Let’s travel together.

Zanim zniknęła, widziana była w garażu przy domu byłego chłopaka. Co się stało z Prismą?

0

26-letnia Prisma Denisse Peralta Reyes ostatni raz była widziana 17 kwietnia 2019 r. Tego dnia, podczas przerwy na lunch kobieta wyszła ze swojej pracy w salonie samochodowym i spotkała się z byłym chłopakiem w restauracji E Bar Tex Mex na North Haskell Avenue w Dallas w Teksasie. Prisma nie pojawiła się już pracy, nie odebrała tego dnia dziecka od opiekunki i nigdy nie wróciła do domu. Gdzie jest Prisma?

Lunch

Podczas lunchu, para wdała się w kłótnię, w wyniku której jej były chłopak Ryan opuścił lokal. Po jego wyjściu, Reyes została w restauracji i zamawiała drinki przez kolejne trzy godziny. Podczas pobytu w restauracji, kobieta zadzwoniła do opiekunki swojego 6-letniego syna Marii, z którą rozmawiała przez około godzinę. Prisma opuściła restaurację po tym, jak barman odmówił jej dalszego podawania alkoholu i wyprosił z lokalu.

Parking

Po opuszczeniu restauracji, Reyes wsiadła do samochodu i chwilę później wzięła udział w wypadku, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał, ale kierowca pojazdu z którym się zderzyła postanowił wezwać policję. Zanim jednak funkcjonariusze przybyli na miejsce, Prisma odjechała z miejsca zdarzenia. Ostatni raz kamery monitoringu zarejestrowały jej obecność około godziny 18, gdy kobieta weszła na parking kompleksu apartamentowców Olympus at Ross Apartments przy Roseland Avenue 3500 w Dallas, gdzie mieszkał Ryan. Ryan twierdzi, że w czasie gdy kobieta została uchwycona przez kamery, jego nie było w domu.

Nagranie

Na nagraniu z monitoringu widać, jak Prisma rozmawia z kimś przez telefon komórkowy, chwiejąc się przy tym i przestępując z nogi na nogę. Między godziną 17:49 do 18:01 wykonała dziewięć krótkich telefonów, z czego pięć do swojego byłego chłopaka. Ryan nie odebrał żadnego z tych połączeń. Przedostatnie połączenie było skierowane do przyjaciela Prismy, według którego brzmiała na oszołomioną lub będącą pod wpływem jakiś substancji odurzających. Podczas rozmowy z nim, była przekonana, że rozmawia z Ryanem i prosiła aby podał jej numer swojego mieszkania (Ryan mieszkał tam od niedawna i Prisma nie znała jego dokładnego adresu). Przyjaciel kobiety słysząc, w jakim stanie jest Prisma był tym faktem bardzo zaniepokojony, ale jako, że przebywał wówczas poza granicami stanu, nie był w stanie jej pomóc.

Zaginięcie

Krótko po godzinie 18-stej ślad po kobiecie ginie, a żadna z kamer nie zarejestrowała Prismy opuszczającej budynek. Nigdy więcej jej nie widziano, a ona sama nie nawiązała już z nikim kontaktu.
Prisma miała odebrać swojego syna od opiekunki o godzinie 19:30. Tak się jednak nie stało, a jako, że Reyes była bardzo obowiązkowa i zawsze wykazywała się dużą troską o dziecko, opiekunka postanowiła zgłosić jej zaginięcie na policję już 2 godziny później, o 21:30.

Następnego dnia przy kompleksie Olympus at Ross Apartments znaleziono białego Jeepa Wranglera z 2017 roku należącego do zaginionej. Samochód był tam zaparkowany od poprzedniego dnia, kiedy to Prisma udała się do garażu budynku.

Maria

Maria twierdzi, że gdy rozmawiała z Prismą tego popołudnia wydawała się być w dobrej formie, a ich rozmowy dotyczyły przyziemnych tematów związanych m.in. z pracą. Co jednak śledczym wydało się dziwne, to fakt, że kobiety nigdy nie rozmawiały tak długo, a ich kontakty były zawsze służbowe i ograniczały się do syna Prismy. Mimo wszystko, Marii nigdy nie łączono z zaginięciem kobiety.

Podczas rozmów przeprowadzonych z rodziną i przyjaciółmi zaginionej, wyszło na jaw kilka niepokojących szczegółów. Okazało się bowiem, że niedługo przed zaginięciem Prisma zaczęła zachowywać się dziwnie i wyrażała niepokój o swoje życie. Kobieta była przekonana, że ktoś ją śledzi i czuła się zagrożona do tego stopnia, że postanowiła nabyć broń, którą policja później odkryła w jej samochodzie.

Coś złego…

Rodzina oraz bliscy Prismy utrzymują, że ​​porzucenie dziecka jest do niej zupełnie niepodobne i uważają, że kobiecie musiało przydarzyć się coś złego. W chwili jej zniknięcia, poza pracą w salonie samochodowym, pracowała jako asystentka w kancelarii prawnej i służyła w Gwardii Narodowej.

Reyes pochodzi z Veracruz w Meksyku, a obywatelką USA stała się kilka lat przed zniknięciem. Kobieta mieszkała z synem w Mesquite w Teksasie, a policja tego miasta prowadzi śledztwo w jej sprawie. Mimo ogromnych wysiłków i zaangażowania rodziny oraz władz, w sprawie zaginięcia Prismy Reyes nikt nie został aresztowany i nie pojawił się żaden przełom.

This slideshow requires JavaScript.

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.