Let’s travel together.

Zasypiając w ramionach mordercy

0

Kiedy wychodzisz za mąż, prawie nigdy nie wiesz czego możesz się spodziewać. W bogactwie bądź w biedzie, w zdrowiu lub chorobie, na dobre i na złe. Składając tą przysięgę, myślisz sobie że wszystko będzie dobrze. Nie patrzysz na to w czarnych barwach, ale co jeśli okaże się że bezwiednie poślubiłaś mordercę?

1. Annette Craver

Annette Craver miała dopiero 15 lat, gdy poznała Felixa Vaila, który miał wtedy lat 40. Gdy dziewczyna skończyła 17 lat, para się pobrała i opuściła rodzinne Houston, by podróżować. Rok później małżeństwo się rozpadło. Annette odziedziczyła 100 000 dolarów, a kilka miesięcy później zniknęła. Felix powiedział matce Annette, że ta go opuściła i udała się w podróż do Meksyku. Matka zaginionej nie uwierzyła w tą historię i miała ku temu ważny powód. Jej córka nie była pierwszą partnerką mężczyzny, pozostałe kobiety umierały, bądź ginęły w tajemniczych okolicznościach. W 1962 roku pierwsza żona Feliksa, utonęła. Mężczyzna stwierdził, że wypadła z łodzi i nie był jej w stanie uratować. Jednak wydobyte z wody ciało miało na głowie siniaki i szalik w ustach. W 1973 roku jego kolejna dziewczyna Sharon zaginęła po tym, jak ostatnio widziano ją z Feliksem. Ten twierdził, że zostawiła go w Key West, by podróżować po świecie z australijską parą. W 2016 roku, Felix został w końcu  osądzony za morderstwo Mary. Annette i Sharon, nigdy nie odnaleziono. Ich rodziny i przyjaciele cierpią z powodu utraty bliskich osób, ale są pewni że osoba odpowiedzialna za ich zniknięcie siedzi za kratkami.

2. Judith Mawson

Judith Mawson poznała swojego przyszłego męża, Gary’ego Ridgwaya, w barze w Seattle w 1985 roku. Kobieta była rozwódką, po nieudanym małżeństwie, a Gary wydawał się idealny: był przystojny, uprzejmy oraz traktował ją bardzo dobrze. Judith myślała, że ​​wygrała los na loterii. Dopiero po 13 latach małżeństwa Judith dowiedziała się, że jej „doskonały mąż” był zabójcą z Green River i był odpowiedzialny za morderstwa siedemdziesięciu kobiet. Gary został aresztowany w 2001 roku, a do tego czasu mordował prostytutki i narkomanki.  Judith zeznała, że absolutnie nie miała pojęcia o fakcie, że jej mąż jest morderczym potworem. Zdruzgotana kobieta zerwała z nim wszelkie kontakty. W 2007 roku, autor Pennie Morehead opublikował książkę pt.„Green River Killer: Biografia nieświadomej żony.”

3. Paula Dietz

W maju 1971 roku Paula Dietz poślubiła weterana lotnictwa wojskowego Dennisa Radera. Małżeństwo zamieszkało w małym miasteczku w Kansas i mieli dwójkę dzieci. Paula była księgową, a Dennis pracował dla renomowanych firm, takich jak ADT Security Services. Mężczyzna był także przywódcą skautów, oraz pobożnym luteranem. Ich małżeństwo wydawało się sielskie. Chociaż nie wszyscy mogą od razu rozpoznać nazwisko Dennis Rader, większość z Was jest prawdopodobnie z nim obeznana. Nazywano go BTK, lub dusiciel BTK. W latach 1974-1991 Rader zamordował czteroosobową rodzinę, zadźgał 21-letnią kobietę, udusił matkę czwórki dzieci… Łącznie zamordował 10 osób. Jego najmłodsza ofiara miała 9 lat. Kiedy Dennis został ostatecznie złapany i aresztowany w lutym 2005 roku, Paula była zdruzgotana. Uciekła z państwa, nie pojawiła się na rozprawie w sądzie i wniosła o rozwód w trybie pilnym. Nie ma kontaktu z Denisem, i żyje gdzieś anonimowo. Zdjęcie w galerii poniżej, przedstawia mordercę z córką.

4. Nieznana, pierwsza żona- jedyna która przeżyła.

Szczegóły dotyczące pierwszej żony Jacka Wayne’a Reevesa są praktycznie nieznane, z wyjątkiem tego, że miała 15 lat kiedy go poznała, a 18 kiedy poślubiła. Małżeństwo zostało unieważnione po dwóch latach. Jedyne co wiadomo to to, że miała szczęście i uniknęła losu, który spotkał trzy kolejne żony Reeves’a. Jack i jego druga żona, Sharon, mieli dwóch synów. Po 17 latach małżeństwa, kobieta złożyła pozew o rozwód. Tydzień po jego otrzymaniu została znaleziona martwa we własnym domu. Zginęła od rany postrzałowej w klatkę piersiową. Śmierć została początkowo uznana za samobójstwo. Przypadek ten przeanalizowano ponownie dopiero w 1994 roku i sklasyfikowano jako zabójstwo. Trzecią żoną Jacka była Myong. Kobieta po kilku latach małżeństwa, podczas wyprawy z mężem, utonęła w jeziorze. Siostra Myong, nie miała wątpliwości, że śmierć kobiety, która panicznie bała się wody nie była wypadkiem. Zażądała sekcji zwłok, do której nigdy nie doszło, gdyż Jack zdążył skremować zwłoki żony. Czwarta żona 46- letniego Jacka, Emelite miała zaledwie 18 lat. Kiedy zaszła w ciąże, mąż wysłał ją z powrotem na Filipiny, ponieważ nie wierzył, że dziecko jest jego. Dopiero kiedy zobaczył zdjęcie swojego syna, sprowadził ją do Stanów Zjednoczonych. Emelita planowała rozwód z Jackiem, ale wkrótce znaleziono ją martwą. Mężczyzna został skazany na 134 lata więzienia.

5. Carole Hoff

Latem 1972 roku, Carole Hoff, rozwódka i matka dwójki dzieci, poślubiła niejakiego Johna Gacy. Mężczyzna wydawał się być dobrą osobą, był lubiany przez swoich sąsiadów, aktywny w swojej społeczności, i zamierzał rozpocząć własną działalność budowlaną. Mimo to już przed zawarciem małżeństwa Gacy został aresztowany za zwabienie młodego człowieka do samochodu. W związku małżeńskim zaczęło się psuć. Kobieta uzyskała rozwód, zabrała córki i wyprowadziła się z domu. Mężczyzna został zatrzymany w grudniu 1978 roku, oraz skazany na karę śmierci za 33 morderstwa.

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.