Let’s travel together.

Zgwałciła swojego 12-letniego syna. Grozi jej dożywocie.

0

W sierpniu 2020 roku, 14-letni chłopak z Wichita Falls skontaktował się ze służbami ds. ochrony dzieci, aby zgłosić nadużycie, do którego doszło dwa lata wcześniej. Szokujące wyznanie nastolatka doprowadziło do aresztowania jego matki, 34-letniej Brittany Rouleau.

Do nadużycia doszło 30 października 2018 roku. Tego dnia, 12-letni chłopiec, którego tożsamość nie została podana do wiadomości publicznej, przeżył prawdziwy koszmar. Chłopiec był wówczas uczniem szóstej klasy i mieszkał ze swoją mamą w Wichita Falls w stanie Teksas.

Brittany

Wieczorem, gdy chłopiec wyszedł spod prysznica jego matka postanowiła porozmawiać z nim o masturbacji. Speszony chłopiec usiadł na łóżku, które dzielił z matką, a wtedy ona zapytała go czy „to robi” i zaczęła ściągać z siebie ubrania. Synowi kazała zrobić to samo, a następnie go zgwałciła.

Brittany

Po tym kazirodczym akcie, kobieta kazała mu się pójść umyć i zagroziła, żeby nikomu o tym nie mówił. Chłopiec czuł, że doszło do czegoś niewłaściwego i powiedział o tym matce, jednak ona powiedziała, że będzie miał w związku z tym problemy, ponieważ się na to zgodził.

„Cóż, możesz mieć kłopoty, ponieważ się na to zgodziłeś”

Po czym powtórzyła, aby nikomu o tym nie mówił dla ich wspólnego dobra. Chłopiec od tamtej pory spał na kanapie, unikając bliższych kontaktów z matką.

Syn Brittany zdołał utrzymać w tajemnicy swój wstydliwy i bolesny sekret przez niemal 2 lata. W tym czasie Brittany opowiedziała o tym co zaszło między innymi sąsiadce, z którą była zaprzyjaźniona. Mimo to, sprawa ujrzała światło dzienne dopiero w sierpniu 2020 roku, kiedy to chłopak zwrócił się po pomoc do Child Protective Services w Wichita Falls. Po wysłuchaniu opowieści chłopca zorganizowano przesłuchanie w obecności sędziego i psychologów, które odbyło się 31 sierpnia 2020 roku o godzinie 13:00 w Patsy’s House Children’s Advocacy Centre.

Kobieta początkowo zaprzeczyła, jakoby zmusiła syna do odbycia stosunku płciowego, ale podczas kolejnego przesłuchania 8 września 2020 r. postanowiła wyznać prawdę. Brittany Rouleau została aresztowana i oskarżona została oskarżona o napaść na tle seksualnym na dziecko poniżej 14 roku życia. Kobieta została osadzona w więzieniu hrabstwa Wichita, a sąd wyznaczył dla niej kaucję w wysokości 100 000 dolarów. Termin procesu nie został jeszcze wyznaczony, a karą jaka jej grozi za to przestępstwo w stanie Teksas jest dożywocie.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.