Let’s travel together.

Zabiła swoją niepełnosprawną córkę w szpitalnej sali. Zmiażdżyła jej wnętrzności bo rzucała kredkami.

0

PENSACOLA, Floryda. 34-letnia Jessica Bortle została aresztowana 17 sierpnia 2021 roku, po tym, jak policja ustaliła, że ​​kobieta zabiła swoją 14-letnią niepełnosprawną córkę, gdy nastolatka leżała w szpitalu.

Szef Departamentu Policji w Pensacola Eric Randall i przedstawiciel Biura Prokuratora Stanowego przemawiali niedawno na konferencji prasowej w sprawie aresztowania Jessici Bortle. Według Randalla, 8 lipca Bortle zabrała swoją córkę Jasmine Singletary do szpitala Ascension Sacred Heart w celu leczenia infekcji. Randall powiedział, że Jasmine była „pacjentką o specjalnych potrzebach z zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi”.

Jasmine

13 lipca 2021 roku, Jasmine przebywała w swoim szpitalnym pokoju z matką, Jessicą Bortle i babcią. Według oficjalnych doniesień dziewczyna „nieoczekiwanie straciła przytomność i przestała oddychać”. Personel szpitala próbował ratować życie 14-latki, niestety bezskutecznie.

Jasmine

Przeprowadzona 21 lipca autopsja wykazała, że ​​Jasmine Singletary „doznała poważnych obrażeń”, których podobno „nie było, gdy została przyjęta do szpitala”. Lekarz sądowy stwierdził, że obrażenia były „tak poważne, że Jasmine umarła zaledwie kilka minut po ich otrzymaniu” i doszedł do wniosku, że „musiały mieć miejsce, gdy była przykuta do łóżka szpitalnego”.

Jessica

Jessica Bortle została oskarżona o zabójstwo, za co grozi jej maksymalny wyrok 15 lat więzienia stanowego.
Według WEAR-TV, Bortle rzekomo się zdenerwowała, gdy jej córka rzucała kredkami po szpitalnym pokoju. Raport z aresztowania cytowany przez WEAR mówi, że kobieta powiedziała policji, że „uderzyła Jasmine Singletary w brzuch szpitalnym stołem, a następnie napierała na stół całym swoim ciężarem”.
Wątroba dziewczyny została zgnieciona i „pęknięta”, a jej obrażenia były „podobne do tych znalezionych u ofiar wypadków drogowych”. Bortle została aresztowana i przebywa w więzieniu hrabstwa Escambia, a jej kaucja została ustalona na 500 000 $.

Jessica

Szpital również zabrał głos w tej sprawie:

„Utrata Jasmine jest niewyobrażalną tragedią dla tych, którzy ją kochali i złamała serce zarówno pielęgniarek jak i lekarzy, którzy się nią opiekowali. Przesyłamy nasze najgłębsze wyrazy współczucia i modlitwy za jej rodzinę i wszystkich, którzy ją znali.”

Autor, KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.