Let’s travel together.

W czasie pościgu odciął swojego członka i wyrzucił go przez okno. Chciał w ten sposób „uratować świat”.

0

W środę 1 września 2021 roku, funkcjonariusz Bobby Johnson patrolował autostradę stanową w pobliżu Dowelltown (hrabstwo DeKalb), gdy jego wzrok przykuła zaparkowana przy drodze honda accord. Johnson zatrzymał się za podejrzanym samochodem i włączył światła radiowozu mające sygnalizować kontrolę drogową. Kierowca najwyraźniej jednak chciał uniknąć kontaktu z policją i ruszył z miejsca z dużą prędkością.

Ucieczka

Kierowcą okazał się być 39-letni Tyson Gilbert z Cookeville w stanie Tennessee. Jako, że plany Gilberta na tamten dzień nie przewidywały zatrzymania przez policję, mężczyzna rzucił się do ucieczki doprowadzając do pościgu. Policjanci, którzy ścigali kierowcę przemierzyli dwa hrabstwa, zanim ostatecznie udało się zatrzymać delikwenta. Tego typu akcje nie są rzadkością, ale to co wydarzyło się po drodze sprawiło, że funkcjonariusze Tennessee Highway Patrol (THP) biorący w niej udział długo nie zapomną tego dnia.

„Kiedy zatrzymałem się za nim i włączyłem światła, ten wystartował i nie chciał się zatrzymać” powiedział Johnson.

Nagi

Tyson zjechał wreszcie z autostrady i zatrzymał się na drodze Old Liberty Road w Alexandrii. Mężczyzna otworzył drzwi samochodu i z niego wyszedł. Funkcjonariusze z niemałym zaskoczeniem zauważyli, że kierowca jest nagi, a jego ciało było pokryte krwią. Po chwili Tyson wsiadł z powrotem do pojazdu i kontynuował ucieczkę.

Gilbert

Gilbert wrócił na autostradę i w pewnym momencie otworzył szybę samochodu i wyrzucił coś na drogę. Jak się okazało, był to jego… członek. Fakt ten jeszcze bardziej zdeterminował funkcjonariuszy, którzy we współpracy z policją z hrabstwa Wilson zdecydowali się na użycie tzw. kolczatki aby uniemożliwić mu dalszą ucieczkę. Pierwszą blokadę rozłożono na drodze wiodącej przez Alexandrię, a kolejne w Watertown w hrabstwie Wilson. To jednak nie zniechęciło uciekiniera i kontynuował swoją podróż, aż do Lebanon w hrabstwie Wilson, gdzie planował zjechać na drogę międzystanową I-40. Zanim jednak to zrobił policjantom udało się zatrzymać.

Ocalić świat

Funkcjonariusze aresztowali mężczyznę i przetransportowali go do Vanderbilt University Medical Center w Nashville. Zatrzymany powiedział lekarzom, że gdy jechał słyszał głosy dochodzące z radia samochodowego, które kazały mu odciąć sobie członka. Miał to zrobić, aby… „ocalić świat” i to był jedyny sposób, by tego dokonać.

Moment zatrzymania Gliberta

Nie jest jasne, czy lekarzom udało się przyszyć odcięty organ.
Po tym jak jego stan się ustabilizował, 39-latek trafił do aresztu, gdzie oczekuje na proces. Postawiono mu kilka zarzutów związanych z opisywanym tu incydentem, ale oprócz tego już wcześniej wydano kilka nakazów aresztowania Gilberta w innych hrabstwach Tennessee. Tyson ma na swoim koncie długą historię kryminalną z wyrokami skazującymi, między innymi za kradzież samochodów w 2020 roku. Z dokumentów sądowych wynika, że w ostatnim czasie Gilbert próbował czterokrotnie ukraść samochody z wypożyczalni.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.