Let’s travel together.

Kobieta wyszła za mąż za podejrzanego, w nadziei na odnalezienie córki. Zaginięcie Toyi Hill.

0

23 marca 1982 roku, uczennica trzeciej klasy City Springs Elementary, Toya Hill, skończyła zajęcia w szkole i bawiła się z koleżankami koło swojego bloku w Baltimore w stanie Maryland.

Dziewczynka mieszkała z matką Annette Stanley i trójką rodzeństwa. Annette powiedziała Toyi, że po szkole może spędzić trochę czasu z przyjaciółmi, ale później, gdy pójdzie do pracy, dziewczynka miała wrócić do domu i z niego nie wychodzić. Jakiś czas po tym jak matka wyszła z domu, Toya powiedziała rodzeństwu, że planuje udać się do sklepu oddalonego o dwie przecznice i kupić cukierki. Ośmiolatka nie mogła nigdzie chodzić sama, ale powiedziała rodzeństwu, że i tak to zrobi. I tak też zrobiła…

Do sklepu

Według doniesień, 24 marca 1982 roku Toya Hill dotarła do sklepu na rogu Gough Street i South Caroline Street., gdzie była widziana jak rozmawia z dwoma mężczyznami, z których jeden był byłym chłopakiem jej matki. Dziewczynka nie wróciła tego wieczoru do domu i wkrótce ponad 150 osobowa grupa przeszukiwała okolicę, w nadziei odnalezienia ośmiolatki całej i zdrowej. Były partner matki i drugi mężczyzna, z którymi widziano Toyę w sklepie, zostali przesłuchani, ale obaj upierali się, że nie wiedzą, gdzie jest Toya i nie mają nic wspólnego z jej zniknięciem. Ostatecznie zostali oczyszczeni z zarzutów w sprawie, a Toyi Hill nigdy nie odnaleziono.

Ślub

W 38. rocznicę zniknięcia Toyi, matka dziewczynki udzieliła wywiadu dla The Baltimore Sun, podczas którego oświadczyła, że wciąż ma nadzieję, że jej córka gdzieś żyje i ma się dobrze. „Naprawdę wciąż jestem w tym samym miejscu, w którym byłam wcześniej” powiedziała Annette „Problem polega na tym, że nie mamy jak dotąd żadnych odpowiedzi. Mam wszystko, wszystkie jej rzeczy, wszystkie małe rysunki, które zrobiła… Trzymam je w pudełku w mojej szafie”.

Co ciekawe, Toya zniknęła zaledwie trzy dni przed planowanym ślubem matki. Annette była przekonana, że ​​jej były chłopak porwał Toyę, aby powstrzymać ją przed zamążpójściem. Kobieta ciągle pytała swojego byłego o córkę, ale ten nigdy nie zmienił swojej historii i utrzymywał, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem małej dziewczynki.

Poświęcenie matki

Annette nie zmieniła daty ślubu i wyszła za mąż w nadziei, że gdy do tego dojdzie, jej były – widząc, że nic tym nie wskórał – zwróci Toyę. Tak się jednak nie stało i kobieta ostatecznie rozwiodła się ze swoim mężem tylko po to, by ponownie związać się z byłym partnerem. Anette nadal wierzyła, że ​​to on jest odpowiedzialny za zaginięcie Toyi i miała nadzieję, że gdy się z nim zwiąże, mężczyzna zdradzi jej co się stało z jej córką. Z ust mężczyzny nie padły jednak żadne nowe informacje na temat Toyi, więc Anette opuściła go kilka miesięcy później.

„To był jedyny powód tego małżeństwa – myślałam, że może mi ją odda” – powiedziała. „W tamtym czasie jako matka zrobiłabym wszystko, aby uzyskać odpowiedzi. Zawsze będę wierzyła, że ona żyje, ale jakaś część mnie mówi: 'Minęło tyle czasu, dlaczego nie próbowała cię znaleźć?’”

Bez odpowiedzi

Stanley wciąż żyje i nadal mieszka w okolicy. Kobieta ma nadzieję, że jej córka może jeszcze zostać odnaleziona. W sprawie Toyi dostępnych jest niewiele informacji, ale podejrzewa się, że w grę wchodzi zabójstwo.

W chwili zaginięcia Toya miała osiem lat, 120 cm wzrostu i ważyła 36 kg. Miała czarne/ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. Nosiła okulary korekcyjne i miała głęboki dołek na lewym policzku. Jeśli żyje, ma 48 lat.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.