Let’s travel together.

Trzonek narzędzia rozerwał jej narządy rodne i serce. Zemścił się na swojej dziewczynie, bo odmówiła mu seksu(18+)

Uwaga! Artykuł zawiera drastyczne opisy zbrodni. Tekst nie jest przeznaczony dla osób małoletnich i wrażliwych czytelników!

0

Wieczorem 14 maja 2016 roku, 19-letnia Eno Fariha wróciła do swojego mieszkania po długim i ciężkim dniu w pracy. Dziewczyna marzyła tylko o tym, aby porządnie odpocząć. Nic nie wskazywało na to, że tej nocy padnie ofiarą jednego z najbardziej sadystycznych morderstw w historii Indonezji.

Eno

Eno mieszkała i pracowała w Tangerang w Indonezji. Po ukończeniu liceum zawodowego, dziewczyna podjęła pracę w fabryce PT Polyta Global Mandiri. Firma, w której pracowała dziewczyna zajmowała się produkcją tworzyw sztucznych takich jak PP, PE, OPP i HDPE. Eno miała troje rodzeństwa, a dzięki pracy mogła wpierać finansowo swoich rodziców. Dziewczyna wracała do rodzinnego domu w każdy weekend przywożąc prezenty dla rodziny.

Chłopak

Młoda kobieta od miesiąca spotykała się z 24-letnim Rahmatem Arifinem bin Hartono. Tego wieczoru niezapowiedzianie w mieszkaniu dziewczyny pojawił się Rahmat. Mężczyzna przybył tam w konkretnym celu: żądał od dziewczyny seksu. Dziewczyna zdecydowanie odmówiła partnerowi, na co Rahmat zareagował gniewem. Wściekły wyszedł z jej mieszkania, ale niedługo później wrócił, ale nie sam. Mężczyźnie towarzyszyło dwóch kolegów, rówieśnik Rahmata Imam Hapriadi i 16-letni Rahmat Ali.

Zemsta

Mężczyźni siłą wdarli się do mieszkania Eno i powalili ją na ziemię w kuchni. Troje napastników brutalnie pobiło i zgwałciło nastolatkę. To im jednak nie wystarczyło. Podczas gdy dwoje trzymało dziewczynę przyciskając jej do twarzy poduszkę, trzeci szukał noża. Noża nie znalazł, ale w ręce mu wpadł widelec i motyka. Przy użyciu widelca kaleczyli jej twarz i ciało. Wkrótce jej twarz krwawiła tak obficie, że Rahmat nie miał już ochoty jej gwałcić i zamiast tego zaczął gryźć jej piersi i nogi. W między czasie Eno straciła przytomność. To też nie zadowoliło chłopaka ofiary. Kara nie była wystarczająco surowa.

Cios ostateczny

Na koniec jeden z napastników postanowił użyć motyki, aby zgwałcić dziewczynę. W tym celu wepchnął trzonek narzędzia między nogi ofiary, a następnie kopnął w nie z całej siły. Narzędzie kopnięto z taką siłą, że na wykonanym pośmiertnie zdjęciu RTG widać trzonek motyki na wysokości płuc. Rękojeść uszkodziła jamę brzuszną i miednicę, rozerwała serce i spowodowała wewnętrzne krwawienie w jamie klatki piersiowej.

Gdy dziewczyna była już martwa, przykryli zwłoki poduszkami i kocami, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia.

Wyrok

Sprawców udało się szybko zidentyfikować, a badania DNA pozwoliły wykluczyć innych potencjalnych podejrzanych.

W środę 8 lutego 2017 roku, Sąd Okręgowy w Tangerang skazał Rahmata Arifina bin Hartono i Imama Hapriadiego na karę  śmierci za gwałt i zabójstwo Eno Fariha. Sędziowie stwierdzili, że obaj oskarżeni popełnili zbrodnię świadomie i z premedytacją, w związku z czym kara śmierci była w tym wypadku jedyną odpowiednią karą. Podczas ustalania werdyktu istotnym był również fakt, że mimo jednoznacznych i obciążających ich dowodów, oskarżeni konsekwentnie odmawiali przyznania się do winy i na żadnym etapie procesu nie wyrazili skruchy ani żalu za swoje czyny. Ich 16-letni wspólnik został skazany na 10 lat więzienia.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy wyrok został już wykonany.

Zdjęcia ofiary oraz miejsca zbrodni są dostępne w Internecie, jednak ze względu na obowiązujący regulamin nie możemy ich publikować na naszej stronie. Zainteresowani mogą je łatwo znaleźć po wpisaniu Eno Fariha w wyszukiwarce obrazów Google. 

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.