Let’s travel together.

Zabiła małżonka i usmażyła jego przyrodzenie w oleju sojowym

0

Sao Goncalo, Brazylia– 33- letnia Dayane Cristina Rodrigues Machado i jej mąż Andre byli parą od 10 lat i mieli dwójkę dzieci: 8- letniego syna i pięcioletnią córkę. Małżeństwo prowadziło także wspólny biznes, który dobrze prosperował. Ich pizzeria cieszyła się dużym uznaniem wśród lokalnych mieszkańców.

Niestety w małżeństwie Andre i Dayane od dłuższego czasu były problemy, aż w końcu para zdecydowała się na separację. Mimo tego nadal razem mieszkali, wspólnie wychowywali dzieci i prowadzili restaurację. Zgodnie z relacją krewnych, nie było dnia, w którym między Dayane, a jej mężem nie dochodziło do awantur. Kobieta miała nawet zgłosić mężczyznę na policję, żądając założenia niebieskiej karty. Z relacji osób trzecich wynika, że źródłem kłótni miały być zdrady, których niejednokrotnie  dopuszczał się Andre.

Wczesnym rankiem 7 czerwca br. r. Dayane zjawiła się na komisariacie policji i powiedziała, że zamordowała swojego męża. Kiedy śledczy udali się pod wskazany przez nią adrese, dokonali masakrycznego odkrycia. Nagie, zakrwawione ciało Andre leżało na podłodze, a tuż nieopodal na kuchence gazowej, stała patelnia z usmażonym przyrodzeniem mężczyzny.

Zgodnie z zeznaniami kobiety na kilka godzin przed morderstwem, mąż zaprosił ją do restauracji gdzie usilnie próbował się pojednać. Ona była jednak zdecydowana: Chciała rozwodu. Kiedy wrócili do domu doszło do ostrej awantury. Prawnicy kobiety twierdzą, że działała w obronie własnej, a przyrodzenie odcięła po śmierci małżonka, co miało być karą za zdradę.

Póki co nie wiadomo czy dzieci pary były świadkami tej masakry. Śledztwo jest w toku.

Autor, Dorota Ortakci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.