Let’s travel together.

„Wierzę, że znajdziesz odpowiedzi, których szukasz” – wiadomość od mordercy?

2

14 – letnia Sarah Kinslow ostatni raz była widziana przez rodziców 1 maja 2001 r. około godziny godziny 7:20.

Tego dnia ojciec podrzucił ją do Greenville Middle School w jej rodzinnym mieście Greenville w Teksasie. Dopiero po zakończeniu lekcji, rodzice zostali powiadomieni, że ich córka nie przyszła na żadne z zajęć.

Kiedy Louise Kinslow rozmawiała z przyjaciółmi swojej córki, powiedziały, że jej córka miała tego dnia zerwać się ze szkoły i spotkać się z kimś na pobliskim cmentarzu East Mount. Zaniepokojony ojciec skontaktował się z policją i zgłosił zaginięcie nastolatki.

Tropami Sarah

Policja podjęła działania mające na celu odnalezienie dziewczyny. Pies tropiący po zapoznaniu się z zapachem Sarah, został przyprowadzony do szkoły. Podjął trop, który poprowadził śledczych od miejsca, w którym wysiadła z samochodu ojca, wokół szkoły aż do miejsca oddalonego o dwie przecznice dalej na środku jezdni. Tam pies stracił trop.

Podejrzewano zatem, że Sarah mogła wsiąść do jakiegoś samochodu.

W trakcie dochodzenia pewien świadek powiedział policji, że wydawało mu się, że ​​widział Sarah Kinslow wsiadającą do jasnoniebieskiej ciężarówki, prowadzonej przez białego mężczyznę, w miejscu, gdzie pies stracił trop.

Curtis Bell

Podejrzenia powoli zaczęły padać na chłopaka Sarah, 18-letniego mieszkańca Quinlan, Curtisa Wayne Bell. W trakcie śledztwa okazało się, że dochodziło między nimi do zbliżeń seksualnych. W związku z tym kilka dni po zniknięciu Sarah, Bell został aresztowany za kontakty seksualne z nieletnią. Curtis, według policji, był jedną z osób, które nastolatka miała spotkać w dniu swojego zniknięcia. Bell został zwolniony z aresztu za kaucją w wysokości 50 000 $.

Louise Kinslow przyznała, że ​​wiedziała, że ​​jej córka widuje się z Bell, ale wspomniała też, że ​​nie pochwalała tego związku i nie pozwoliła córce spotykać się z nim sam na sam.

W pamiętniku znalezionym po zaginięciu jej córka pisała o swojej miłości do Bell i pragnieniu, by razem z nim uciec.

Według Louise Kinslow, jej córka nigdy wcześniej nie uciekała i nie zabrała ze sobą żadnych rzeczy, oprócz tych szkolnych.

„Nie wzięła torebki, dodatkowych ubrań ani żadnych rzeczy osobistych” – powiedziała.

Nowe ślady

W następnych tygodniach policja otrzymała wskazówki dotyczące przemieszczania się zaginionej nastolatki. Była widywana w różnych miejscach, w tym na stacji benzynowej w Greenville. Pracownik tej stacji stwierdził, że widział zaginioną dziewczynę. Policja zabezpieczyła nagranie monitoringu ze stacji.

„Na nagraniu widać ją z Bell”, powiedziała Louise Kinslow. „Mamy to na taśmie. Zaprzeczył jakoby to miała być ona, powiedział, że to inna dziewczyna. ”

Matka dziewczyny otrzymała kolejną wiadomość odnośnie miejsca pobytu jej córki, miała być widziana 25 grudnia 2001 r.

„Moi sąsiedzi powiedzieli, że widzieli ją w samochodzie w Quinlan” – powiedziała jej matka. „Są przekonani, że to ona.”

Władze otrzymawszy numer rejestracyjny pojazdu dotarły do jego właściciela w zupełnie innym mieście. Jednak gdy policja przesłuchała mężczyznę, zaprzeczył, że zna Sarah Kinslow.

This slideshow requires JavaScript.

Dziwny list

Mniej więcej dziewięć lat po zniknięciu Kinslow, jej rodzice znaleźli anonimową notatkę w swojej skrzynce pocztowej.

Notatka nie zawierała żadnych konkretnych informacji ale sugerowano w niej kto stoi za zniknięciem Sarah. W notatce było napisane m.in. : „Wierzę, że znajdziesz odpowiedzi, których szukasz”.

Według Kinslow osoba, która napisała notatkę to była żona bliskiego przyjaciela Bell’a. Ale ona zaprzeczyła jakiejkolwiek wiedzy o miejscu pobytu Sarah Kinslow.

Rodzice Sarah odkryli tożsamość osoby, która umieściła notatkę w swojej skrzynce pocztowej.

„Po tym, jak przekonaliśmy go do rozmowy, powiedział, że słyszał, że nasza córka została zabita i wyrzucona do kamieniołomu pełnego wody”, powiedziała Louise Kinslow.

„Błagałam policję, żeby poszli tam szukać ale nic nie zostało w tej sprawie zrobione”.

Po latach

Czy historia o śmierci Sarah Kinslow jest faktem czy fikcją? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: od 2001 r. nie potwierdzono żadnych doniesień.

 

„Myślę, że ktoś coś jej zrobił. Nie wierzę, że żyje „- powiedziała.

 

Na razie poszukiwania odpowiedzi przez rodzinę Kinslow będą kontynuowane.

„To codzienna walka” – powiedziała Louise Kinslow. „Wiem, że to zamknięta sprawa, ale chciałbym, żeby coś zostało ustalone. Chciałbym uzyskać odpowiedzi. Chciałbym wiedzieć, gdzie jest moja córka. Kochamy ją i tęsknimy za nią. ”

 

Sarah Kinslow miałaby dzisiaj 35 lat. W chwili zniknięcia miała 5 stóp wzrostu, 105 funtów wagi, blond włosy i niebieskie oczy. Miała kilka kolczyków w uszach, tatuaż z literą „I” na wewnętrznej stronie kostki, bliznę po ospie wietrznej na lewej skroni i dwie blizny po ospie wietrznej na lewym policzku. Istnieją dwie strony internetowe i strona na Facebooku poświęcona tej sprawie .

Sarah prawdopodobnie widywano jeszcze w rejonach Tualatin, Beaverton, Tigard i Portland w stanie Oregon na początku 2004 r. Mogła być widziana w Surrey w Kolumbii Brytyjskiej pod koniec 2004 r. Podobno obcięła włosy i zafarbowała je na brązowo. Jej sprawa pozostaje nierozwiązana

W dniu zaginięcia Sarah była ubrana w kolorową koszulkę, mogło być na niej logo, turkusowa kurtka z kapturem, workowate niebieskie dżinsy, niebieskie i szare trampki, zegarek z czarnym paskiem i różowa tarcza z postacią z kreskówki Myszki Minnie, srebrny naszyjnik z wisiorkiem z napisem „rock”.

 

KaPaMa
2 Komentarze
  1. Louise Kinslow mówi

    You should check the details before you write an article of which you know nothing!

    1. Dorota Biel mówi

      With all due respect, this article was written from publicly available sources on the Internet.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.