Let’s travel together.

Najbardziej chroniony wielbiciel małych dziewczynek w Wielkiej Brytanii

1

Mark Feely to stwarzający zagrożenie dla społeczeństwa, seksualny przestępca i drapieżnik dziecięcy, który mimo swoich zapędów pozostaje na wolności i nadal próbuje realizować chore fantazje.

Ostatnio głośno w brytyjskich mediach społecznościowych o mieszkańcu Birmingham, który zyskał sobie miano najbardziej chronionego przez policję wielbiciela dzieci w UK. Mark Feely już kilkukrotnie wpadł w sidła tropicieli przestępców seksualnych, dręczących dzieci za pomocą internetu. Jego nazwisko pojawiło się podczas różnych operacji mających na celu wykrywanie przestępstw seksualnych w sieci, prowadzonych przez organizacje tj. Safeguarding, Kids Online czy Midlands Online Child Protection.

Sam zainteresowany przyznał, że pociągają go tylko i wyłącznie dzieci i niejednokrotnie został przyłapany kiedy przy pomocy przeróżnych komunikatorów, nagabywał do stosunku nieletnie dziewczynki. Pomimo tego służby rozkładają ręce.

Przytłaczające dowody, takie jak nagie zdjęcia, wideo z samogwałtem czy obsceniczne treści rozpowszechniane przez Marka w internecie, nie przekonały pracowników CPS ( Child Protective Services) do podjęcia, kroków prowadzących do skazania mężczyzny, co tłumaczono jego stanem psychicznym. Według pracowników CPS, w tym psychologów, Mark ze swoim upośledzeniem umysłowym nie poradziłby sobie w więzieniu i dodatkowo byłby narażony na niebezpieczeństwo ze strony współwięźniów, co mogłoby się skończyć tragedią.

Chociaż przyłapany na gorącym uczynku, podczas prób organizowania spotkań z nieletnimi, był wielokrotnie zatrzymywany przez policję, nigdy nie przewieziono go do aresztu. Zamiast tego przesłuchania odbywały się w hostelach, po czym Mark był zwalniany do domu.

Co ciekawsze, każdego dnia pod domem mężczyzny zjawia się patrol policji, która kontroluje jego dobrobyt. Wszystko za sprawą negatywnej reakcji społeczeństwa na wiadomość, że wśród nich mieszka ktoś, kto zagraża dzieciom. Tym samym bezkarny, a do tego chroniony Mark, oddaje się swoim ulubionym zajęciom.

Jeszcze kilka dni temu Felley uruchomił jedno ze swoich wielu kont w mediach społecznościowych, które wykorzystuje do wysyłania wiadomości i interakcji z młodymi dziewczynami. TikTok jest obecnie jedną z popularniejszych aplikacji mobilnych, polegających na możliwości przesyłania materiałów wideo. Jak można się domyślać, wideo publikowane przez Marka, ma charakter głównie seksualny. Dla dzieci jest to być może zabawne i ciekawe, ponieważ zyskał już publiczność 5 000 osób, czym spełnia swoją seksualną satysfakcję z interakcji z nimi.

Autor, Dorota Ortakci.

This slideshow requires JavaScript.

 

1 komentarz
  1. Sea mówi

    „nie poradziłby sobie” – poprawność polityczna i właśnie tego typu podejście sprawiają, że juz wkrótce będzie niezły „boom” na zaginięcia, morderstwa, czy pedofilię. . A i wykrywalność zmaleje, bo podejrzani, podejrzanymi, ale jednak najpierw trzeba do nich dotrzeć – co może skutkować niezłymi aferami, gdyby miało się okazać, że osobnik jest „afroeuroazjoeskimoczymśtam” i do tego identyfikuje swój duży palec u nogi jako żeński… Wybił 6 osobową rodzinę, będąc pod wpływem narkotyków? ojej – biedny, niezrozumiany,, dyskryminowany, z problemami psychicznymi…..

    W skrócie -nie ma nawet cienia znaczenia, czy gosc z artykulu jest opozniony, czy nie – jest pedofilem i jako taki, powinien zostac wyeliminowany ze spoleczenstwa. Radykalnie – bo tylko taki sposób jest skuteczny. A debile, którzy go bronią powinni potem płacic odszkodowania – i to takie, zeby do końca życia sami żarli gruz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.