Let’s travel together.

Zgwałcona dziewczynka prosiła o pomoc kierowcę ciężarówki. Gdy ten również ją zgwałcił, trafiła do samochodu kolejnego gwałciciela. 8 mężczyzn stanęło przed sądem.

2

Bhopal, Indie. Policja z Madhya Pradesh aresztowała w ubiegłą sobotę osiem osób pod zarzutem uprowadzenia 13-letniej uczennicy klasy 9 oraz zbiorowego gwałtu, do którego doszło dwa razy w ciągu ośmiu dni, powodując u dziewczynki silną traumę.

Choć gwałt sam w sobie jest dla ofiary czymś potwornym, a dziewczynka o której mowa została zgwałcona przez grupę dorosłych, to jeszcze nie koniec tragedii 13-latki, której imienia policja nie ujawnia.

Dziewczynka, uczennica klasy 9, na co dzień mieszka z ojcem w Jabalpur. Ale w grudniu przyjechała z Jabalpur do Umarii , aby spotkać się z matką” powiedział komendant policji Madhya Pradesh. Podróż z Jabalpur do Umarii pociągiem wynosi między 55 minut a 1,5 godziny.
Przedstawiając szczegóły sprawy, komendant powiedział, że 1 stycznia dziewczynka spotkała osobę, którą później zidentyfikowano jako Akash Singh. 4 stycznia Akash Singh skontaktował się z nią ponownie i zabrał ją do pobliskiej restauracji.

„Akash Singh, razem z właścicielem dhaba {restauracji} Paras Soni oraz sklepikarzem Onkarem Rai, zgwałcili dziewczynę po raz pierwszy 4 stycznia w dhaba Soniego w Umarii. Ze strachu nie podzieliła się z nikim swoim doświadczeniem” powiedział komendant, Vikas Shahwal.

Cytując zeznanie dziewczyny, Vikas Shahwal powiedział, że Akash Singh i mężczyzna zidentyfikowany jako Rahul spotkali się z nią kolejny raz 11 stycznia na targu w Umarii. „Poprosili ją, żeby udała się z nimi na lunch, ponieważ chcieli ją przeprosić za swój czyn. Zabrali dziewczynę do lasu i ją zgwałcili” – powiedział Shahwal.

Jej koszmar się jednak na tym się nie skończył. Singh i jego przyjaciel zabrali ją z powrotem do jadłodajni, gdzie była przetrzymywana przez całą noc.

„Później Paras Soni oraz cztery inne osoby ją zgwałciły. Dziewczynka poprosiła oskarżonego o uwolnienie. Porywacze pozwolili jej odejść i została wysłana do domu ciężarówką. Podczas drogi, podzieliła się swoją traumą z kierowcą ciężarówki, Rohitem Yadavem, który zamiast zgłosić sprawę na policję, zgwałcił ją. Kierowca ciężarówki zostawił ją w pobliżu punktu poboru opłat przy drodze Umaria-Katni. Wtedy zatrzymała inną ciężarówkę, a kierowca tego pojazdu również ją zgwałcił. Dziewczyna w jakiś sposób zdołała dotrzeć do domu 13 stycznia i poinformowała o wszystkim policję ”- powiedział Shahwal.

Starszy funkcjonariusz policji, prosząc o zachowanie anonimowości, powiedział, że chociaż dziewczyna zaginęła 11 stycznia, jej rodzina zgłosiła jej zaginięcie dopiero następnego dnia. „Jej rodzina powiedziała nam, że szukali jej sami” – powiedział funkcjonariusz.

Oskarżeni zostali aresztowani pod zarzutem gwałtu zbiorowego na dziewczynce oraz gwałtu, a wśród nich są: Akash Singh, Rahul Kushwaha, Paras Soni, Manu Kewat, Onkar Rai, Eitendra Singh, Rajnish Choudhary i Rohit Yadav. Wszyscy oskarżeni są w wieku od 20 do 30 lat i mieli stanąć przed sądem w poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku.

Rodzina dziewczynki była w skrajnym szoku i traumie, gdy dowiedzieli się co ją spotkało. Policja jeszcze nie zidentyfikowała drugiego kierowcy ciężarówki. W ubiegłą niedzielę policja zrównała z ziemią lokal gastronomiczny prowadzony przez Paras Soni oraz lokale należące do pozostałych oskarżonych. Informacje dotyczące procesu na chwilę obecną nie są znane.

Źródło: www.hindustantimes.com

Autor: KaMa.

2 Komentarze
  1. Prawnik mówi

    Kiedy osoby uważające się za dziennikarzy i reporterów zrozumieją, że „gwałt” nie jest karalny tylko „zgwałcenie”? Gwałtem jest szybkie wstanie z kanapy a jakoś ludzie za to nie idą na 12 lat do więzienia.

    1. Dorota Biel mówi

      Tak, z tymi dziennikarzami i reporterami to skaranie boskie, naprawdę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.