Let’s travel together.

Zgwałcił ją 500 razy, 7 razy zaszła w ciążę – zaczął gdy miała 12 lat.

1

53-letni Leon Norman Wiley, w 2019 roku musiał opuścić swój dom w Palm Coast. Tego samego roku, jego żona złożyła pozew o rozwód. Co było przyczyną tych wydarzeń?  

Mężczyzna został aresztowany w związku z napaścią seksualną na 7-letnią dziewczynkę. Ofiarą Wileya była córka jego 22-letniej już pasierbicy.

Zastępca szeryfa hrabstwa Flagler został powiadomiony o sprawie, gdy pasierbica, w aktach policji nazwana Q.S., skontaktowała się z policją, aby zgłosić, że Wiley próbował lub nawiązał niewłaściwe kontakty seksualne z jej 7-letnią, wówczas córką. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że nie chce, aby jej córka doświadczyła z rąk Wileya, tego co ona przeżywała od 12 roku życia. A to czego doświadczyła mrozi krew w żyłach.

Ojczym

Zeznania Q.S. i zarejestrowane oświadczenia Wileya ujawniły szokującą prawdę. Wiley zauważył swoją przyszłą ofiarę w kościele, gdy ta miała 9 lat. Od tamtej chwili, zapragnął dziewczynki i aby mieć swobodny do niej dostęp, zdecydował, że umówi się z jej matką. Wiley zeznał, że nigdy nie chciał ożenić się z matką dziewczynki, ponieważ nadzwyczaj skomplikowałoby to sprawy. Jednak to zrobił. Ojczym gwałcił swoja pasierbicę od momentu gdy skończyła 12 lat. Dziewczynka została zgwałcona przez swojego ojczyma, przeszło 500 razy a przez ten cały czas, 7 razy zaszła w ciążę. Za każdym razem Wiley zabierał dziewczynę do kliniki w Orlando lub Ft. Lauderdale, aby dokonać aborcji.

This slideshow requires JavaScript.

 

Córka czy wnuczka?

Jedna z ciąż miała miejsce, gdy dziewczynka miała 13 lat. Q.S. postanowiła wtedy zatrzymać córeczkę, o której molestowanie później podejrzewała Wileya. Sam Wiley, podczas przesłuchań zaprzeczał, że kiedykolwiek zachowywał się nieodpowiednio w stosunku do swojej wnuczki/córki. Przyznał jednak, że zdarzyło mu się oglądać pornografię dziecięcą. Na chwilę obecną nie ma jednak pewności, czy ojcem dziewczynki rzeczywiście jest Wiley, ponieważ zdarzyło się w tamtym okresie, że przyprowadził do domu kilku mężczyzn, którzy uprawiali seks z jego pasierbicą. Q.S. powiedziała detektywom, że była również zmuszona do uprawiania seksu jednym z siostrzeńców Wileya, który był wówczas nieletni.

Przekupstwo

Nagrania z przesłuchań zawierają dowody, że Wiley próbował przekonać swoją pasierbicę aby zamieszkała z nim w jego mieszkaniu w Daytona Beach, gdzie zamieszkał gdy żona wyrzuciła go z domu. Pasierbica miała zabrać ze sobą swoją córkę.Mężczyzna próbował ją przekonać aby odwołała swoje zeznania i wycofała zarzuty które wniosła przeciwko niemu. Wiley obiecał jej za to dużą sumę pieniędzy, chciał ofiarować jej kartę z 20 000 $. Q.S. zeznała, że nie zgłosiła nigdy faktu, że była wykorzystywana ze strachu przed odwetem sprawcy. Zmusił ją jednak do tego strach o życie córki.

Aresztowanie

Wiley został zatrzymany w Palm Coast Wal-Mart 4 kwietnia 2019 r. Mężczyzna oddał się dobrowolnie w ręce funkcjonariuszy. Dochodzenie jest nadal w toku. Proces Wileya został wyznaczony na 12 marca 2020 roku. Postawiono mu zarzuty dotyczące m.in. wykorzystywania seksualnego dziecka pozostającego pod jego opieką, manipulację świadkiem, próbę przekupstwa. Na chwilę obecną nie jest jasne czy córeczka Q.S. padła ofiarą Wileya. Śledczy podejrzewają, że w grę może również wchodzić handel ludźmi.

 

Autor: KaPaMa
1 komentarz
  1. M mówi

    A matką nic nie widziała? A lekarze w klinice niczego nie zgłosili? Sąsiedzi? Szok!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.