Let’s travel together.

Trzyosobowa rodzina zaginęła w drodze na kemping. Przed wyjazdem ogolili głowy, a jedyne co ze sobą zabrali to ich psy i duży materac.

1

Trzyosobowa rodzina z Kingman w Arizonie, ostatni raz była widziana 11 września 2021 roku, kiedy opuszczali swój dom i rzekomo wybierali się na kemping. Ich celem miał być Bullhead City (Arizona), ale jak udało się ustalić policji, nigdy tam nie dotarli, nie skontaktowali się z rodziną i mimo upływu 3 tygodni nie wrócili do domu.

36-letnia Erika Irene Allison i 30-letni Joshua Robert Martinez oraz ich 17-letni syn Psymon J. Kelly planowali udać się na kemping, gdzie planowo mieli spędzić od 7 do 10 dni, począwszy od 11 września 2021 roku. Rodzina miała się zatrzymać w ośrodku Katherine’s Landing nad jeziorem w okolicy Bullhead City.

Joshua i Erika

„Erika Allison jeździła czterodrzwiową szarą Toyotą Corollą z 2005 r., z tablicą rejestracyjną z Arizony o numerze GAC93 z wózkiem inwalidzkim. Pojazd był ostatnio widziany, gdy odjeżdżał spod rezydencji rodziny, przy 2400 Karen Ave. Mieli też ze sobą dwa psy opisane jako suka pinczera miniaturowego/chihuahua o kolorze czarno-białym oraz dużego samca, nieznanej rasy, w kolorze brązowym” poinformował przedstawiciel Departamentu Policji w Kingman podczas konferencji prasowej.

Co ciekawe, do dachu samochodu mieli przymocowany duży materac piankowy typu king-size.

Po upływie 14 dni bez kontaktu z trójką, członkowie rodziny skontaktowali się z National Parks Service, którzy następnie przeszukali ośrodek Katherine, ale nie znaleziono tam śladu po zaginionych.

„Członkowie ich rodziny próbowali zlokalizować Allison, Martineza lub Kelly w Katherine’s Landing, Princess Cove, obszarach Golden Valley, Oatman Rd i wzdłuż rzeki Kolorado w rejonie Bullhead City. Matka Martineza skontaktowała się z Departamentem Policji w Kingman w poniedziałek, 27 września, aby zgłosić zaginięcie syna, Allison i Kelly” czytamy w oświadczeniu policji.

Joshua i Erika

Policja opisuje Allison jako białą kobietę o wzroście 5’3 „, ważącą około 115 funtów, z brązowymi włosami i brązowymi oczami. Niedługo przed zaginięciem ogoliła głowę. Martinez opisany jest jako biały mężczyzna, o wzroście 5’5 cali i ważący około 120-130 funtów. Ma brązowe włosy, zielone oczy; on również niedawno ogolił głowę. Martinez bierze leki w związku ze swoją niepełnosprawnością (nie sprecyzowano o jakiego typu niepełnosprawność chodzi), ale zostawił je w domu. Psymon J. Kelly, lat 17, jest opisany jako biały mężczyzna o wzroście 6 stóp i wadze około 190 funtów. Ma blond włosy i brązowe oczy. Nie wiadomo, jakie ubrania mieli na sobie w dniu zaginięcia. Żadne z nich nie zabrało ze sobą telefonu komórkowego.

Psymon

Policja apeluje do społeczeństwa z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionej rodziny, a Departament Policji w Kingman poprosi każdego, kto widział Erikę, Joshuę, Psymona, ich pojazd lub posiada informacje o miejscu ich pobytu, o skontaktowanie się z nimi pod numerem 928-753-2191.

Autor, KaMa.

1 komentarz
  1. Czytelnik mówi

    Ojciec miał 13 lat jak urodził się syn czy zaszła tu jakaś pomyłka w liczbach?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.