Let’s travel together.

Wymordowali swoją rodzinę i nie zamierzali na tym poprzestać

0
Rodzina Bever

April i David Bever – małżeństwo z siedmiorgiem dzieci, prowadziło dość kontrowersyjny sposób życia. David był bardzo zdyscyplinowany i trzymał swój dom w ryzach żelaznej pięści. Surowy z natury mężczyzna, często wpadał w niekontrolowane napady wściekłości, podczas których wyżywał się na swoich dzieciach oraz żonie. Prócz tego był nad wyraz religijny, co wkrótce zmieniło się w chorą obsesję. Wierząc w nadchodzący koniec świata, zabarykadował się w domu, izolując od wszystkiego co zewnętrzne swoją własną rodzinę. Dzieci nie chodziły do szkoły, nie mogły spotykać się z rówieśnikami, a nawet podchodzić do okien.

Bracia

Ponieważ rodzeństwo nie miało dostępu do świata zewnętrznego, było zdane tylko i wyłącznie na swoje towarzystwo. To nienaturalne zdyscyplinowanie szczególnie zbliżyło do siebie dwóch najstarszych braci, Roberta i Michaela. Jednak do ich wspólnych pasji nie należały zajęcia tj.Klejenie modeli samolotów, a śledzenie stron internetowych poświęconym seryjnym mordercom. Podczas gdy inni chłopcy w ich wieku rozmawiali o dziewczynach, bracia godzinami dyskutowali o morderstwach i psychopatach. W dość szybkim czasie te rozmowy zmieniły się w realne planowanie zabójstwa co zajęło im cztery lata. Kiedy osiągnęli odpowiedni wiek i zdobyli pracę, zaoszczędzone pieniądze nie zostały przeznaczone na zakup auta… Bracia zainwestowali w broń palną, kamizelki kuloodporne i noże, co nie wzbudzało żadnego niepokoju u rodziców. W końcu wierzyli oni w nieuchronny koniec świata, więc cieszyli się, że ich synowie są tak dobrze przygotowani na ten moment. Jednak Robert i Michael wcale nie mieli zamiaru chronić swej rodziny podczas walki z nieznanym, ale ją wymordować.

Realizacja planu

22 lipca 2015 roku 18-letni Robert i 16-letni Michael zdecydowali, że nadszedł czas by zrealizować swój misterny i krwawy plan. Na tę okazję zamówili 2250 różnych zestawów amunicji. Tuż przed północą, kiedy 13- letnia Crystal weszła do pokoju swoich braci, ci zaprosili ją przed komputer pod wymówką, że chcą jej coś pokazać. Kiedy usiadła, Michael zaszedł ją od tyłu, zakrył usta i poderżnął gardło. Ku jego zaskoczeniu dziewczynka się oswobodziła i zaczęła krzyczeć. W momencie w którym do pokoju wbiegła zaalarmowana matka, Michael rzucił się na kobietę i zadał jej w sumie 48 ciosów nożem. W tym samym czasie Robert rozprawiał się z ojcem, który po chwili upadł obok swojej żony, kończąc z 28 ranami kłutymi. To był dopiero początek…Morderczy bracia nie zaprzestali swojej rzezi na morderstwie rodziców.

Rodzeństwo

Na polecenie Crystal, która mimo ciężkiej rany przeżyła atak, 7- letni Christopher i 5 letnia Victoria zamknęli się w łazience. Michael walił w drzwi, domagając aby dzieci otworzyły, a kiedy odmówiły wziął je podstępem: zaczął wykrzykiwać przez drzwi, że Robert zamierza go zabić. Dzieci zlitowały się nad bratem i na swoją zgubę otworzył. Christopher zginął od sześciu ran klutych zadanych w plecy, klatkę piersiową, ramiona i podudzie. Victoria od 18 ran, które miała po obu stronach szyi, piersi, pleców i ramienia. Niestety tą samą sztuczkę zastosowano u 12- letniego Daniela, który zabarykadował się w biurze taty, skąd zdążył zadzwonić na policję. Niestety Daniel także otworzył drzwi, a w momencie kiedy ginął, mówił swojemu zabójcy jak bardzo go kocha. Chłopcu zadano 9 ciosów nożem.

Policja popsuła cały plan

Kiedy na miejscu zjawiły się zastępy policji, pierwsze co ujrzeli to leżąca na trawniku dziewczynka. Na całe szczęście Crystal przeżyła brutalną napaść, tak jak jej 2- letnia siostrzyczka, która podczas tej krwawej jatki spała w pokoju na piętrze. Podczas przesłuchania, bracia byli bardzo podekscytowani, a jedyne czego żałowali, to tego że nie udało im się zabić więcej osób. Planowali ukryć ciała swojej rodziny na strychu, a następnie wsiąść z bronią w rodzinny samochód i strzelać do jak największej liczby osób. Do osiągnięcia zamierzonego celu- 100 osób. Kiedy policja przeszukała dom rodziny Bever, co miało już miejsce po aresztowaniu braci, odkryto kamery, które Robert i Michael rozmieścili w całej posiadłości, aby nagrywać przebieg morderstwa. Robert przyznał, że jego planem było stworzenie dwóch filmów: jeden pokazałby krwawe następstwa zabójstwa, w tym zwłoki, a drugi pokazywałby tylko miejsce zbrodni bez ciał- ten planował opublikować w Internecie.

Proces

Podczas oczekiwania na proces, Robert próbował popełnić samobójstwo. Strażnik wkroczył do celi w ostatnim momencie i odciął prześcieradło na którym chłopak chciał zakończyć swoje życie. Rozprawy nie uniknął. Sam przebieg procesu miał dość oczywisty scenariusz. Bracia, najlepsi przyjaciele i partnerzy w morderstwach, zwrócili się przeciw sobie. Mimo zrzucania winy zarówno Michael, jak i Robert zostali skazani na dożywocie. Robert z uwagi na osiągnięcie pełnoletności w momencie popełnienia przestępstwa nie może liczyć na zwolnienie warunkowe. Proces Michaela rozpoczął się 16 kwietnia 2018 r Wyrokiem sądu został skazany na dożywocie z możliwością zwolnienia warunkowego.

Autor Dorota Ortakci

This slideshow requires JavaScript.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.