Let’s travel together.

Zwłoki odnalezione w jeziorze należą do poszukiwanego od 7 lat mężczyzny

0

27- letni Łukasz Ch. Zamieszkały w Ełku, zaginął 30.01.2011 roku. Noc z 29 na 30 stycznia spędzał wraz z kolegą w jednej z dyskotek. Przyjaciel postanowił wrócić do domu, Łukasz został w klubie. Kamery zarejestrowały, że mężczyzna opuścił dyskotekę około 5:00 nad ranem, był sam i kierował się wzdłuż promenady.

„Wszystkie dzieci są kochane, ale on był pierwszy. Na każde moje życzenie, przychodził, przyjeżdżał. Co tylko chciałam to on to zrobił”– mówiła mama zaginionego mężczyzny.

Łukasz, miał żonę poza którą nie widział świata. Kupili wspólne mieszkanie, ale po roku zaczęły się problemy. Żona zażądała rozwodu, co go kompletnie załamało.

„Łukasz bardzo kochał Paulinę. Już nawet gdy byli oddzielnie, i mówiliśmy o rozwodzie, że skoro ona chce rozwodu- to daje ten rozwód. Przecież jest tyle dziewczyn, masz tyle koleżanek. Ale on nie chciał nawiązywać nowych znajomości. Był przekonany, że Paulina nie ma nikogo i żył tą nadzieją, według mnie nadzieją, że ona wróci do niego„- wspominała mama.

Tak się jednak nie stało, a na jaw wyszło że zaginiony Łukasz Ch. Trzy dni wcześniej widział się z małżonką. Kobieta przyjechała po dokumenty rozwodowe i dokumenty związane z mieszkaniem. Kategorycznie chciała te papiery uzyskać. Zabrała samochód, twierdząc że odda go pod warunkiem że Łukasz zjawi się z kompletem dokumentów w poniedziałek. Kiedy tego dnia mężczyzna nie przyjechał, ani nie skontaktował się z nikim z bliskich, jego rodzice udali się do mieszkania które zajmował. Drzwi były zamknięte. Po ich wyważeniu, okazało się że wszystkie rzeczy osobiste mężczyzny są na miejscu, wraz z wyżej wymienionymi dokumentami, znajdującymi się na biurku. Rozpoczęto poszukiwania, które trwały długie 7 lat…

W połowie maja bieżącego roku do Ełku przyjechali płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Szukali na dnie jeziora m.in. ciała zaginionego Łukasza Ch. 11 maja, na głębokości 30 metrów w pobliżu ujścia rzeki natrafiono na ludzkie szczątki. Prowadzone przez kilka tygodni badania DNA potwierdziły tożsamość. Łukasz Ch. Został pochowany 28 czerwca. Wykluczono udział osób trzecich.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.