Let’s travel together.

Udusiła swojego 5-letniego brata, odcięła mu genitalia i je zjadła. Czy była to część rytuału?

0

18-letnia Karina Aparecida da Silva Roque „udusiła swojego pięcioletniego brata poduszką, a następnie odcięła mu genitalia i zjadła je w ramach rytuału związanego z czarną magią” – informowały nagłówki światowych gazet.

Tragedia, o której mowa, rozegrała się w domu rodziny Roque w Sao Roque, w stanie Sao Paulo, w południowo-wschodniej Brazylii.

Pod opieką siostry

Pewnego kwietniowego dnia 2019 roku, matka 18-letniej Kariny i 5-letniego Maycona wyszła na zakupy, zostawiając młodszego syna pod opieką jego siostry. Kiedy kobieta wróciła z zakupów kilka godzin później, odkryła, że ​​drzwi frontowe do ich domu są zamknięte. Zaskoczona pukała i prosiła córkę aby ta ją wpuściła do środka. Karina zdecydowanie odmówiła, więc jej matka zwróciła się o pomoc do swojego szwagra, który mieszkał w pobliżu. Mężczyzna wyważył drzwi i oboje weszli do środka.

Widok jaki zastali na miejscu, przeraził nie tylko ich, ale i policję, która niedługo później pojawiła się na miejscu zdarzenia.

Rytuał?

Zszokowana matka odkryła w jednym z pomieszczeń domu ciężko okaleczone ciało jej syna. Maycon Roque leżał zmasakrowany na ziemi, wokół niego stały zapalone świece, a nad ciałem chłopca stała jego starsza siostra.

Głowa chłopca została częściowo odcięta, na nadgarstkach widoczne były rany cięte, obie gałki oczne zostały przekłute, a stopy malca częściowo spalone. Chłopiec był nagi, a w okolicy jego krocza znajdowała się duża rana. widząc to wszystko, kobieta zemdlała.

Szał

Dziewczyna próbowała uciec ale jej wujek i inni krewni, którzy przybyli do ich domu, skutecznie ją powstrzymali. Nie było łatwo bo Karina wpadła w szał, stała się bardzo agresywna i rzucała w nich różnymi przedmiotami. Dziewczyna rzuciła w wujka kamieniem, który w wyniku uderzenia doznał ciężkiego urazu głowy. Podczas gdy bliscy starali się skrępować rozwścieczoną nastolatkę, pies należący do rodziny zaczął ujadać w jej kierunku. Dziewczyna w ataku szału ugryzła czworonoga.

Podstęp

Podczas przesłuchania, Karina przyznała, że ​​zwabiła brata do swojej sypialni, pod pretekstem spędzenia wspólnie czasu przy grze. Gdy brat pojawił się w jej pokoju, napadła na niego i udusiła go przy pomocy poduszki. Następnie zaczęła kaleczyć jego ciało i ostatecznie odcięła mu genitalia, które jak przyznaje zjadła.

Autopsja potwierdziła słowa dziewczyny, że dziecko nie żyło, zanim jego ciało zostało brutalnie okaleczone, a niektóre jego części zjedzone.

Śledztwo

Śledczy kryminalistyczni znaleźli w domu spalony telefon komórkowy, kartę pamięci, scyzoryk i niewielką ilość marihuany.

Detektyw Goes powiedział: „Uważamy, że telefon komórkowy należy do podejrzanej i został przez nią celowo uszkodzony, prawdopodobnie po to aby zniszczyć wszelkie dowody w formie kontaktów online.
Badamy, czy dziecko zostało zabite podczas jakiegoś rytuału oddawania czci diabłu. Chcemy wiedzieć, czy oskarżona miała na portalach społecznościowych kontakty z grupami satanistów lub osobami praktykującymi czarną magię i czy ktoś ją zachęcał lub podżegał do popełnienia przestępstwa.”

Czuła i opiekuńcza

„Karina praktycznie go wychowywała, zawsze się nim opiekowała, nigdy się nie kłócili” – lamentuje krewny zamordowanego chłopca.

Znajomi rodziny powiedzieli, że Karina była czuła i opiekuńcza w stosunku do brata, a nawet kupowała mu prezenty. Członkowie rodziny podobno powiedzieli policji, że nastolatka nigdy wcześniej nie sprawiała problemów, była cicha i powściągliwa i „zawsze opiekowała się swoim bratem”.

Uniewinniona

Karina została oskarżona o zabójstwo brata, usiłowanie zabójstwa wujka oraz znęcanie się nad zwierzętami. Po aresztowaniu była przetrzymywana w izolacji w celi w Votorantim Women’s Prison w Sao Paulo.

Matka dziewczyny opowiedziała, że zawsze spokojna i poukładana Karina, w ostatnim czasie zaczęła się dziwnie zachowywać. Dziewczynę poddano badaniom psychiatrycznym w związku z podejrzeniem schizofrenii. Jeśli podejrzenie się potwierdzi, może zostać uniewinniona ze wszystkich zarzutów.

Na chwilę obecną, Karina nie została jeszcze skazana. Sprawa jest w toku.

Maycon został pochowany na cmentarzu w São Roque, a matka dziewczyny wyprowadziła się z domu i nie zamierza tam wracać.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.