Let’s travel together.

Zidentyfikowana po 28 latach- siła internetu

0

W dniu 25 listopada 1987 roku, autostopowicz natknął się na rozkładające się ciało młodej kobiety, porzucone w rowie wzdłuż drogi międzystanowej 10 w Maranie w Arizonie. Kobieta została pięciokrotnie postrzelona. Cztery razy  w klatkę piersiową i raz w szyję. Prócz tego miała obrażenia podobne do tych z upadku z wysokości, co wskazywało na to, że ciało zostało zrzucone z mostu znajdującego się nad rowem w którym spoczywała. Wiek kobiety oszacowano na 17 do 21 lat. Nie była wysoka i miała normalną budowę ciała. Miała krótkie, kręcone, brązowe włosy, ale rozkład zwłok był tak zaawansowany, że nie można było określić koloru jej oczu. Ubrana była w dżinsową kurtkę, białą kurtkę, szary sweter, wielobarwną flanelową koszulę, czarne dżinsy i białe buty. Twierdzono, że ofiara była potencjalną uciekinierką, ponieważ nosiła tak dużą ilość ubrań. 

Śledczy pracowali niestrudzenie, aby zidentyfikować młodą kobietę. Jednak próby te były daremne. Sprawę otwarto ponownie w 2009 roku, a jej zwłoki zostały ekshumowane. Wtedy też pobrano próbkę DNA. Sześć lat później została ona zidentyfikowana. Identyfikacja nastąpiła po tym jak para z Florydy skontaktowała się z policją w  Maranie, po przeczytaniu postu o niezidentyfikowanych zwłokach w internecie. Para ta miała zaginioną siostrzenicę, która zniknęła w 1987 roku, a jej rodzina nigdy nie zgłosiła jej zaginięcia na policję. Dzięki porównaniu DNA ustalono, że zamordowana w 1987 roku kobieta, była 16-letnią wówczas Deanną Criswel.

Deanna  przed zaginięciem, często uciekała z domu. Mieszkała z matką w Spokane w stanie Waszyngton i mówiono, że zbuntowała się po śmierci swojego dziadka z którym była bardzo blisko. Po tym fakcie przeniosła się do ojca mieszkającego w Seattle,  a jej zachowanie uległo poprawie. Kiedy wróciła do matki, po krótkim czasie uciekła, wylądowała na ulicy, aż w końcu przepadła bez śladu. Jej bliscy założyli, że odeszła dobrowolnie i nie pomyśleli o tym by zgłosić sprawę na policję. Założyli, że jeśli będzie chciała to się z nimi skontaktuje. 

Powszechnie uważa się, że dziewczyna została zamordowana przez Williama Rossa Knighta, więźnia, który zmarł w więzieniu w 2005 roku, podczas odbywania kary dożywocia za serię zbrojnych napadów.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.