Let’s travel together.

Chciał wypędzić demona z ciała trzynastomiesięcznej dziewczynki

0

Niektóre dzieci dorastają w dobrych rodzinach, a inne w rodzinach dysfunkcyjnych, i mimo tego zostają lekarzami, inżynierami, kucharzami, matkami i ojcami. Niektóre dzieci rosną, ale nigdy nie dorastają. Tak było w przypadku Blaine Milama. Blaine dorastał, ale przestał się normalnie, intelektualnie rozwijać w wieku około 12 lat. Został usunięty ze szkoły, a naukę kontynuował w domu. Nie trwało to długo, ponieważ wybrał narkotyki, zażywając regularnie meta amfetaminę, a prócz tego niejednokrotnie próbował odebrać sobie życie. 

Mimo tego w styczniu 2008 roku Blaine spotkał swoją miłość, Jessice Carson. Chociaż Jessica miała już dziecko, dziewczynkę o imieniu Amora, chłopakowi to nie przeszkadzało. Blaine pokochał dziewczynkę jakby była jego własną córką i był dumny gdy jej pierwsze wypowiedziane słowo brzmiało TATA. 2 grudnia 2008 roku o godzinie 10:37 Blaine zadzwonił pod 911: „ Nazywam się Blaine Milam… i … moja córka… Właśnie znalazłem ją martwą”. Kiedy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie zastali Blaine’a i Jessice klęczących nad 13-miesięczną Amorą. Dziecko nie oddychało i było mocno posiniaczone. Twarz dziewczynki była pokryta otarciami i zadrapaniami, a na jej małym ciałku widoczne były ślady ugryzień. Mimo reanimacji życia malucha nie udało się uratować. Wyniki autopsji wykazały, że Aurora miała 24 ukąszenia, wszystkie zadane przez człowieka. Dziecko doznało także innych makabrycznych razów: 18 złamań żeber, rozległe krwawienie do mózgu, złamanie kości czaszki, ręki, nogi, uszkodzoną wątrobę oraz pęknięte naczynia krwionośne szyi co sugerowało duszenie. Dziecko było także napastowane seksualnie. Narządy płciowe i odbyt były zasinione. Dowiedziono, że nie doszło do penetracji członkiem, ale przedmiotami….

Podczas przesłuchania para została rozdzielona. Początkowo ich zeznania były praktycznie identyczne. Obydwoje zgodnie twierdzili, że opuścili dom zostawiając w nim śpiącą dziewczynkę, a kiedy wrócili z powrotem znaleźli ją w takim stanie. Podczas kolejnych przesłuchań Jessica zmieniła swoją wersję wydarzeń:

” To było we wrześniu… Ojciec Blaine’a zmarł na początku września i zaraz po jego śmierci kupiliśmy tablicę Ouija ( plansza, tablica przeznaczona do seansów spirytystycznych czyli do kontaktu ze zmarłymi). Nie wiedzieliśmy, że to jest złe i że tam był omen lub coś takiego. Jesteśmy osobami wierzącymi w BOGA i nie wierzyliśmy w jej działanie, ale kiedy ja pierwsza zadałam pytanie mojemu zmarłemu ojcu, a on odpowiedział…. Zrozumieliśmy, że ta plansza jest prawdziwa. Później traktowaliśmy ją jak telefon do nieba. Myśleliśmy, że to naprawdę fajnie…Rozmawialiśmy z naszymi rodzicami, mówiąc jak bardzo za nimi tęsknimy i otrzymywaliśmy od nich odpowiedzi. Jednej nocy rozmawialiśmy z nimi osiem godzin, a potem działy się różne straszne rzeczy. Byliśmy przerażeni i czuliśmy, że ten dom jest opętany przez zło. Wyrzuciliśmy tą tablicę i wtedy zaczęło się piekło. Blaine się zmienił, zmieniłam się ja i to COŚ opętało także moje dziecko. Mieliśmy w planie rozmowę z księdzem. Chcieliśmy prosić go o egzorcyzmy, ale… nadszedł ten dzień…siedziałam w ogrodzie i usłyszałam jak Blaine krzyczy AMORA, AMORA, AMORA. Kiedy wbiegłam do środka ona leżała na podłodze, a obok niej młotek. Blaine płakał i mówił ” Bóg powiedział, że już jest za późno. Amora musiała iść do nieba. Inaczej żyłaby z szatanem, którego miała w środku”. 

Przeszukanie domu ujawniło rozległe dowody DNA, dowodzące, że dziecko było maltretowane od miesięcy. Podejrzewano, że para zażywała narkotyki, jednak badania wykazały, że w chwili popełnienia morderstwa obydwoje byli czyści. Blaine i Jessica zostali aresztowani i oskarżeni o zabicie Amory. Jessica otrzymała dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. W wieku 20 lat Blaine Milam został skazany na śmierć przez śmiertelny zastrzyk, co uczyniło go najmłodszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek był w celi śmierci w stanie Teksas.14 stycznia 2019 roku, dzień przed wykonaniem egzekucji zawieszono ten wyrok. Na razie czekamy na to, co stanie się z człowiekiem, który próbował wypędzić „demona” z ciała niewinnej dziewczynki.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.