Let’s travel together.

Zabił kochankę ogórkiem. Tragiczny finał miłosnych igraszek.

0

19 lipca 2014 r. Niemiec Oliver Dietmann zabił swoją kochankę ogórkiem. Kobieta, 46-letnia Rica Varna udusiła się po tym, jak Dietmann wsadził jej do ust ogórek po zakończonych igraszkach miłosnych.

46-letni Oliver Dietmann i Rica Varny (46) poznali się w 2004 roku. Początkowo parę łączyły jedynie relacje przyjacielskie, ale 5 lat później nawiązali romans, który trwał kolejnych 5 lat.

19 lipca 2014 roku, Dietmann i Varny postanowili wykorzystać nieobecność żony i dzieci mężczyzny i spędzić miło czas na erotycznych igraszkach w jego domu w Manheim w Niemczech. Para najpierw opróżniła 4 butelki wina i wychyliła kilka kieliszków sznapsa. Oliver i Rica lubili urozmaicać swoje zbliżenia seksualne na różne sposoby. Jednym z nich było użycie warzyw w celu zaspokojenia partnera.

Sędzia Volker Schmelcher, który przewodniczył późniejszej późniejszej rozprawie powiedział: „Ponieważ nie mieli pod ręką żadnych wibrat*rów, oboje wpadli na pomysł by użyć ogórka. Oskarżony wepchnął warzywo do jej p*chwy i *dbytu, a następnie pokroił ogórek i włożył go do ust kobiety.” Dietmann stwierdził: „Często używaliśmy warzyw, ponieważ nie mieliśmy odpowiednich wibrat*rów”. Oliver sprecyzował, że często przynosili do sypialni warzywa, w tym marchew i cukinię.

Dietmann

Gdy już wypełnił usta kochanki ogórkiem, zauważył dym, który wydobywał się z kuchni. Przerażony Oliver zorientował się wówczas, że zostawił na kuchence mięso, które gotował dla swojego psa. Mężczyzna czym prędzej pobiegł do kuchni, nakarmił psa i wyszedł na balkon na papierosa. Po wypaleniu papierosa, chwilę tam jeszcze posiedział, a następnie wrócił do sypialni.

„Pobiegłem do kuchni, nakarmiłem psa, a następnie poszedłem na balkon, aby zapalić papierosa” powiedział Dietmann.

Po wejściu do sypialni odkrył, że Rica jest nieprzytomna, kobieta leżała na łóżku z otwartymi ustami i nie reagowała. Szybko zdał sobie sprawę, że przyczyną tego stanu rzeczy jest ogórek, który wypełniał usta kobiety przez co nie była w stanie oddychać. Dietmann próbował wyjąć ogórek z jej ust, ale powiedział, że był „zbyt miękki”. „Próbowałem wyjąć kawałki ogórka z jej ust, ale były tak papkowate, że nie mogłem w ogóle złapać” powiedział Dietmann. Mężczyzna wezwał na miejsce karetkę, ale było już za późno…

Sekcja zwłok wykazała, że warzywo zaklinowało się w gardle Varny, blokując dopływ powietrza, a to doprowadziło do śmierci. Prokurator Reinhard Hoffmann powiedział podczas procesu, że Dietmann powinien był zdać sobie sprawę, że pozostawienie pijanej kobiety z pełnymi ustami może okazać się dla niej niebezpieczne i nie powinien był zostawiać jej samej na tak długo. Patrick Senghaus, obrońca Dietmanna, powiedział: „Mój klient nie miał pojęcia o grożącym kobiecie niebezpieczeństwie. Para często uprawiała ten rodzaj seksu. Ona nie była związana, a on czuł, że jeśli ogórek był problemem, mogła go sama usunąć.”

Para wypiła dużo alkoholu i sąd wziął po uwagę fakt, że stan w jakim się znajdował Oliver ​​mógł osłabić jego umiejętności podejmowania decyzji i osądu. Mężczyzna został uznany za winnego zaniedbania, które doprowadziło do śmierci Rici Varny, a karą jaką wymierzył mu sąd był wyrok 20 miesięcy w zawieszeniu i zapłata grzywny w wysokości 6 000 euro. Sąd podkreślił, że pozostawienie ofiary w takim stanie było oczywistym błędem, ale był to tragiczny wypadek.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.