Let’s travel together.

Kobieta porzucona w 1987 r. Przy autostradzie, zidentyfikowana

0

Bushkill Pennsylvania – 23 października 1987 r. W piątkowe przedpołudnie, ekipa drogowa pracująca przy Route 33, natknęła się na zwłoki kobiety, które leżały w odległości 20 stóp od pobocza drogi.

 

Autostopowiczka

Kobieta leżała twarzą w dół z dłonią pod policzkiem. Ślad na trawie, prowadzący od jezdni do miejsca w którym znaleziono zwłoki, wskazywał, że zostały one przeciągnięte. Przybyły na miejsce koroner, oszacował, że kobieta leżała w trawie od 21 października, ponieważ jej włosy jak i ubranie były wilgotne, a ostatnio odnotowane opady miały miejsce właśnie wtedy.

Koroner zwrócił uwagę, że prawa część ciała kobiety: szyja, ramię i ręka nosiły różne stopnie opalenizny, a miejsce przez który przebiega pas bezpieczeństwa w samochodzie, było znacznie jaśniejsze. Oznaczało to, że regularnie spędzała czas w samochodzie, po stronie pasażera. Być może podróżowała autostopem z kierowcami ciężarówek.

Zawał

Nazwana przez śledczych Bushkill Township Jane Doe mogła mieć od 40 do 50 lat, miała blond włosy do ramion, niebieskie oczy i była dość drobnej budowy ciała. Ubrana była w niebieskie jeansy i czerwoną bluzkę z okrągłym dekoltem i wzorem twarzy kobiety, który został wykonany ze szklanych, kolorowych koralików. Nosiła także termoaktywne, białe getry w niebieskie śnieżynki i cienką srebrną, drucianą bransoletkę. Zgodnie z raportem z sekcji zwłok, Bushkill Township Jane Doe, poddała się w przeszłości zabiegowi podwiązania jajowodów. Przyczyną śmierci kobiety był rozległy zawał serca, a rany na jej twarzy, powstały prawdopodobnie na skutek ciągnięcia po ziemi.

Donna

Po 33 latach przeprowadzono genealogiczną analizę DNA szczątków, dzięki czego w czerwcu 2020 r. Kobieta została zidentyfikowana. 37- Donna Griffin urodziła się w Dalton w stanie Georgia, ale w latach 70- tych przeprowadziła się do Filadelfii w Pensylvanii. Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia. Obecnie prowadzone jest śledztwo w sprawie okoliczności jej śmierci. Policjanci wciąż próbują zidentyfikować tego, kto porzucił jej ciało wzdłuż autostrady.

Autor, Dorota Ortakci

*Z uwagi na fakt, że nie możemy dodawać drastycznych zdjęć do galerii, gdyż jest to niezgodne z regulaminem, pośmiertną fotografię Donny, znajdziecie wpisując w grafikę Google hasło Bushkill Township Jane Doe

This slideshow requires JavaScript.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.