Let’s travel together.

Widząc na drodze martwego jelenia zatrzymał się i odbył stosunek z ciałem zwierzęcia.

0

11 października 2006 roku, 20-letni mężczyzna z Superior w stanie Wisconsin został oskarżony o odbycie stosunku seksualnego z martwym jeleniem. Został za to skazany na karę w zawieszeniu oraz trafił na listę zarejestrowanych przestępców seksualnych.

Bryan James Hathaway został „oskarżony o wykroczenie dotyczące obcowania seksualnego ze zwierzęciem”. Sprawa sądowa poruszyła kilka interesujących kwestii prawnych, ponieważ zgodnie ze stanowiskiem obrony stosowna ustawa o „przestępstwach przeciwko moralności seksualnej” zakazuje seksu ze zwierzętami, ale nie wspomina nic o obcowaniu z padliną.

Bryan James Hathaway

Adwokat Hathawaya, Fredric Anderson, złożył wniosek, w którym argumentował, że „ponieważ jeleń nie żył, nie można go uznać za zwierzę i zarzut należy oddalić”. Nalegał: „Statut nie zabrania uprawiania seksu z padliną”.
Ta śmiała interpretacja prawa nie wywarła wrażenia na sądzie, a sam Hathaway nie zgłosił sprzeciwu wobec zarzutu „znęcania się nad zwierzęciem”. Sędzia Michael Lucci skazał go na sześć miesięcy w zawieszeniu i nakazał, by został „zarejestrowany jako przestępca seksualny i umieszczony w Instytucie Zdrowia Psychologicznego i Seksualnego w Duluth w Minnesocie”.

Sędzia przyznał: „Ten rodzaj zachowania jest niepokojący. Niepokoi opinię publiczną. Niepokoi sąd”.

Hathaway był już wcześniej skazany za podobne przestępstwo. W kwietniu 2005 r. Bryan został oskarżony „o złe traktowanie zwierzęcia poprzez zastrzelenie 26-letniego konia imieniem Bambrick, z którym później odbył stosunek seksualny”. Zdarzenie to miało miejsce w Parkland w 2004 roku. Mężczyzna został wtedy skazany na 18 miesięcy więzienia i dwa lata nadzoru kuratorskiego. 16 dni po wyjściu na wolność napotkał na swej drodze martwego jelenia, a następstwa tego spotkania już znamy.

Bryan James Hathaway

Ponowne naruszenie prawa w tej dziedzinie adwokat mężczyzny tłumaczył następująco: „Pan Hathaway pozostawał w rękach państwa przez 18 miesięcy. W ciągu tych 18 miesięcy nie otrzymał ani jednej minuty usług rehabilitacyjnych, ani jednej minuty z zakresu poradnictwa.” Anderson argumentował, że w związku z tym nie powinno nikogo dziwić, że jego klient ponownie popełnił przestępstwo.

Po odbyciu kary związanej ze „złym traktowaniem” zwierząt, mężczyzna został w 2008 roku skazany za kradzież, posiadanie narkotyków, w 2012 r. za napad na policjantkę, a siedem lat później został postawiony przed sądem za dwa rażące wykroczenia polegające na utrudnianiu procesu sądowego, napaści na policjanta IV stopnia (odebrał funkcjonariuszowi paralizator i użył go przeciwko niemu). Nie jest jasne jakie wyroki zapadły za ostatnie przestępstwa, których się dopuścił Hathaway. Nie wiadomo również, czy obecnie przebywa na wolności.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.