Let’s travel together.

35-latka odbyła 13-godzinną podróż, aby porwać i wykorzystać seksualnie 14-latka poznanego w sieci.

1

16 kwietnia 2018 r., 35-letnia kobieta odbyła 13-godzinną podróż, aby porwać i wykorzystać seksualnie 14-letniego chłopca, którego poznała podczas korzystania z usługi Xbox Live.

Kłopoty zaczęły się, gdy 35-letnia Kristen Aragon, właścicielka sklepu ze słodyczami z Farmington, zaczęła rozmawiać z pewnym 14-latkiem z hrabstwa Pittsburg w Oklahomie za pośrednictwem Xbox’a. Zgodnie z oświadczeniem chłopca, obie strony wiedziały, ile każde z nich ma lat. Chłopiec początkowo kłamał i powiedział, że ma 17 lat, ale prawda szybko wyszła na jaw.

Kristen i Melissa

Aragon zaczęła wysyłać mu wiadomości o charakterze jednoznacznie seksualnym i poprosiła chłopca o wysłanie zdjęć jego przyrodzenia. Na jej prośbę dwukrotnie wysłał takie zdjęcia i był przekonany, że Aragon chce uprawiać z nim seks.
W końcu umówili się na spotkanie, a kobieta powiedziała chłopcu, że mieszka zaledwie 30 minut od jego domu. Okazało się jednak, że Kristen wraz ze swoją przyjaciółką, Melissą Goelz (która również rozmawiała z chłopcem przez Xbox), miały do pokonania 13 godzin jazdy. Po tej długiej podróży kobiety zaprosiły chłopca do samochodu, a następnie odjechały w nieznanym chłopcu kierunku. Niedługo po wejściu do samochodu kobiet, chłopiec usłyszał, że „nigdy nie wróci do domu”.

Kristen

Kobiety postanowiły zabrać chłopca do domu Kristen w Nowego Meksyku. Podczas podróży Aragon kilkakrotnie dokonała napaści seksualnej na czternastolatka.

Gdy tego dnia ojciec chłopca wrócił do domu z pracy, nie znalazł w nim syna. Zaniepokojony zgłosił jego zaginięcie na policję. Szeryf hrabstwa Pittsburg Chris Morris powiedział: „Wiedzieliśmy, że będzie źle jeśli nie zadziałamy szybko i nie odnajdziemy chłopca na czas”.

Melissa

Władzom udało się szybko namierzyć telefon komórkowy chłopca, który według danych znajdował się na drodze I-40 na zachód od miasta Henryetta w Oklahomie. Po zbadaniu historii połączeń telefonicznych ustalono, że chłopiec kontaktował się poprzedniego ranka z numerem z Farmington. Władze szybko powiązały ten numer z firmą Kristen Aragon, Kriste’s Chocolate Factory.

Aragon i Goelz dotarły z chłopcem do domu 17 kwietnia we wczesnych godzinach porannych. Ku ich zdumieniu po domem czekali już uzbrojeni funkcjonariusze policji, którzy przechwycili samochód, gdy ten wjechał na podjazd.

Kristen

Policja aresztowała obie kobiety, a chłopiec bezpiecznie wrócił pod opiekę ojca. Władze w Farmington w stanie Nowy Meksyk oskarżyły Aragon i Melissę Goelz o przestępstwo porwania, a Kristen postawiono również zarzut dopuszczenia się czynów lubieżnych wobec nieletniego, nakłaniania nastolatka do przesłania jej zdjęcia swoich genitaliów (co w świetle prawa stanowi p*rnografię dziecięcą) oraz o złożenia propozycji odbycia z nią stosunku seksualnego.

24 października 2018 roku Kristen z pomocą swego adwokata została zwolniona z aresztu za kaucją, a zarzuty wobec Goelz zostały oddalone. Aragon prawdopodobnie nadal oczekuje na proces, a jeśli takowy już się odbył, wiadomości o jego przebiegu nie podano do informacji publicznej.

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Rafal mówi

    Widać że miała sklep ze słodyczami. Fuja

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.