Let’s travel together.

Zamordowali i odbyli stosunek na martwym ciele. Wśród skazanych syn sierżanta policji (Uwaga!18+)

Uwaga! Artykuł zawiera treści drastyczne i nie jest przeznaczony dla niepełnoletnich czytelników!

0
W styczniu 2013 r. 18-letnia Bethany McKee i jej 15-miesięczna córka przebywały w domu rodziny Massaro w Joliet, w stanie Illionis. Alisa Massaro, 19-letnia przyjaciółka Bethany, zajmowała pierwsze piętro, podczas gdy jej ojciec mieszkał na parterze.

W nocy z 9 na 10 stycznia 2013 roku, Joshua Miner(24), który był chłopakiem Massaro, i ich znajomy Adam Landerman(19) spędzali czas  towarzystwie McKee i Massaro w domu Alisy. Jako, że nie mieli pieniędzy na zakup alkoholu i papierosów, grupa zaczęła zastanawiać się, jak zdobyć jakieś pieniądze. W między czasie, McKee otrzymała wiadomość od Terrance Rankinsa(22), który zapytał ją, czy chce się napić z nim i jego przyjacielem Erikiem Gloverem(22). McKee wspomniała wtedy grupie, że Rankins zawsze miał przy sobie dużą ilość gotówki. Tak też było dwa dni wcześniej kiedy ona i Massaro umówiły się z nim na picie. Grupa szybko podłapała pomysł i zaczęła opracowywać spisek mający na celu obrabowanie Rankinsa.

Miner stwierdził, że może zabić Rankinsa i Glovera, a następnie ukraść ich pieniądze. Landerman zgłosił się na ochotnika, aby mu pomóc.

Plan

Bethany skontaktowała się z Rankinsem i zwabiła jego oraz Glovera do domu przyjaciółki. Grupa ustaliła sygnał, na który McKee i Massaro mają wyjść z pokoju, aby Miner i Landerman mogli zrealizować plan.

Mężczyźni przyszli do domu Alisy, myśląc, że spędzą ten wieczór we czworo. Kiedy jednak przybyli na miejsce, okazało się, że imprezowiczów jest więcej. Nie stanowiło to jednak żadnego problemu, młodzi ludzie zaczęli pić i grać w gry wideo.

Po pewnym czasie Miner dał wcześniej ustalony sygnał, więc McKee podniosła swoją córkę i wraz z Alisą opuściły pokój i udały się na dół, gdzie ojciec Massaro spał na kanapie. Obudził go głośny hałas dochodzący z góry. Córka próbowała uspokoić ojca ale ten zagroził, że zadzwoni na policję, jeśli hałas nie ustanie. Wtedy Alisa podeszła do drzwi u szczytu schodów, po to aby uciszyć chłopaków. Drzwi były jednak zamknięte i dziewczyna usłyszała, jak jak jej chłopak mówi „umrzyj, umrzyj”. Wkrótce potem hałas ustał.

Zakupy

McKee i Massaro wyszły z domu, by podrzucić córkę McKee do znajomych. Kiedy wrócili, Adam i Joshua nadal tam byli, a Rankins i Glover leżeli bez ruchu, na podłodze w jednym z pokoi.

Bethany odmówiła przeszukania ciał, ale potwierdziła, że ​​dostała od Adama pieniądze, które pochodziły z portfela Glovera. Kobieta przeszukała także pojazd mężczyzny i wzięła z niego kilka przedmiotów, w tym płyty kompaktowe, wypchane zwierzęta i parę dziecięcych butów.

Grupa opuściła rezydencję i udali się na zakupy. Za skradzione pieniądze kupili papierosy i kokainę. Kiedy wrócili, zażyli narkotyki i zabrali się za profanowanie ciał zamordowanych mężczyzn.

Profanacja

Kopali ciała i bili je pustymi butelkami po alkoholu. McKee, powie później podczas przesłuchania, że ​​ona, pod naciskiem Minera, tylko raz kopnęła ciało jednego z mężczyzn. Według zeznań innych uczestników imprezy, Landerman skoczył na plecy jednego z martwych mężczyzn i udawał, że „surfuje” na zwłokach.

Według zeznań Minera, zwłoki wydały z siebie „dźwięk zombie” – moment gdy uszła z ciał reszta powietrza. Podczas skakania po ciałach, miały „eksplodować jelita” jednego z nich.

Jak się później okaże, Joshua Miner ułożył ciała Erica Glovera i Terrence Rankinsa obok siebie, przykrył je prześcieradłem i zaprosił swoją ukochaną na seks na zwłokach.

Miner powiedział policji, że pamięta jak „lata temu”, że Massaro powiedziała mu, że „chce uprawiać seks z martwym facetem”, więc miał nadzieję spełnić przynajmniej część fantazji ukochanej. Do miłosnych igraszek miał też dołączyć Adam Landerman,  syn sierżanta policji.

This slideshow requires JavaScript.

Tato, pomóż!

Następnego dnia grupa zastanawiała się, co zrobić z ciałami. Rozważali pocięcie i utylizacji niektórych części, a Joshua przyniósł nawet narzędzia do tego celu. Miner mówił także o ściągnięciu skóry z ich twarzy, którą miał założyć i chodzić w niej po ulicach – sugestia ta bardzo rozbawiła grupę. Następnie Bethany zaproponowała, by zadzwonić do jej ojca. Kobieta stwierdziła, że on z pewnością będzie wiedział, jak pozbyć się ciał. Grupa przystała na ten plan. McKee zadzwoniła do ojca, który powiedział, że jej pomoże, ale zamiast tego zadzwonił na policję.

Zdziwienie

Massaro, Landerman i Miner byli „bardzo zaskoczeni”, gdy weszła do domu Alisy zapukała policja. McKee nie było wtedy w domu, ale aresztowano ją później w pobliskim Kankakee.

„Jest to jedna z najbardziej brutalnych, haniebnych i niepokojących rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem w ciągu moich 27 lat służby” – powiedział szef policji Mike Trafton.

Rankin i Glover byli przyjaciółmi od wielu lat, ich rodziny dobrze się znały. Zaniepokojeni rodzice Rankinsa i Glovera, zadzwonili 10 stycznia na policję aby zgłosić ich zaginięcie. Niedługo później otrzymają wiadomość o odnalezieniu zaginionych mężczyzn. Niesety martwych.

Wyrok

Bethany, Joshua i Adam zostali skazani za morderstwo pierwszego stopnia, na karę dożywocia. Alisę skazano na 10 lat pozbawienia wolności, ale więzienie opuściła cztery lata później. Massaro zawarła układ i przyznała się do winy za dwa przypadki rabunku i dwa przypadki ukrywania zabójstwa.Obecnie przebywa na wolności.

Adwokat próbował wybronić Bethany, opowiadając o jej traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. McKee została zgwałcona, gdy miała 14 lat. Gwałciciel pociął jej twarz i klatkę piersiową nożem, zadając jej tym samym 200 ran. Ponadto McKee rzekomo cierpiała na depresję, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zespół deficytu uwagi / nadpobudliwości oraz zespół stresu pourazowego. Dziewczyna miała też dokonywać samookaleczeń. Była hospitalizowana dziewięć razy z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym – pewnego razu spędziła 89 dni w szpitalu. Nastolatka brała leki na swoje problemy, ale były one nieskuteczne. Sędzia jednak nie zmienił wyroku.

Autor: Kasia Magierska

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.