Let’s travel together.

Zaginęła matka pięciorga dzieci. Odnaleziono jej stopę

0

INDIANA- Rozpaczliwe poszukiwania matki pięciorga dzieci zakończyły się 01.05. 2019 roku, gdy władze potwierdziły, że znaleziona w stawie ludzka stopa, należy właśnie do zaginionej.

30-letnia Najah Ferrell była oddaną matką piątki dzieci. Kobieta miała dwóch biologicznych synów, a pozostałą trójkę adoptowała. Była zaręczona i wiodła szczęśliwe życie. Według jej bliskich, dla dzieci poświęciła cały swój czas i serce, do momentu w którym zadecydowała, że chce iść do pracy i polepszyć byt swojej rodziny.

15 marca 2019 roku, kobieta była widziana przez swoich bliskich we wczesnych godzinach porannych. To był trzeci dzień jej nowej pracy. Pracy do której nigdy nie dotarła. Kiedy tego dnia nie powróciła do domu, rodzina po uprzednim skontaktowaniu się z nowym pracodawcą, zawiadomiła policję. Natychmiastowo wszczęto dochodzenie. Samochód zaginionej kobiety odnaleziono tydzień później, 2,5 kilometra od miejsca w którym rozpoczęła pracę. Czarny Nissan Altima znajdował się na parkingu kina. Przedmioty osobiste należące do Najah znaleziono rozrzucone wzdłuż autostrady, która biegła w pobliżu kinowego parkingu. Poszukiwania kobiety były rozległe. Policja wydała ponad 30 nakazów rewizji i przeprowadziła około 40 wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i ludźmi mieszkającymi w obszarze jej pracy i parkingu na którym odnaleziono jej auto.

8 kwietnia policja otrzymała bardzo niepokojące, telefoniczne zgłoszenie. Rybacy stacjonujący nad stawem oddalonym o 130 mil od miejsca zamieszkania zaginionej, wyłowili zamiast ryby ludzką, tatuowaną stopę. Po tym makabrycznym odkryciu, śledczy rozpoczęli kilkudniowe, gruntowne przeszukiwania stawu i okolic z udziałem sonaru, nurków i drona. Tatuaż imienny NAJAH, pomógł wstępnie zidentyfikować właścicielkę odciętej stopy, poprzez rozpoznanie z udziałem jej matki i narzeczonego. Późniejsze testy DNA potwierdziły, że stopa należy do zaginionej. Na chwilę obecną nie znaleziono reszty jej ciała, ani nie zatrzymano w tej sprawie nikogo podejrzanego. Nie ma też żadnych przypuszczeń, co do tego jak  tragiczny los spotkał kobietę i dlaczego tak się stało. Sprawa jest w toku

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.