Let’s travel together.

Zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Znaleziono ją w jej własnym ogrodzie…

1

Julie Marie Catron zaginęła w listopadzie 2021 roku. Jak okazało się po ponad półrocznych poszukiwaniach – kobieta nigdy nie opuściła swojego podwórka.

 

Tajemnicze zaginięcia i podejrzenia

64-latkę ostatni raz widziano w Columbus w stanie Georgia w listopadzie 2021 roku. Tuż po zgłoszeniu zaginięcia, policja wystosowała apel, w którym zwróciła się do mieszkańców miasta z prośbą o pomoc w poszukiwaniach Julie Catron.

Julie Catron

 

Departament policji w Columbus i rodzina Julie Marie Catron proszą opinię publiczną o pomoc w zlokalizowaniu Julie.

Posiadłość, na której odnaleziono zwłoki kobiety

 

Podejrzewano, że zaginiona wyjechała z Georgii do Destin lub Crestview na Florydzie. Zgodnie z procedurami, przeszukano posiadłość rodziny Catron. Tam dokonano przerażającego znaleziska.

 

Płytki grób

29 czerwca br., na posesję Julii Catron przybyli detektywi wraz z psem tropiącym po zapachu ludzkich zwłok. Jeszcze tego samego dnia, znaleziono szczątki zakopane w ogrodzie.

Plakat informujący o poszukiwaniach Julie

 

W trakcie śledztwa dotyczącego osób zaginionych, śledczy z Departamentu Policji w Columbus zlokalizowali coś, co wydaje się być ludzkimi szczątkami na posesji w bloku 2600 Carriage Drive.

Jak podają źródła, zwłoki zostały schowane do czarnej, wodoodpornej skrzynki z narzędziami i zakopane były w płytkim grobie, o głębokości około pięciu stóp.

Wiemy, że to ona, chociaż ciało było w stanie daleko posuniętego rozkładu. Będziemy musieli uzyskać dokumentację dentystyczną.

Wykonane badania potwierdziły, że jest to zaginiona od listopada ubiegłego roku, Julie Catron. Biuro koronera hrabstwa Muscogee przejęło szczątki i zażądało przeprowadzenia sekcji zwłok przez State Medical Examiner’s Office w celu ustalenia przyczyny śmierci. Tych nie podano jeszcze do publicznej wiadomości. W wyniku śledztwa udało się zatrzymać osobę, która może mieć związek ze śmiercią kobiety.

 

Czy Clarence mógł zabić Julie?

Funkcjonariusze zatrzymali Clarence’a Catrona, drugiego męża zamordowanej kobiety i współwłaściciela posiadłości przy Carriage Drive.

Clarence Catron

 

17-letnia córka Clarence’a nie wierzy w winę ojca.

Byli kochającą się parą. Nigdy nie dochodziło między nimi do sprzeczek. Wszystko robili wspólnie, by jak najwięcej czasu spędzić razem. Planowali podróż dookoła świata. Tak bardzo się kochali.

Nastolatka twierdzi, że Julie walczyła z rakiem wątroby i odmawiała leczenia.

Prawdopodobnie to było jej ostanie życzenie – być pochowaną na własnym podwórku. (…) Chciała być już zawsze obok mojego ojca.

Mężczyzna przebywa obecnie w więzieniu hrabstwa Muscogee, czeka na rozprawę sądową. 57-latek został oskarżony o zatajenie śmierci swojej żony. Przez ponad pół roku twierdził, że Julie wyjechała do rodziny w Kanadzie lub na leczenie na Florydę. Utrzymywał także, że kiedy wrócił w listopadzie 2021 roku do domu przy Carriage Drive, Julii już nie było. Miesiąc lub dwa po zaginięciu kobiety, sąsiedzi zauważyli, że Clarence zbudował nowe, drewniane ogrodzenie wokół posesji, co wydawało im się nieco podejrzane.

Przesłuchanie podejrzanego mężczyzny

 

Zatrzymany nadal nie przyznaje się do winy. Członkowie jego rodziny odmawiają komentarza.

 

autor, Daria

1 komentarz
  1. Odys mówi

    O wiele lepiej się czyta, gdy zdjęcia są w tekście, a nie na sam koniec. Pozdrawiam autorkę tekstu :3

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.