Let’s travel together.

13-letni „psychopatyczny geniusz” zgwałcił i zamordował swoją 4-letnią siostrę. Chciał się zemścić na matce

2
4 lutego 2007 roku, pewna samotna, ciężko pracująca matka z Teksasu, podczas nocnej zmiany w swojej pracy otrzymała telefon z policji. Kobieta nie mogła uwierzyć w to co usłyszała… Łagodny głos policjanta oznajmił, że jej 4-letnia córka Ella została brutalnie zamordowana.

Osoba, która zamordowała dziecko Charity Lee, nie była seryjnym mordercą ani znanym przestępcą. To był jej 13-letni syn, Paris Bennett.

Problemy mamy

Wiele lat wcześniej, jeszcze zanim Charity urodziła pierwsze dziecko, miała problem z narkotykami. Popadła w uzależnienie od heroiny ale udało jej się wyjść z nałogu. Po kilkunastu latach, kiedy jej syn miał już 12 lat, kobieta wróciła do nałogu i tym razem zażywała kokainę. Paris był zawiedziony i rozgoryczony postawą matki i postanowił się na niej zemścić.

Kara

Najpierw planował ją zabić ale zmienił zdanie i wpadł na bardziej wyrafinowany pomysł.

„Przez wiele lat w dole mojego żołądka znajdowała się tylko ta gorąca, płonąca kula gniewu, skierowana w stronę mojej matki” – powiedział Bennett. „Jednym z powodów, dla których zdecydowałem się zabić swoją siostrę, a nie kogoś innego, jest to, że wiedziałem, że robiąc to, mogę skrzywdzić matkę w najgorszy możliwy sposób, ponieważ jako dziecko zawsze wiedziałem, że najbardziej niszczycielska dla mojej matki byłaby utrata jednego z jej dzieci, a ja znalazłem sposób, by za jednym zamachem odebrać jej oboje.”

4 luty

Bennet postanowił wprowadzić swój plan w życie 4 lutego 2007 roku. Tego dnia, matka chłopca była w pracy. Kobieta pracowała jako kelnerka w lokalnym barze i miała akurat nocną zmianę. Podczas jej nieobecności, dwójką jej dzieci zajmowała się opiekunka.

Kilka godzin po wyjściu matki do pracy, kiedy Ella juz spała, Paris przekonał opiekunkę, że może wcześniej skończyć i pójść do domu. Po tym jak kobieta opuściła ich dom, chłopiec wszedł do sypialni siostry i rozpoczął swój atak.

Pianka

Paris zgwałcił, a następnie dźgnął swoją siostrę 17 razy nożem. Jak sam później opowie, nóż wchodził w ciało gładko i miał wrażenie, że wbija go w piankę marshmallow.

„On wykorzystał ją seksualnie tej nocy i przyznał, że im bardziej stawał się gwałtowny, tym bardziej był podekscytowany, a kulminacją tego była jej śmierć”  napisała Charity w swoim pamiętniku. Opisała nawet pchnięcia nożem, jakie syn zadał swojej siostrze: „…jego pchnięcia były powolne i metodyczne, nie szalał, nie były wynikiem niekontrolowanego gniewu. Nie wszystkie były głębokie. Najczęściej były to płytkie ciosy i nacięcia. Powiedział detektywom, że wbijał nóż i powoli go wyciągał; że to było jak dźganie materaca lub pianki.”

Przed i po

Przed dokonaniem ataku, chłopak przez wiele godzin oglądał w internecie filmy zawierające obsceniczne i brutalne akty seksualne. Przyznał się do tego dopiero, gdy na ciele Elli i jej łóżku, znaleziono nasienie.

Po tej brutalnej zbrodni, Paris zadzwonił do swojego kolegi i opowiedział mu o tym co zrobił. Chłopcy rozmawiali przez około 6 minut, a gdy się rozłączyli 13-latek zadzwonił pod numer 911. Bennett, podczas rozmowy z operatorem, powiedział: „Przypadkowo kogoś zabiłem.” Operator odpowiedział: „Myślisz, że kogoś zabiłeś?” Bennett: „Nie, ja WIEM, że to zrobiłem. Moja siostra… Czuję się taki pokręcony.” Po chwili na miejsce przyjechała policja, aresztowali chłopca, a następnie poinformowano o tym jego matkę.

Genialny psychopata

Chłopiec został formalnie zdiagnozowany przez ekspertów jako psychopata. „Prawdziwi psychopaci mają chroniczne zaburzenia psychiczne, które objawiają się wieloma cechami osobowości, w tym zachowaniami amoralnymi lub aspołecznymi, skrajnym egocentryzmem, brakiem zdolności do kochania lub nawiązywania znaczących relacji oraz brakiem poczucia winy, wstydu lub zażenowania. Psychopaci potrafią też być przerażająco agresywni. Paris Bennett pasuje idealnie do tego schematu.” powiedział Piers Morgan, który przeprowadzał z nim wywiad.

A jako, że chłopiec ma wysokie IQ, wynoszące 141 nazwano go „psychopatycznym geniuszem”.

Wyrok

Paris Bennet stanął przed sądem i otrzymał karę 40 lat pozbawienia wolności za zamordowanie swojej siostry Elli. Odsiaduje swój wyrok w więzieniu stanowym Ferguson Unit w Teksasie i może ubiegać się zwolnienie warunkowe po 20 latach, czyli 5 lutego 2027 roku. Jeśli do tego nie dojdzie, opuści więzienne mury dopiero w 2047 roku.

Serce matki

Charity powiedziała podczas jednego z wywiadów „Gdyby Paris zabił mnie tak, jak pierwotnie zamierzał, cierpiałbym tylko przez kilka chwil. Ale zamiast tego zabił Ellę, wiedział, że skazuje mnie na całe życie w cierpieniu”.

Miłość matki okazuje się być bezgraniczna również i w tym przypadku. Lee mówi, że wybaczyła synowi i regularnie go odwiedza w więzieniu. Ale obawia się, że jeśli zostanie mu przyznane zwolnienie warunkowe, będzie ją znowu dręczył. Obawia się również o życie swojego drugiego syna, którego urodziła już po śmierci Elli.

„Mój syn jest psychopatą. Nie mogę mu pomóc. To już nie ma znaczenia. Znaczenie może mieć to, że ja nie mogę, w tym momencie z niego zrezygnować. Kocham mojego pierworodnego z taką samą intensywnością, jak w dniu, w którym dowiedziałam się, że jestem z nim w ciąży”.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

2 Komentarze
  1. KINKY TAIL mówi

    Co za kurwa śmieć a Matka ćpunka z wyrzutami sumienia masakra co za patologia i pasożyty społeczne!!!

  2. Grobokop mówi

    Twoje komentarze są żenujące. Naucz się polskiego, zanim zaczniesz się udzielać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.