Let’s travel together.

Zamordował bezdomnego i poodcinał kawałki jego ciała. Wampir, anarchista, chory psychicznie buntownik.

0
Robin Burton Jr był 28-letnim bezdomnym, który przyjął ciepły posiłek i łóżko od niewłaściwej osoby.

18 stycznia 2009 r. ciało Robina zostało odkryte w pewnym mieszkaniu przez konserwatora budynku. Mieszkanie jak się okaże, należało do Kyle’a Morgana, 29-letniego chorego psychicznie i uzależnionego od narkotyków alkoholika, który nagle zniknął. Mężczyznę w końcu złapano w Tennessee po tym, jak potrącił dwóch pieszych, a ostatecznie jego samochód wylądował między drzewem a betonową barierką.

Masakra

Zanim Kyle w brutalny sposób zabił Robina, oboje poszli kupić narkotyki, a następnie udali się do mieszkania Kyle’a, aby napić się piwa i grać w gry wideo.

Władze nazwały miejsce zbrodni „makabrycznym”, mówiąc, że ściany były umazane krwią, a ciało Robina zostało „zbezczeszczone”.

Najpierw Kyle uderzył w głowę Robina młotkiem. Następnie zadał mu 20-30 ciosów nożem i odciął kawałki mięsa z jego ciała.

„Przestępstwu towarzyszyło wyjątkowo brutalne, haniebne zachowanie wskazujące na bezmyślne okrucieństwo” – powiedział prokurator.

Sługa Szatana

Na ścianie, mieszanką własnej krwi i krwi Robina, Kyle napisał: „Lepiej panować w piekle niż służyć w niebie”. Położył także trzy karty Uno z numerami „6” na piersi Robina a na jego skroni narysował czaszkę i skrzyżowane piszczele.

W odtwarzaczu DVD znaleziono płytę z filmem „Natural Born Killers” (Urodzeni mordercy).

W mieszkaniu Kyle’a policja znalazła mroczną poezję i obsceniczne zdjęcia. Znaleźli także listy, które napisał do Dennisa Radera i Richarda Ramireza (dwaj amerykańscy seryjni mordercy).

Kyle nazwał się „Thrill Kill Kyle” na swojej stronie MySpace, która potem została usunięta. Na jego profilu można było przeczytać, że służy Szatanowi. Przechwalał się również, że uderzył pięścią w twarz policjanta. Oprócz tego wspominał, że lubi pić krew kobiet i ma zdjęcia uwięzionych dziewczyn.

This slideshow requires JavaScript.

Bunt i anarchia

Niektóre z jego wpisów w internecie:

„2 i pół roku temu dziewczyna, w której byłem zakochany, zmarła z powodu przedawkowania heroiny. Oglądaliśmy razem Draculę i uprawialiśmy seks we krwi. Ona była dla mnie całym światem. Te słowa opisują co czuję. Popełniłbym najmroczniejszy czyn na świecie, by móc znów pocałować jej piękną twarz.”

„Ten świat potrzebuje nowej rewolucji. (…) Musimy zorganizować bunt wszystkich wyrzutków, punków, gotów, skinów, hardkorowych dzieciaków, seryjnych morderców, metalowców, terrorystów, szkolnych strzelców, anarchistów, satanistów, masowych morderców itp. Musimy się zjednoczyć i spieprzyć ten system. Zbyt długo siedzieliśmy i nic nie robiliśmy. Zjednoczyć klany. Zjednoczyć sieć podziemną. Pomyśl o szkodach, które możemy wyrządzić. Moglibyśmy odpieprzyć to hardcore. Hahahahahaha…. „

Cop Killer

22 września 2007 roku, na stronie MySpace poświęconej Tedowi Bundy, napisał:

„JESTEM NAJBARDZIEJ ZIMNOKRWISTYM SUKINSYNEM, JAKIEGO SPOTKAŁEŚ! MÓJ BRACIE.”

Miał inne konto MySpace o nazwie „ nihilist style”. Był także członkiem grupy MySpace o nazwie „Cop Killers”. Jego konto na Photobucket można znaleźć tutaj . Można tam znaleźć wizerunki morderców, wampirów zdjęcie Biblii Szatana, innymi słowy wszystko to co lubił.

Ataki

Pewnego razu Kyle pociął sobie szyję, a następnie oba nadgarstki, mówiąc: „Człowieku, tym razem naprawdę głęboko przeciąłem”. Innym razem pociął nadgarstki i skoczył z balkonu na drugim piętrze po kłótni ze swoją dziewczyną.

Kyle był wielokrotnie hospitalizowany i miał za sobą przynajmniej osiem prób samobójczych. Zdiagnozowano u niego zaburzenie dwubiegunowe.

Rodzice Kyle’a oddawali go wiele razy do szpitala na przestrzeni lat. Został umieszczany w obiektach na terenie całego kraju. Jego ojciec powiedział, że po leczeniu przez krótki czas wygląda na zdrowego,po czym znów przychodzi nawrót. Jego ojciec wspomniał również, że próbowali go mimowolnie umieścić w placówce psychiatrycznej, ale sędzia odrzucił ich prośbę, ponieważ nikogo nie skrzywdził.

Trucizna

Następnie lekarz przepisał  mu Vyvanse – którą zażywał, gdy zamordował Robina.

Oto opinia na temat tego wyboru leku dwóch lekarzy medycyny sądowej:

„Dr Jonathan Howard, psychiatra sądowy, nazwał lek „trucizną” i jest szczególnie niebezpieczny dla osób z diagnozą dwubiegunową. Zwiększając poziom dopaminy w mózgu, Vyvanse może zaostrzyć psychozę i spowodować, że osoby z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym stają się coraz bardziej drażliwe lub podatne na gwałtowne wybuchy.”„U osoby z chorobą afektywną dwubiegunową… jest to bardzo zły wybór” – powiedział Howard.

Pierwszy gwałtowny epizod Morgana miał miejsce w 2008 roku, kilka tygodni po rozpoczęciu leczenia. Uderzył swoją dziewczynę, po czym skoczył z balkonu na drugim piętrze, wierząc, że potrafi latać.

Impuls

Drugi psychiatra sądowy, dr James Cavanaugh, stwierdził, że morderstwo nie było wynikiem działania leków. Nazwał tę zbrodnię „impulsem” i nie spodziewa się aby taka sytuacja się powtórzyła.

„Vyvanse to lek, który nie powinien był być przepisywany panu Morganowi. Tak się jednak stało doszło do przemocy, a teraz Burton nie żyje – powiedział sędzia . „(Ale) Kyle Morgan musi zapłacić za swoją zbrodnię.”

Kyle przyznał się do winy i jako, że był chory psychicznie, został skazany na 30 lat więzienia.

 

Autor: Kasia Magierska
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.