedną część zmieszała z mięsem z indyka i pomidorami w puszcze, drugą w tym żeberka zaserwowała z sosem barbecue.

Pozostałe części ciała popakowała do wypełnionych gazetami worków na śmieci, umieściła w bagażniku czerwonej Corvette Billa i udała się do swojej przyjaciółki, oferując 75 000 dolarów w zamian za pomoc w pozbyciu się problemu. Koleżanka w odpowiedzi skontaktowała się z policją.

Śledztwo

Omaima została przewieziona na przesłuchanie, szczątki trafiły do zakładu medycyny sądowej, w między czasie, w poniedziałkowy poranek, zgłoszono zaginięcie Bill’a, a policja uzyskała nakaz przeszukania mieszkania w którym mieszkało małżeństwo Nelson.

Ze względu na stan szczątków, niemożliwością była ich natychmiastowa identyfikacja jak i ustalenie przyczyny śmierci. W mieszkaniu śledczy znaleźli więcej pakunków zawierających części ciała, w tym zamrożoną głowę z ranami kłutymi i usmażone ręce. Wtedy stało się jasne, że zaginiony Bill padł ofiarą okropnego morderstwa.

Opinie biegłych

Proces modelki, która zjadła własnego małżonka rozpoczął się w 1 grudnia 1992 r. Do tego czasu kobieta była diagnozowana przez psychiatrów. Oto ich opinie:

„Najbardziej zaskakujące było to, że przed przystąpieniem do ćwiartowania zwłok, oskarżona włożyła czerwone szpilki, czerwoną czapkę, i na czerwono pomalowała usta – Tak jakby szykowała się do ważnej uroczystości”.

„Przyznała, że ugotowała żeberka Billa i zjadła je z sosem barbecue. Lubiła go gotować i powiedziała, że  „zrobiła takie żeberka jak podają w restauracji”. Siedząc przy stole i konsumując mówiła do siebie: „To takie słodkie, takie pyszne…Lubię twoją delikatność”. Posiłek bardzo jej smakował.”

„W ciągu 20 lat praktyki lekarskiej nigdy nie spotkałem nikogo tak dziwacznego i psychotycznego. Sądzę, że przyczyniło się do tego wykorzystywanie w dzieciństwie i zabieg infibulacji przez który przeszła, co wywołało trwały zespół stresu pourazowego”

Wątpliwa obrona

Podczas rozprawy, Omaima argumentowała, że zabiła w samoobronie. Zebrane dowody wskazywały jednak, że Bill został przed śmiercią skrępowany. Zgodnie z zeznaniami mężczyzn z którymi wcześniej spotykała się Omaima, niejednokrotnie proponowała ona takie formy zabawy w sypialni. To samo najpewniej uczyniła ze swoim mężem, po czym zaatakowała. Inaczej byłoby mało prawdopodobne, że zdołałaby pokonać kilkukrotnie cięższego i wyższego od siebie mężczyznę.

Jeśli chodzi o poćwiartowanie męża, prawnik byłej modelki argumentował, że uczyniła to zgodnie ze starożytną tradycją Egipską, co miało pozwolić jej uniknięcia nawiedzenia męża z zaświatów…

Wyrok

Wyrokiem sądu Omaima została skazana za morderstwo drugiego stopnia i otrzymała wyrok 28 lat pozbawienia wolności. Kwalifikowała się do zwolnienia warunkowego w 2006 r. Czego jej odmówiono, ponieważ uznano ją za „nieprzewidywalną i stanowiącą poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego”.

Autor, Dorota Ortakci.

This slideshow requires JavaScript.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.