Let’s travel together.

Znana Instagramerka i wzięta modelka zamordowana przez stalkera?

0

Janae Gagnier była 33- latką, która mieszkała na przedmieściach Houston w Richmond w Teksasie. Kobieta w ostatnich latach zasłynęła na całym świecie, a to za sprawą konta, które prowadziła na Instagramie pod pseudonimem Miss Mercedes Morr.

Amerykańska modelka o niecodziennych kształtach urodziła się 27 listopada 1987 r. w El Paso w Teksasie, w chrześcijańskiej rodzinie przedsiębiorcy Mark’a i jego żony Jenate.

Janae już od dzieciństwa przejawiała zainteresowanie modelingiem i to właśnie dzięki swojej pasji do świata mody i zaangażowaniu, zdobyła sławę o jakiej marzyła. „Moja córka od zawsze była piękna, ale ona chciała więcej dlatego cały czas coś poprawiała. Dążyła do perfekcji”– Mówił Mark,

Znana wszystkim jako Miss Mercedes Morr, w krótkim czasie osiągnęła ogromny sukces w branży modelingu i związała się kontraktem z kilkoma popularnymi markami i agencjami. Pracowała także jako influencerka w mediach społecznościowych. Jej odważne zdjęcia na Instagramie przyciągnęły setki tysięcy polubień

29 sierpnia 2021 r. Młoda kobieta została znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Była godzina 16:30 w niedzielę, kiedy zaniepokojony brakiem kontaktu Mark, udał się do apartamentu córki. ” Jenae kontaktowała się z nami codziennie, więc kiedy nie zadzwoniła i nie odpowiadała na nasze telefony, od razu wiedzieliśmy, że coś jest nie tak.”

Drzwi wejściowe były zamknięte, a wiedziony złym przeczuciem ojciec nie zawahał się ich wyważyć. To co zastał w środku jest najgorszym koszmarem każdego rodzica. Janae leżała przy schodach prowadzących na górę do sypialni. Była blada, miała zakrwawione włosy, a na szyi zasinienia. Zrozpaczony ojciec podjął próbę reanimacji, ale bezskutecznie.

W oczekiwaniu na policję i pogotowie, mężczyzna udał się na górę do pokoju córki, gdzie dokonał kolejnego szokującego odkrycia. Na podłodze, w ogromnej kałuży krwi leżał młody mężczyzna, a z jego szyi wystawał nóż. Człowiek ten wciąż żył. Zmarł na krótko po przyjeździe karetki pogotowia.

Jak się okazało był to 34-letni Kevin Accorto. Chaotycznie nabazgrane na ścianach wyznania miłości wskazywały na to, że mężczyzna mógł być psychofanem modelki: „Zawsze jej mówiłem: Córeczko musisz być ostrożna. Podziwiają cię miliony i wiesz jak to jest… Jedni kochają, inni zazdroszczą bądź nienawidzą, a jeszcze inni…Lepiej nie mówić”.

Siostra Janae, a także jej bliskie przyjaciółki zeznały, że w ostatnim czasie miała ona paść ofiarą stalkera i niejednokrotnie mówiła, że czuje się śledzona. Póki co policja jeszcze tego nie potwierdziła, ale istnieje takie prawdopodobieństwo. Być może to właśnie odrzucone zaloty doprowadziły do morderstwa- samobójstwa. Sekcja zwłok wykazała, że Jeane została brutalnie pobita, a następnie uduszona. Kevin po wbiciu ostrego narzędzia w szyję, wykrwawił się na śmierć.

Jak na obecną chwilę wiadomo, nic nie wskazuje na to by modelka znała swojego mordercę.  Zastanawiające jest jednak to w jaki sposób sprawca znalazł się w jej mieszkaniu. Janae mieszkała na strzeżonym osiedlu, na którym do każdej brami i drzwi był potrzebny kod. Dochodzenie trwa.

Autor, Dorota Ortakci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.