Let’s travel together.

Zamordowani w trakcie miłosnych uniesień

0

Ze wszystkich stron słyszymy, że se*s to zdrowie. Niestety są też tacy, którzy chwile przyjemności przypłacili własnym życiem.

Telefon

W listopadzie 2010 r. 46- letni mieszkaniec Milwaukee w Wisconsin został oskarżony o zamordowanie swojej partnerki. Ciało 44- letniej Sharron Dorsey znalazła jej córka. Półnaga kobieta leżała na łóżku, a wokół szyi miała ciasno owinięty skórzany pasek.

Garron’a Lewis’a „wsypał” jego własny przyjaciel, któremu wyznał, że zamordował Sharron. Powód? Kobieta w trakcie stosunku odebrała telefon komórkowy co rozwścieczyło go tak bardzo, że postanowił ją pobić, a następnie udusić.

 

This slideshow requires JavaScript.

Chris

41- letnia Joanne Kitchen z Manchester w Anglii była szczęśliwą kobietą, matką dwóch córek i babcią. Pracowała w firmie ochroniarskiej, miała wielu przyjaciół i z każdym potrafiła znaleźć wspólny język.

Starszego od siebie o 3 lata Garry’ego Higgs’a poznała za pośrednictwem Facebooka. Mimo, iż oboje mieli wieloletnich partnerów, zakochali się w sobie tak bardzo, że postanowili porzucić dotychczasowe życie i razem zacząć wszystko od nowa.

Rankiem 13 kwietnia 2010 r. Pewna kobieta czekająca na przystanku na autobus usłyszała krzyki, które dochodziły z domu Garry’ego i Joanne. Tego też dnia Joanne nie pojawiła się w pracy, a jej córki nie mogły się z nią w żaden sposób skontaktować. Szybko okazało się, że kobieta nie żyje, a za jej śmierć odpowiada jej własny partner.

Jak później zeznał, wpadł w furię po tym jak podczas se*u Joanne powiedziała: „Chris szybciej”. Kiedy zapytał kim jest Chris, miała tłumaczyć, że to przejęzyczenie, że musiała pomyśleć o chłopaku jej córki, który dzień wcześniej był z wizytą. Mimo tych tłumaczeń Garry zbiegł do kuchni, chwycił za kuchenny nóż, po czym wrócił do sypialni i zaczął nim dźgać kobietę. Kiedy Joanne umierała od zadanych ran, zacisnął na jej szyi kabel od elektrycznego budzika.

„Nie wiem co myślałem kiedy chwyciłem za nóż. Nie chciałem jej skrzywdzić, ale byłem wściekły”.

Garry Higgs został skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Fantazja

23- letni Arthur Sedille i jego 50- letnia żona Rebecca mieli wiele fantazji sek*alnych, które wspólnie realizowali w łóżku. Z uwagi na to, że Arthur był fanatykiem broni, marzył o stosunku w trakcie którego będzie trzymał swoją żonę na muszce.

Fantazja Arthura ziściła się nocą 21 grudnia 2010 rok i niestety była ona tragiczna w skutkach. Mężczyzna przyłożył swojej żonie pistolet do skroni po czym nacisnął za spust…Chwilę potem zadzwonił pod numer alarmowy. Policji tłumaczył, że nie miał pojęcia, że broń jest naładowana.

Został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Lateks

Édouard Stern urodził się w 1954 roku w jednej z najbogatszych rodzin bankierów we Francji. W chwili śmierci był on 38 najbogatszym obywatelem tego kraju. Pieniądze nie były jednak jedynym co go wyróżniało. Édouard miał wyczucie stylu i elegancji, ale także paskudny charakter- „sadom*ochistyczny zbo*niec, który uwielbiał kontrolę i manipulację”– tak mówili o nim znajomi.

Mężczyzna był w kilkuletnim związku z Cécile Brossard i to właśnie z jej rąk zginął. Jego morderstwo miało miejsce podczas sadoma*istycznej sesji, w trakcie, której kobieta „pękła”.

Podziurawione od kul ciało Édouarda, znaleziono w jego genewskim mieszkaniu. Leżał na podłodze w sypialni odziany od stóp do głów w cielisty lateksowy kombinezon. W od*ycie tkwiło sporych rozmiarów dil*o.

40- letnia Cécile wyraziła skruchę i żal jednak wyznała że „życie bez Édouarda to nie to samo, co życie z Édouardem”. Sąd wziął pod uwagę, że kobieta przez cztery lata związku była ofiarą przemocy domowej i sek*ualną niewolnicą i skazał ją jedynie na 8.5 roku więzienia.

„Oddała cztery strzały. Każdy za zmarnowany rok jej życia”.

 

This slideshow requires JavaScript.

Okaleczona

Wczesnym rankiem w Boże Narodzenie 1997 r. Pod Stamfordham w Anglii, roztrzęsiony mężczyzna zatrzymał policyjny radiowóz:

„Zawieźcie mnie prosto na komisariat. Właśnie zamordowałem kobietę i nie wiem dlaczego to zrobiłem.”– wyznał.

Ofiarą 47- letniego rolnika była 29- letnia Joanna Tulip. Para poznała się poprzedniego wieczoru w pubie, po czum udała do domu mężczyzny aby uprawiać se*s- Przynajmniej na to liczył Stephen Ling.

Na miejscu okazało się jednak, że kobieta nie jest chętna na igraszki. Stephen zaproponował więc, że zaparzy kawę, jednak oprócz filiżanek, przyniósł do sypialni także dwa noże. Następnie zgwałcił Joanne i zadał jej 60 ran kłutych.

Gdyby tego było mało okaleczył jej ciało, rzeźbiąc na skórze potworne obrazy w postaci swastyk. Za to sadystyczne morderstwo został skazany na dożywocie i mimo, iż już 4 razy apelował o zwolnienie warunkowe, nadal pozostaje w więzieniu.

This slideshow requires JavaScript.

Ostatni klient

32- letnia mieszkanka hrabstwa Kent w Anglii, Jennie Banner pracowała jako prost*ka. Pod koniec sierpnia 2011 r. 44- letni Marcus Coates zgodził się zapłacić jej za sek*s, po czym udali się do mieszkania kobiety, zażyli narkotyki i przenieśli się do sypialni.

Podczas cielesnych uniesień Marcus owinął szyję Jennie skórzanym paskiem i zacisnął go tak mocno, że kobieta zmarła. Następnie przykrył jej ciało kocem i opuścił mieszkanie. Do morderstwa przyznał się pięć dni później.

W trakcie procesu zeznawała była żona mężczyzny, twierdząc, że ten zmuszał ją do noszenia skórzanej obroży dla psa, a w trakcie stosunku niejednokrotnie ją podduszał i czynił to tak, że kilka razy straciła przytomność.

Mimo tłumaczeń, że śmierć Jennie była wypadkiem w maju 2012 Marcus Coates został skazany za zabójstwo.

Autor, Dorota Ortakci.

This slideshow requires JavaScript.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.