Let’s travel together.

W dniu zaginięcia miała urodzić bliźniaki, choć jak się okazało, nigdy nie była w ciąży. Ostatni raz widziano ją nad grobem zamordowanego męża.

1

W chwili zaginięcia 31-letnia Elizabeth Jasso była w 40 tygodniu bliźniaczej ciąży. W czwartek 5 sierpnia 2021 roku kobieta powinna była udać się do szpitala, gdzie lekarze mieli wywołać poród. Do szpitala jednak nie dotarła…

Kamery zainstalowane na domu sąsiadów kobiety zarejestrowały, jak Elizabeth opuszczała swój dom w Baytown w Teksasie o godzinie 7.30. Można by pomyśleć, że Jasso wybierała się do szpitala, w końcu tego dnia miała przywitać na świecie swoje, tak długo wyczekiwane bliźnięta, Cash i Royalty. Jak się jednak okazało, kobieta nie zabrała ze sobą torby z rzeczami, które byłyby jej potrzebne po porodzie. Elizabeth wsiadła do swojego białego BMW i odjechała.

Elizabeth

Elizabeth była następnie widziana kilka godzin później, gdy siedziała przy grobie swojego zmarłego męża. Mąż Elizabeth Jasso, Milko, został zastrzelony w lutym 2021 roku w Baytown w Teksasie.

Grób męża Elizabeth

Od tamtej pory losy Elizabeth są nieznane.

Następnego dnia zaniepokojona rodzina kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Sprawa Jasso została potraktowana przez policję w Baytown wyjątkowo poważnie biorąc pod uwagę jej zaawansowaną ciążę.

Rodzina ze strony kobiety oraz jej zmarłego męża zabrała głos w mediach i apelowała do Elizabeth o jej powrót do domu, oraz do ludzi, którzy mogą wiedzieć gdzie zaginiona się znajduje.

Teściowa Elizabeth, Blanca Rubio Gonzalez powiedziała podczas wywiadu: „Zabrali mojego syna, ale miałam zostać pobłogosławiona dwoma chłopcami. Rozmawiałam z nią w środę wieczorem i powiedziałam: „Moja mała, nie mogę czekać jutra. Lepiej nie zaczynaj rodzić, dopóki nie wrócę do domu”. 

Przyjaciółka Jasso, Gigi Dominiquez, stwierdził, że Elizabeth nie była typem, który porzuca wszystko i znika bez słowa.

„Modlimy się, żeby ktoś zadzwonił, albo żeby to ona zadzwoniła, i powiedziała: „​​Jesteśmy w szpitalu, a chłopcy mają się dobrze”.

Tak się jednak nie stało, a po ciężarnej kobiecie nie było śladu.

Fałszywe zdjęcie USG

W sobotę, 7 sierpnia, teściowa Elizabeth zabrała publicznie głos i ogłosiła szokujące wieści. Kobieta oświadczyła, że właśnie się dowiedzieli, że Elizabeth przez ten cały czas udawała swoją ciążę. Jak się okazało kobieta kupiła zdjęcie USG płodu za pośrednictwem Internetu i okazywała je wszystkim twierdząc, że należy do niej. Kuzynka zaginionej Victoria Cruz-Ramirez powiedziała:

„[Jej siostra] i ojciec powiedzieli: »Wiesz przecież, że nie była w ciąży«. Odkryli, że udaje ciążę. Okazało się, że nie mogła mieć dzieci”.

Elizabeth przy grobie męża

Po otrzymaniu nowych informacji od rodziny Gonzalez, policja w Baytown stwierdziła, że ​​Jasso nadal jest osobą zaginioną. Nie wyklucza się, że kobieta mogła targnąć się na swoje życie. Policja nadal prosi o wszelkie wskazówki lub informacje na temat możliwego miejsca pobytu lub obserwacji Elizabeth Jasso.

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Kornelia mówi

    Tę mitomankę już znaleźli, całą i zdrową.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.