Let’s travel together.

Zaginął policjant, szuka go Rutkowski

0

Karol Sobieraj, 36- letni policjant z Kielc został delegowany przez Komendę Wojewódzką, do Szczytna w celu odbycia szkolenia przygotowującego go do pracy posterunkowego. Dnia 24.05.2018 r. Po odbytym szkoleniu, udał się z kolegą policjantem Kamilem S. Do baru „Perła Live” mieszczącym się nad Jeziorem Domowym Małym. Koledzy spożywali alkohol. Około godziny 21:00, Pan Karol rozmawiał przez telefon ze znajomym mieszkającym w Norwegii. Jego komórka była aktywna do godziny 23:00, ale wtedy mężczyzna już nie odbierał połączeń przychodzących.

Kamil S. Powrócił do ośrodka szkoleniowego dla policjantów w godzinach nocnych, jednak nie wszedł przez bramę główną- przeskoczył przez płot. Mężczyzna nie był widziany przez strażników, więc ciężko ocenić w jakim stanie powrócił. Nie wiadomo czy nosił ślady walki, czy jego odzież była mokra. Obecnie nie udziela informacji. Jest tylko i wyłącznie do dyspozycji służb, gdyż sprawą zajmuje się Biuro Spraw Wewnętrznych.

Zaniepokojona rodzina zaginionego, zwróciła się z prośbą o pomoc w jego poszukiwaniach do Krzysztofa Rutkowskiego. Ekipa detektywa, niezwłocznie udała się na miejsce zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż Kamil S. Nie pamięta co stało się z Jego kolegą. Pamięta natomiast że ukradkiem powrócił do ośrodka. Po wstępnych analizach wysunięto hipotezę, że być może Kamil S. Mógł nie udzielić pomocy Karolowi Sobierajowi, bądź oddalił się z miejsca z którego Ten tej pomocy potrzebował.

36-letni Karol Sobieraj ma 182 cm wzrostu. Waży 90 kilogramów, jest dość krępej budowy ciała, łysiejący. W chwili zaginięcia ubrany był w strój sportowy.

Jeśli masz informację dotyczące tej sprawy skontaktuj się z numerem 600 007 007. Anonimowość zapewniona.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.