Let’s travel together.

Kim jest niezidentyfikowany autostopowicz? Tragedia nastoletniego Bibb County John Doe.

0
27 marca 1961 r., Centreville, hrabstwo Bibb, Alabama. Z rzeki wyłowiono ciało nastoletniego chłopca o nieustalonej po dziś dzień tożsamości. Chłopiec znajdował się w samochodzie, który uległ wypadkowi. Przyczyną śmierci był uraz kręgosłupa i utonięcie.

Autostopowicz

Niezidentyfikowany nastolatek był autostopowiczem, który utonął po tym, jak pojazd, którym jechał, uderzył w barierkę na moście, po czym wpadł do rzeki Cahaba, w pobliżu zakola rzeki Bend. W wyniku wypadku nastolatek złamał kark i rękę w dwóch miejscach. Kierowca przeżył wypadek i przekazał policji kilka informacji, które uzyskał od chłopca podczas ich krótkiej podróży.

Chłopiec powiedział kierowcy, że uciekł z domu po tym jak jego rodzice się rozstali. Nastolatek rzekomo miał do wyboru zamieszkanie w sierocińcu lub wstąpienie do Marynarki Wojennej. Autostopowicz stwierdził, że nie ma sprecyzowanych planów na przyszłość i nie obchodzi go dokąd się uda.

Sygnet

Ubrania, które chłopiec miał w torbie, wskazywały, że mógł pochodzić z północy Stanów Zjednoczonych, a papierosy pochodziły z Karoliny Południowej.

Odzież i rzeczy osobiste:
Ubranie: Ubranie noszone przez chłopca jest nieznane.
Biżuteria: Zegarek na rękę Timex.
Dodatkowe przedmioty osobiste: Torba podróżna wykonana z ciężkiej, grubej tkaniny. W torbie znajdowało się kilka koszul z długim rękawem, spodnie, brązowy portfel bez dokumentów, mały klucz, sygnet z rubinem „US Army” , który został znaleziony w pojeździe i prawdopodobnie należy do zmarłego, zdjęcie denata z dziewczyną oraz paczka papierosów Pall Mall zakupionych w Karolinie Południowej.

Ciało nastolatka wystawiono na widok publiczny w domu pogrzebowym na okres kilku dni. Zauważono wtedy starszą, siwowłosą kobietę, która spędziła przy ciele więcej czasu niż inni. Kobieta kilkukrotnie wracała w miejsce ekspozycji, ale ostatecznie zniknęła, zanim udało się uzyskać od niej jakieś informacje.

Chłopiec został pochowany na cmentarzu w Centreville, kilka tygodni po swojej śmierci. Lokalna społeczność sfinansowała jego pogrzeb i pochówek.

Nadzieje

Pewna kobieta z Huntsville zgłosiła się na policję oznajmiając, że jest matką zmarłego.  Jednak po dokładniejszym zbadaniu sprawy, okazało się, że kolor oczu denata nie zgadza się z kolorem oczu jej syna.

Szczątki nastolatka zostały ekshumowane w czerwcu 2016 roku w celu pozyskania materiału DNA a następnie, tego samego dnia zostały ponownie pochowane. Profil nie pasował do tych dostępnych w bazie danych osób zaginionych.

This slideshow requires JavaScript.

Rysopis:
Szacowany wiek: 14-17 lat
Rasa: Biały
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 5’6″ do 5’8″
Waga: 120 funtów.
Włosy: jasnobrązowe. Jego włosy wyglądały na rozjaśnione. Jego brwi i rzęsy były ciemnobrązowe.
Kolor oczu: Niebieski.
Znaki szczególne: Palacz. Napis na ręce „RY + LOVE”. Autopsja wykazała, że mógł lekko kuleć.

This slideshow requires JavaScript.

Tożsamość nastolatka pozostaje do tej pory nieznana.

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.