Let’s travel together.

Zmasakrowane ciało 22-latki znalazł zbieracz puszek – rodzina Taylor wciąż szuka sprawiedliwości! (UWAGA! 18+)

UWAGA! Artykuł zawiera drastyczne treści! Nie jest przeznaczony dla niepełnoletnich czytelników!!

0
Spokojną, grudniową noc zakłócił hałas zatrzaskiwanych drzwi samochodu i pisk opon, który odbił się echem w cichym zaułku w Saint Petersburgu, na Florydzie. Silnik ryknął, gdy biała Toyota Tundra wystartowała z miejsca, pozostawiając pobite i półnagie ciało pięknej blondynki.

„Nie wiedziałem, co się dzieje. Ci faceci mieli pomóc, mieli zamiar zabrać ją do szpitala. Myślałem, że problem jest rozwiązany. ” – zeznanie Roberta Butlera III dla Departamentu Policji w St. Petersburgu (2017)

Taylor

Taylor Anne McAllister urodziła się 21 lipca 1994 r. w Melbourne na Florydzie. Była córką Leslie i Billa McAllistera. Była towarzyskim dzieckiem a na jej twarzy zawsze gościł uśmiech. Taylor była wcześniakiem, ale wyrosła na uzdolnioną artystycznie, kochającą życie, śpiew, taniec i grę na gitarze, młodą kobietę. Jako dziecko, Taylor spędziła kilka lat w Tennessee, jednak większość swojego życia spędziła na Florydzie, gdzie uczęszczała do szkół w Tarpon Springs. Muzyka szybko stała się jej pasją i dziewczyna często nagrywała, jak śpiewa wszystko, od The Cure po Justina Timberlake’a przygrywając przy tym na gitarze akustycznej.

Krótkie filmiki z piękną dziewczyną o anielskim głosie i pięknymi niebieskimi oczami to wszystko, co pozostało jej rodzinie.

„Jej śmierć zmieniła każdego z nas” – wyjaśniają rodzice Taylor. „Ból, który odczuwamy, jest większy niż większość z ludzi może w ogóle pojąć.”

Narkotyki

W 2016 roku 22-letnia Taylor, matka bliźniaczek, przeprowadziła się do rezydencji mężczyzny o imieniu Robert Butler III, w Palm Harbor. Bill McAllister, ojciec Taylor przyznał, że na podstawie relacji ludzi, którzy ją znali, 52-letni Butler zaopatrywał jego córkę w narkotyki i pieniądze. Stał się dla niej kimś w rodzaju „sugar daddy”*.

This slideshow requires JavaScript.

Rodzice Taylor są wyjątkowo szczerzy w sprawie uzależnienia ich córki od narkotyków i tego, jak walczyła z nałogiem przez ostatnie kilka lat swojego życia. Wszystko zaczęło się po urodzeniu dziewczynek, kiedy lekarz przepisał jej silne leki przeciwbólowe.

 „To trwało długo i prowadziło ją na złą drogę. Leki sprawiły, że stała się zupełnie inną osobą. ” mówi jej ojciec.

Taylor uzależniła się od leków i z czasem jej uzależnienie objęło również narkotyki. Rodzice robili co mogli aby pomóc córce wyjść z nałogu ale ostatecznie narkotyki wygrały i to właśnie sprawiło, że trafiła w szpony Butlera.

Dziedzic

Zmarły ojciec Butlera, Bob Butler, był założycielem firmy produkującej dywany i wykładziny „Bob’s Carpet and Flooring”. Obecnie firma ma swoje sklepy w 15 miejscach na terenie Florydy Zachodniej. Pierwszy sklep został otwarty w 1969 roku. Dziedzic fortuny ojca jednak nie poszedł w jego ślady. Robert Butler III ma długą historię kryminalną, która obejmuje między innymi aresztowania pod zarzutem handlu narkotykami oraz skazanie za napad z bronią palną.

Butler

Ciało

22 grudnia 2016 roku, bezdomny mężczyzna zbierający puszki, odkrywa ciało młodej kobiety w zaułku przy 63rd Avenue South w St. Petersburgu. Kobieta była niemal całkowicie naga, z wyjątkiem szarej koszulki. Jak się później okaże, kobietą tą była Taylor McAllister. Widoczne na pierwszy rzut oka były obrażenia na ciele kobiety, była posiniaczona a na jej nogach widać było ślady opon.

Koledzy

Relacje świadków, mimo, iż miejscami niespójne, przedstawiają ponury i tajemniczy obraz ostatnich kilku godzin życia Taylor. Bezpośrednimi świadkami tragedii była trójka mężczyzn, w tym sam Butler. Pozostała dwójka to 36-letni Deonte Baker i 26-letni Koran Archer, którzy zostali wezwani przez Butlera do jego rezydencji w nocy, 22 grudnia 2016 roku. Butler poprosił ich o przysługę. Do tego momentu ich zeznania są zbieżne, jednak to co się wydarzyło potem, do tej chwili pozostaje zagadką.

Scenariusze

Butler zeznał, że zastał Taylor nieprzytomną w swoim łóżku. Biorąc pod uwagę jego problemy z prawem, postanowił nie dzwonić na 911 ani nie pokazywać się osobiście w szpitalu. Zadzwonił więc po znajomych, Barkera i Archera i rzekomo poprosił ich aby to oni zabrali dziewczynę na pogotowie.

Według Bakera, Taylor McAllister, już nie żyła, kiedy ten dotarł do domu Butlera. Natomiast Archer zeznał, że kobieta była ledwo przytomna i zmarła w samochodzie w drodze do szpitala.

Podczas zeznań, Baker i Archer jednogłośnie powoływali się na Butlera, który po otrzymaniu wiadomości, że dziewczyna zmarła, rzekomo powiedział im, aby nie wracali z ciałem do Palm Harbor. Mężczyźni postanowili więc, porzucić ciało kobiety w zacisznym zaułku. Po tym, jak porzucili jej ciało, Baker i Archer wrócili do domu Butlera,  ​​opróżnili jego dom z rzeczy należących do Taylor i porządnie wyczyścili samochód Roberta (to właśnie jego samochodem wieźli kobietę na pogotowie).

Sprawiedliwość?

Do tej pory, nikt nie został oskarżony o jej morderstwo.

„Szybko dowiedzieliśmy się, jak źle działa jest system sądowy” – twierdzą rodzice Taylor. „Absolutnie nie wymierzono sprawiedliwości”.

Dochodzenie rozkręcało się bardzo powoli ponieważ detektywi początkowo nie mieli wystarczających dowodów, aby uzyskać nakaz przeszukania domu Butlera.

Po rocznym dochodzeniu, wreszcie udało im się zdobyć nakaz przeszukania rezydencji w Palm Harbor. Po przeszukaniu, Butler został aresztowany za posiadanie marihuany, brak zgłoszenia śmierci oraz posiadanie amunicji do broni palnej.

Dwoje kolegów, którzy pomagali mężczyźnie również otrzymało zarzuty podobne do Butlera, posiadanie narkotyków i nie zgłoszenie przypadku śmierci.

This slideshow requires JavaScript.

Dowody

„Jedynym DNA, które znaleziono na ciele Taylor, było to należące do Roberta Butlera. Znajdowało się na szyi i pod paznokciami mojej córki. Butler, natomiast miał świeże rany na twarzy – powiedział Bill McAllister. 

Rzecznik prasowy policji twierdzi, że Taylor mieszkała z Butlerem, więc obecność jego DNA na jej ciele nie dowodzi tego, że ją zabił. 

Leslie i Bill McAllister postanowili dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z ich córką. Korzystając z pomocy Facebooka, każdego dnia poświęcają się ujawnianiu informacji o  ludziach ich zdaniem zaangażowanych w śmierć ich córki okolicznościach towarzyszących jej śmierci. Publikują fragmenty raportu z autopsji w połączeniu z oświadczeniami audio i wideo z Departamentu Policji w Petersburgu. Każdego dnia walczą o sprawiedliwość dla swojej córki i opiekują się swoimi wnuczkami.

Opinia publiczna

Wielu członków społeczeństwa, zdaniem rodziców, szydzi ze śmierci Taylor, twierdząc, że zażywanie przez nią narkotyków było przyczyną jej śmierci. Raport z autopsji wyraźnie wskazuje, że śmierć Taylor nastąpiła w wyniku zabójstwo, ale wiele osób decyduje się zignorować ten fakt i skupiają się na stylu życia Taylor, nazywając ją „ćpunem” i obwiniając ją za własną śmierć.

„Żadne z nas nigdy nie będzie takie samo bez niej”, mówią Leslie i Bill.

#JusticeforTaylor22

 

*Sugar Daddy to starszy mężczyzna finansujący w różnym stopniu oraz w rożnej formie wydatki kochanki lub kochanka w zamian za usługi seksualne i / lub towarzyskie.
Sugar daddy wybiera sobie (najczęściej) młodsze dziewczyny, którym oferuje prezenty lub pieniądze w zamian za seks oraz inne formy spędzania razem czasu.

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.