Let’s travel together.

„W dniu zaginięcia rozstał się z dziewczyną”- gdzie jest zaginiony Mariusz P?

0 10 732

Mariusz P. Zaginął 19 stycznia 2015 roku w Niepołomicach w województwie małopolskim w wieku 25 lat. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w godzinach wieczornych na moście w Niepołomicach .Widziała go sąsiadka ,która znała go od dziecka. W dniu zaginięcia rozstał się z dziewczyną, co mogło mieć wpływ na jego zachowanie i złe samopoczucie.
Poszukująca go siostra, nie wierzy jednak w najgorsze. Mariusz nie umiał pływać, ale zarówno teren przybrzeżny jak i wodny, został wtedy przeszukany. Ciała nie znaleziono. Siostra poszukująca Mariusza dotarła do bezdomnego koczującego w okolicy mostu, który stwierdził że dnia 19 stycznia około godziny 22:00 wieczorem słyszał krzyki młodego mężczyzny. Według bezdomnego brzmiało to jak jakaś kłótnia np. Przez telefon.

Dwa miesiące po zaginięciu, z siostrą zaginionego skontaktował się mężczyzna który oświadczył że Mariusz dzwonił do niego, ale dalsze próby połączenia z numerem z którego zatelefonował nie przyniosły rezultatu. Siostra mężczyzny wraz ze swoim mężem oplakatowała całe miasto jak i jego obrzeża. Z jej relacji wynika, że tego samego dnia w którym plakaty zawisły, ktoś zaczął je zrywać.Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie- tak jakby ktoś robił to złośliwie utrudniając celowo poszukiwania zaginionego.

Mariusz P. Z natury był spokojnym, przyjaznym człowiekiem. Miał wielu przyjaciół. Faktem jest to że miał momenty załamania. Za każdym razem kiedy dziewczyna próbowała go zostawić, podcinał sobie nadgarstki. Jego znajomi twierdzą że to było bardziej na pokaz niż rzeczywista chęć zrobienia sobie krzywdy. Siostra zapisała go do psychologa, zgodził się na terapię jednak nie zdążył wziąć w niej udziału….Była dziewczyna Mariusza przez te dwa lata nie dostała od Niego żadnego sygnału.

Komentarze
Loading...