Let’s travel together.

Matka zorganizowała baby shower dla 12-letniej zgwałconej córki i jej oprawcy.

1

14 lipca 2021 roku, w szpitalu w Hillcrest w centrum Tulsy pojawił się młody mężczyzna w towarzystwie dziecka. 24-latek i jego 12-letnia towarzyszka byli bardzo podekscytowani, a mężczyzna z dumą oznajmiał, że lada moment stanie się ojcem. Dwunastolatka zaczynała już rodzić…

24-letni Juan Miranda-Jara „związał” się z 12-latką, której dane osobowe pozostają niejawne, w październiku 2020 roku. Zarówno rodzina mężczyzny, jak i dziewczynki, w tym jej 33-letnia matka Desiree Castaneda, wiedzieli o tym związku, co więcej, go akceptowali.

Juan

Desiree dała wyraz swojej akceptacji związku córki z Juanem między innymi poprzez dostarczanie parze prezerwatyw we wiadomym celu. Jakby tego było mało, gdy okazało się, że dziewczynka jest w ciąży, kobieta wraz z rodziną zorganizowała baby shower dla pary w celu uwznioślenia faktu, że 12-latka wkrótce stanie się matką. Desiree oraz Juan najwyraźniej nie przejmowali się faktem, że w stanie Oklahoma wiek, umożliwiający podjęcie współżycia seksualnego to 16 lat, w związku z czym, w świetle prawa dziecko pary jest wynikiem gwałtu.

Juan

Juan Miranda-Jara pojawił się 14 lipca 2021 r. w szpitalu Hillcrest w centrum Tulsy z dziewczynką, u której rozpoczęła się akcja porodowa. Dumny przyszły ojciec oczekiwał, że wkrótce wróci do domu ze swoją ukochaną i nowonarodzonym dzieckiem, ale zamiast tego mężczyzna został aresztowany. O całej akcji opowiedział funkcjonariusz policji w Tulsie Danny Bean.

„Weszli tak, jak każda inna para, byli podekscytowani narodzinami swojego dziecka” – powiedział Bean dla FOX23.

Lekarze natychmiast zadzwonili pod 911, informując dyspozytora, że mają u siebie ofiarę gwałtu, którą policja musi natychmiast zobaczyć. Kiedy na  miejsce przybyli funkcjonariusze policji, Miranda-Jara z dumą powiedział im, że ​​jest ojcem dziecka, które 12-latka miała wkrótce urodzić. Mężczyzna był zaskoczony faktem pojawienia się policji w szpitalu i zdawał się nie rozumieć dlaczego interesują się sprawą jego związku. Zdaniem policjantów, którzy dokonali aresztowania, Miranda-Jara był przekonany, że tego dnia wróci do domu ze swoją dziewczyną i noworodkiem, tak jakby wszystko to było całkowicie legalne.

„Nie otrzymujemy tego rodzaju zgłoszeń codziennie”, powiedział Bean.

Mężczyźnie postawiono zarzut gwałtu pierwszego stopnia na nieletniej. Matka dziewczynki również stanęła została aresztowana. „Dochodzenie ujawniło, że matka ofiary i członkowie jej rodziny byli świadomi relacji między ofiarą a Miranda-Jara” powiedział Bean. „Rodzina zezwoliła na ten związek i istnieją zdjęcia rodziny podczas imprezy baby shower zorganizowanej dla ofiary i podejrzanego”.

Desiree

Desiree Castaneda również została zatrzymana i postawiono jej dwa zarzuty: umożliwienie wykorzystywania seksualnego dziecka oraz zaniedbywania dziecka. Ojciec ofiary przebywa obecnie w więzieniu, odsiadując 12-letni wyrok za gwałt pierwszego stopnia w niepowiązanej sprawie.

Desiree, matka dziewczynki

Pierwszy termin rozprawy Juana Miranda-Jara jest wyznaczony na 26 sierpnia b.r. Ustanowiono dla niego kaucję w wysokości 50 000 dolarów. Miranda-Jara jest przetrzymywany w areszcie hrabstwa Tulsa i zostanie mu przydzielony obrońca z urzędu.

Juan i jego 12-letnia ofiara

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Łucjan mówi

    Tak tylko się przyczepię, że użycie słowa „przetrzymywany” zakłada nieuzasadnione pozbawienie podmiotu wolności. Lepiej byłoby napisać, że przebywa, lub został tymczasowo osadzony w danym miejscu. Poza tym aspektem na pewno poszukam kontynuacji historii w internecie, ponieważ jest ciekawa i nietypowa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.