Let’s travel together.

Znaleziono ciało kolejnej młodej kobiety z Florydy, która tak jak Gabby Petito zniknęła w podróży

0

Sheridan Wahl, 21- letnia, pełna życia studentka marketingu z University of South Florida, 18 września 2021 r. Udała się do oddalonego o setki kilometrów Myrtle Beach w Południowej Karolinie. Młoda kobieta podróżowała swoją burgundową Toyotą Corolla, a celem ponad 9- godzinnej podróży, były odwiedziny jej taty. Niestety nie zdążyła go zobaczyć.

Ostatni kontakt z Sheridan miał miejsce 19 września, w niedzielę około godziny 13:00. Wtedy też rozmawiała przez telefon ze swoją mamą i zdenerwowana tłumaczyła, że jest na Bulwarze Oceanu Południowego, gdzie chciała wypożyczyć skuter. Odmówiono jej skorzystania z tej usługi ponieważ nie miała na stopach obuwia, a to był warunek koniczny. Nie jest znany powód dla którego Sheridan podróżowała bez butów. Nie wiadomo także dlaczego zamiast zakupić wymagane buty, zdecydowała się na powrót do domu, do Tampa na Florydzie. Mama radziła jej by odpoczęła po tak długiej podróży i została na noc w Myrtle Beach, a w drogę powrotną udała się nad ranem. Już godzinę po tej rozmowie, telefon Sheridan został wyłączony, a przychodzące do niej połączenia przechodziły na pocztę głosową.

Następnego dnia, zrozpaczona matka zawiadomiła policję i opublikowała post na Facebooku, w którym błagała o pomoc w odnalezieniu jej ukochanej, zaginionej córki. Wpis ten został udostępniony ponad 79 000 razy:

Proszę, pomóż mi znaleźć moją córkę. Ostatnio widziana 19 września na 300 S. Ocean w Myrtle Beach. Nie mieliśmy od niej wiadomości od czasu ostatniej rozmowy o 13:00. Jej telefon jest wyłączony. Mogła wracać z Myrtle Beach do Tampy. Daj mi znać jeśli ją widziałeś. W przeciwnym razie módl się, aby bezpiecznie do nas wróciła.

O godzinie 19:00 Kelly Wahl udostępniła kolejny post, opisując w nim swoje podejrzenia:

Sądzę, że moja Sheridan jest nadal w okolicy Myrtle Beach. Wszyscy ci, którzy mieszkają w pobliżu- Proszę, bądźcie czujni

Niestety… Sheridan do domu nie wróciła. Jej ciało zostało odnalezione we wtorek 21 września, o 8:40 rano w Pamplico- 50 mil na zachód od Myrtle Beach. Ciało tej młodej kobiety leżało za wiejską remizą strażacką, która znajdowała się na trasie do jej domu.
Kilka godzin później, około 10:20 rano, na numer alarmowy przyszło zgłoszenie o płonącym pojeździe. Kiedy zastępy straży pożarnej dotarły na miejsce, okazało się, że w rowie, tuż przy polu kukurydzy, płonie burgundowa Toyota Corolla. Samochód był pozbawiony numeru Vin i tablic rejestracyjnych, co oznacza, że ktoś próbował zatrzeć ślady.

 

Sekcja zwłok Sheridan Wahl została przeprowadzona 24 września w Zakładzie Medycyny Sądowej w Południowej Karolinie. Póki co przyczyna śmierci nie została ujawniona. Zgodnie z oświadczeniem koronera, oczekuje się na wyniki dodatkowych badań pośmiertnych. Wiadomo tylko tyle, że Sheridan bezpiecznie opuściła Myrtle Beach, więc coś złego wydarzyło się po drodze do domu.

Po tym jak rodzina Sheridan została poinformowana o jej śmierci, Kelly zaktualizowała swój post:

Jesteśmy załamani, to nie do uwierzenia, abyśmy musieli się dzielić z Wami informacją, że nasza  ukochana Sheridan Lynne Wahl odeszła. Sheridan była naszą ukochaną i kochającą córką, siostrą, siostrzenicą i przyjaciółką. Należy pamiętać, że sprawa nie została jeszcze zamknięta, a szczegóły nie zostały potwierdzone. Pełne oświadczenie zostanie wydane, kiedy otrzymamy więcej informacji. W międzyczasie cała nasza rodziła łaskawie prosi o poszanowanie naszej prywatności i głęboko docenia wylew miłości i wsparcia ze strony wszystkich.

„Poznałam Sheridan w szkole średniej. Śpiewałyśmy razem w chórze i szybko się zaprzyjaźniłyśmy i postanowiłyśmy razem zamieszkać. Była osobą o złotym sercu. Zaprzyjaźniała się z każdym kto stanął na jej drodze i zarażała uśmiechem. Była po prostu najsłodszą osobą jaką znałam”– Mówiła Elizabeth Echeniqu, najlepsza przyjaciółka Sheridan, która po jej niewyjaśnionej jak dotąd śmierci, założyła publiczną zbiórkę, w celu uzbierania pieniędzy na pogrzeb.

Ten incydent miał miejsce w trakcie obławy na Briana Laundrie, którego dziewczyna Gabby Petito została zabita podczas podróży. Ona tak jak i Sheridan była ładną blondynką, pochodzącą z Florydy. Miejsce pobytu Briana nadal jest nieznane, ale przyjaciele Gabby twierdzą, że ma on surwiwalowe umiejętności, dzięki którym może przez długi czas przetrwać w dziczy, ukrywając się przed aresztowaniem.

Autor, Dorota Ortakci

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.