Let’s travel together.

Aktualizacja! Porwana kobieta umieszcza przerażające nagranie w internecie.

0
23-letnia Hannah Potts, ostatnio była widziana w domu swoich rodziców w Princeton, w stanie Indiana, w piątek 24 lipca 2020 roku, wczesnym rankiem. Kobiecie udało się opublikować w internecie nagranie z informacją o tym co zaszło.

Nagranie zostało opublikowane około godziny 7 rano. Potem jej telefon został wyłączony. W poszukiwania kobiety zaangażowane są władze i rodzina kobiety. Nad sprawą pracuje Departament Szeryfa Hrabstwa Gibson oraz FBI. Mężczyzna, który ją porwał porusza się bordowym samochodem.

Apel siostry Hannah ze strony na Facebooku:

„Mam złamane serce, nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę coś takiego umieszczać. Potrzebuję pomocy znajomych z Facebooka. Proszę, podziel się tym postem. Podziel się tym zdjęciem. Proszę, pomóżcie nam.
Moja siostra bliźniaczka; Hannah zamieściła film opisujący jej porwanie dziś rano. Jeśli ją widziałeś lub słyszałeś o niej, skontaktuj się z Policją Princeton Indiana lub moją rodziną.
Mój telefon komórkowy to 8126771421
Tęsknię za tobą Hannah, proszę, wróć do domu ?
6’1
Brązowe włosy
Brązowe oczy”

„Jeśli ktoś widział moją siostrę Hannah Potts, która zaginęła, proszę nas powiadomić. Mój numer to 8126351521. Ostatnio była widziana w okolicach naszego domu około 2 rano. Ma około 6 stóp wzrostu, brązowe włosy, brązowe oczy. Ostatni raz miała na sobie szarą koszulę i spodnie poty. Jeśli nie możesz się ze mną skontaktować, skontaktuj się z moimi rodzicami, Curtem Dianą Pottsem, Brittany Schonaman Courtney Mason, Lauren Potts. Jeśli nie możesz się z nimi skontaktować, poinformuj władze, gdzie przebywa lub czy w ogóle ją dziś widziałeś. Proszę i dziękuję.”

Link do nagrania:

 

Przetłumaczony fragment nagrania:

„Mamo, jesteś tam? Halo? Mamo, jeśli mnie słyszysz, powiedz coś. Naprawdę potrzebuję usłyszeć twój głos. Coś się wydarzyło. Robiłam zdjęcia zwierzętom, a ten facet pojawił się znikąd. to był ten sam facet, którego widziałem wczoraj rano w bordowym samochodzie. Złapał mnie, wepchnął do bagażnika. O Boże. Gdzie on mnie zabierze? Mamo, proszę. Myśl Hannah, myśl. On hm… Jest czarny, ma mniej więcej hm, wzrost Jerry’ego, Jerry, z którym pracuję. On jest… On… On… jego głos jest głęboki i sposób, w jaki nazywał mnie „córeczką”, przyprawiał mnie o dreszcze. Proszę mamo, jeśli tam jesteś, możesz mi coś powiedzieć? Jestem w pokoju… jest mało światła, cztery pokoje, cztery ściany… i nie sądzę, że wiedzą, że mam telefon, więc musisz powiedzieć, musisz powiedzieć policji to wszystko, musisz pokazać im ten film, żeby mogli mnie znaleźć, i nie wiem, gdzie on uh, gdzie on powiedział, powiedział coś o Ohio. Boże mamo, kocham cię. Powiedz tacie, że też go kocham. Zajmij się dla mnie Gigi. Proszę, jeśli nie wrócę, kocham cię. Bardzo Cię kocham. Nie wiem, nie wiem (niesłyszalne) jeśli nie wrócę do domu, czy poprosisz Robin, żeby zajął się… Ringo za mnie. Powiedz Robin, żeby zaopiekował się też Marvinem. Powiedz Ginie, że powiedziałam ci dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiła w pracy.”

This slideshow requires JavaScript.

Jeśli pojawią się nowe fakty w tej sprawie, będziemy w miarę możliwości uzupełniać niniejszy artykuł.


Hannah została znaleziona cała i zdrowa. Odmawia kontaktu z rodziną a całą sytuację zmyśliła. Poniżej znajduje się wpis jej siostry z Facebooka.

„(…)Oto, co wiem, odnośnie tego, co znaleziono dzisiaj.

1. Hannah kłamała we WSZYSTKIM. Nigdy nie została uprowadzona. To było zaplanowane już od jakiegoś czasu.

2. Najwyraźniej twierdzi, że zrobiła to wszystko dla powieści, którą pisze. Dość niepokojące – wiem!

3. Nie wiemy, gdzie obecnie przebywa. Odmówiła poinformowania nas, a policja zgodnie z prawem nie może nam tego powiedzieć, ponieważ jest dorosła. Nie chce też mieć kontaktu z nikim z rodziny, ale chce żebyśmy wiedzieli, że jest bezpieczna. Tak miło z jej strony, prawda.

4. Nikt z mojej rodziny nie brał w tym wszystkim udziału, ale uważamy, że ktoś jej pomagał. Nie mogę w tej chwili podać nazwisk osób, które jej pomagają. Jestem pewna, że wkrótce wyjdzie na jaw.

5. Moja rodzina w żaden sposób nie popiera tego, co zrobiła i chcemy, aby była ścigana w jak największym stopniu. Jesteśmy przerażeni i rozgniewani jej działaniami i kłamstwami!

6. Plotki na temat nagrania, które nakręciła – policja powiedziała nam, żebyśmy z pewnych powodów nie publikowali nagrania. Nie rozumiemy zbyt wiele z tego, co zostało w nim powiedziane, zwł. rzeczy, które twierdziła lub mówiła o innych. Cała sprawa była dziwna.

7. Nie! Hannah nie była maltretowana, maltretowana ani nie spała w psim legowisku. Tak, są ludzie, którzy to mówią. Mogę z przyjemnością opublikować zdjęcie jej łóżka, jeśli chcą? Przyznaję, że policja rozerwała je na strzępy, szukając wskazówek, jest trochę bałaganu, ale może to uspokoi plotki.

8. Tak, (Hannah) potrzebuje pomocy psychologicznej … ale musi odbyć karę więzienia za ten smutek i godziny pracy, mające na celu jej odnalezienie, podczas gdy jest niezliczona ilość innych zaginionych osób(…)

Jeszcze raz  przepraszam wszyskich.(…) Podobnie jak wielu innych, mam w sobie dużo złości. W tym momencie tylko Bóg może mi pomóc w przebaczeniu.”


Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec sprawy z udziałem Hannah. Opublikowano drugą część nagrania, które w sumie trwa około 6 minut. Ta część nagrania był wcześniej usunięta przez rodzinę ze względów osobistych. Posłuchajcie sami.

Przetłumaczona transkrypcja drugiej części nagrania:

„Masz pełne prawo czuć w stosunku do swoich dzieci to co czujesz, ale spróbuj naprawić sytuację z Lauren, bo zagubiła się i potrzebuje cię teraz. Wiem, że zdała sobie sprawę, że pojawienie się tego dnia, by zabić tatę, było tym, czego Lane (?) chyba też nie rozumiał/a. Powiedz Courtney i Brittany, żeby dbały o swoje dzieci. Powiedz im, że Hannah ich kocha. Może kiedyś ich znowu zobaczy. Wiem, że z Marią i Joshem wszystko jest źle. I wiem, że Maria i ja kłócimy się o wszystko to, co się dzieje. Ale czy możesz jej powiedzieć, żeby zrobiła wszystko, co konieczne, by trzymać swoje dzieci z dala od … jej byłego, molestującego dzieci, gwałciciela i oprawcy. Powiedz jej, że przepraszam, nie chciałam brzmieć, jakbym ją o cokolwiek oskarżała. Nie wiem, co się stanie, mamo. Kocham Cię. Powinnam była bardziej słuchać, powinnam była zrobić, o co prosiłaś, i nie powinnam iść na spacer. Mamo, jesteś tam, czy możesz odebrać telefon? Możesz coś powiedzieć? Halo? Mamo, proszę, myślę, że ktoś nadchodzi. Nie, mówię poważnie, słyszę, że ktoś nadchodzi. Mamo?”

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.