Let’s travel together.

Matka adopcyjna pomagała zgwałcić i zamordować 14-latkę. Ciało dziewczynki zasypali żwirkiem dla kota, aby zatuszować zapach rozkładu.

2

Sara Packer pracowała jako powiatowy nadzorca ds. adopcji w Doylestown, w stanie Pensylwania i przez lata wraz z mężem Davidem wychowywała i opiekowała się dziesiątkami dzieci. Tak było do 2010 roku, kiedy to David Packer trafił do więzienia za napastowanie dwóch podopiecznych w wieku 9 i 14 lat.

Młodszą z nich była Grace, która w 2007 roku trafiła do domu Packerów razem ze swoim młodszym bratem. Dzieci większość swojego życia spędziły w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Po tym incydencie Sara straciła pracę, ale zdaniem służb socjalnych nie był to powód do odebrania jej dzieci…

Nowy „tata”

Choć David został aresztowany, koszmar adoptowanych dziewczynek się nie skończył. Sara szybko znalazła nowego partnera, który podzielał chore fantazje kobiety. W najgorszej pozycji była Grace, którą Sara gardziła i traktowała jedynie jako źródło zarobku. To co zrodziło się w głowie tej dwójki przywodzi na myśl horror, a efekty ich fantazji wprawiły w osłupienie nawet doświadczonych śledczych.

Chore rojenia

Według Sary, to jej partner, Jacob Sullivan był inicjatorem zbrodni. To on opowiedział jej o swoich fantazjach, w tym o gwałcie na dziecku i morderstwie. Kobieta utrzymywała, że poprosił ją wówczas, aby pomogła mu w ich w realizacji. Rzekomo Jacob uznał, że idealną „ofiarą” będzie Grace, a Sara zgodziła się mu pomóc. Para przez wiele miesięcy planowała atak na dziewczynkę, który ostatecznie miał miejsce 8 lipca 2016 roku.

Jacob opowiedział później dokładnie odwrotną historię, mówiąc, że pomysł gwałtu i zabójstwa należał do Sary, a on chciał ją jedynie zadowolić. Mężczyzna stwierdził, że Sara „nienawidziła Grace i chciała, aby ta zniknęła z jej życia”. Przyznał się do tego, że uderzył Grace, a następnie ją zgwałcił, ale dodał, że chciał, aby „to było zabawne” dla nastolatki.

W opuszczonym domu

Zgodnie z zeznaniami Sary, 8 lipca 2016 roku para zabrała dziewczynę do pustego domu w Richland Township w hrabstwie Bucks w Pensylwanii. Zaciągnęli Grace na strych, gdzie skrępowali ją przy użyciu opasek zaciskowych i zakneblowali. Następnie wstrzyknęli jej coś co Sara nazwała „śmiertelną dawką narkotyku”. Dziewczyna nie straciła przytomności jak oczekiwali, ale to nie przeszkodziło parze zwyrodnialców. Sara przytrzymywała 14-letnią Grace, podczas gdy jej partner ją brutalnie gwałcił i bił.

Gdy para zaspokoiła swoje pragnienia, zostawili dziewczynkę na rozgrzanym strychu bez jedzenia i dostępu do wody, po czym odjechali mając nadzieję, że gdy wrócą następnego dnia „problem” będzie już z głowy.

Pocieszenie

Jednak i tym razem Grace pokrzyżowała plany adopcyjnej matce i nie miała zamiaru tak łatwo się poddać. Gdy Sara i Jacob przyjechali na miejsce 12 godzin później Grace nadal żyła. Widząc to, rozwścieczony Jacob zaczął dusić dziewczynkę, a Sara jak twierdzi trzymała Grace za rękę chcąc ją w ten sposób „pocieszyć”

Gdy z 14latki uszło życie, para zasypała jej ciało żwirkiem dla kota, po to by zatuszować zapach rozkładu. Kilka miesięcy później Sara i Jacob rozczłonkowali ciało Grace i porozrzucali jej szczątki w zalesionym obszarze północno-wschodniej Pensylwanii, gdzie w październiku 2016 roku natknęli się na nie myśliwi.

Bałam się go stracić

Psychologowie powołani przez obronę zeznali, że Sullivan został „zdominowany” przez Sarę, rozpaczliwie pragnąc zadowolić jej chore fantazje o gwałcie. Mężczyzna zeznał, że Sara była osobą kontrolującą i nim manipulowała, czemu kobieta stanowczo zaprzeczyła, twierdząc, że to on był inicjatorem gwałtu i zbrodni. „Pochłonęła mnie fantazja Jake’a” powiedziała Sara Packer. „Sądziłam, że nie mogę mu odmówić, ponieważ bałam się go stracić”.
Później inny psycholog zeznał w sądzie, że Sullivan, którego IQ było na wysokim poziomie mógł kłamać, aby uzyskać niższy wyrok.

44-letnia Sara Packer została skazana w 2019 roku na na dożywocie, a Jacob Sullivan na karę śmierci. Mężczyzna nie doczekawszy wykonania wyroku zmarł w maju 2020 roku w wieku 47 lat z przyczyn naturalnych w więzieniu State Correctional Institution – Phoenix w Skippack Township w Pensylwanii.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

2 Komentarze
  1. Łucjan mówi

    Co to są przyczyny naturalne w wieku 47 lat?

    1. Dorota Biel mówi

      śmierć naturalna- termin używany w medycynie sądowej odnoszący się do śmierci, która ma miejsce w wyniku zmian chorobowych bądź inwolucyjnych (Wikipedia)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.