Let’s travel together.

Żona znalazła w garażu swojego zaginionego męża. Od 2 lat siedział martwy w swoim samochodzie.

0

Wszyscy słyszeliśmy historie o ludziach znikających bez śladu i niestety tylko nieliczne mają szczęśliwe zakończenie. Dla wielu, życie w niepewności, czy zaginiona osoba żyje, czy cierpi, czy kiedyś wróci, jest gorsze od najgorszych wieści. A co jeśli zaginiony jest bardzo blisko nas?

Jedna z takich opowieści dotyczy mężczyzny z Moskwy, który nagle zaginął. Bez słowa, nie zostawiając bliskim żadnej wskazówki… Aż pewnego dnia, dwa i pół roku później Andrey Gorbov się odnalazł, a towarzyszące temu okoliczności były nieprawdopodobne.

Zaginiony

Na początku 2007 roku, 43-letni Andrey Gorbow z Moskwy w Rosji zaginął bez śladu. Jego rodzina nie miała pojęcia, co się z nim stało i czekała latami, mając nadzieję, że wróci lub pojawią się jakieś wskazówki, które pomogą go odnaleźć.

Kiedy wszyscy już niemal stracili nadzieję na znalezienie Andreya, po dwóch i pół roku, jego żona zdecydowała, że ​​czas sprzedać garaż, w którym jej mąż trzymał samochód. Jednak nic nie mogło jej przygotować na to, co miała tam znaleźć…

Garaż

Zaginiony mężczyzna nie został porwany ani zamordowany, ale popełnił samobójstwo, a jego żona odkryła jego zmumifikowane szczątki na tylnym siedzeniu jego samochodu. Jego ciało było tam przez cały czas, nienaruszone i nietknięte.

Oprócz ciała Andreya policja znalazła cztery kartki zawierające notatki napisane przez mężczyznę. Jedna z nich, była zaadresowana do jego dziecka, która mówi: „Zwłaszcza Ty Kirill, wybacz mi. Jestem bardzo złym ojcem. Proszę spróbuj mnie zrozumieć.” Drugi list był zaadresowany do żony: „Natasza, dzięki za wszystko. Wybacz mi. Wreszcie się mnie pozbywasz ”. W trzecim zawarł informację dla policji: „Dla Wydziału Policji. Jestem Gorbov Andrei, świadomie włączam silnik mojego samochodu. Nie ma powodu, by kogoś obwiniać. To jest samobójstwo.”

Ostatnie życzenia

A ostatnia notatka jest listą życzeń zmarłego:
„Życzenia: 1) Spalenie 2) Nie bierz szczątków, jeśli chcesz 3) Nie chcę uczty pogrzebowej. Nalegam. 4) Nie mów mojej matce. 5) Zapomnij o mnie ”.

This slideshow requires JavaScript.

Taki jest smutny finał tej historii. Nie znalazłam więcej informacji na temat tej sprawy. Jednak łatwo jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jak to tragiczne i niespodziewane zakończenie  wpłynęło na bliskich Andreya, szczególnie żonę, która znalazła jego zwłoki w ukochanym samochodzie mężczyzny.

Autor: Kasia Magierska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.