Let’s travel together.

Wyłupiła 5-latce oczy, odcięła język i próbowała go zjeść. Chciała wypędzić z córki demona.

0

Władze północno-wschodniej Brazylii badają sprawę morderstwa pięcioletniej dziewczynki, której matka przyznała się do wyłupienia jej oczu oraz odcięcia języka, który następnie próbowała zjeść.

30-letnia Josimare Gomes została aresztowana 24 stycznia 2021 roku, w swoim domu w wiosce Sao Cristovao w Maravilha w północno-wschodniej Brazylii. Po aresztowaniu, kobieta wyznała śledczym, że zabiła swoją pięcioletnią córkę Brendę da Silva, ponieważ była opętana przez diabła.

Brenda

Dziadek dziewczynki, a ojciec Josimare, ​​Marinho da Silva poważnie się zaniepokoił, gdy jego córka zamknęła się w łazience z malutką Brendą i pozostawała tam przez kolejne 30 minut. Mężczyzna pukał do drzwi łazienki i prosił, aby Josimare wpuściła go do środka, ale kobieta odmówiła i powiedziała, że bierze z córką kąpiel. Marinho widząc krew wydobywającą się z łazienki postanowił wywarzyć drzwi, a gdy wszedł do środka, jego oczom ukazał się przerażający widok. 

Josimare

Cała łazienka była pokryta krwią, a jego córka siedziała na ziemi pochylając się nad Brendą leżącą w ogromnej kałuży krwi. Josimare zdawała się być w transie, w jednej ręce trzymała różaniec, a w drugiej nożyczki i głośno się modliła. Dziewczynka leżała bez ruchu, była pozbawiona oczu i języka. O godzinie 16, przerażony Marinho zadzwonił na policję i poprosił o pomoc.

Sekcja zwłok dziewczynki wykazała, że wyłupienie oczu i odcięcie języka nastąpiło gdy Brenda jeszcze żyła. Oprócz tego pięciolatka była brutalnie pobita, a jej szyja wyglądała na zmiażdżoną.

Kobiecie na miejscu podano środki uspokajające, a następnie przewieziono na komisariat pobliskiej gminie Delmiro Gouveia. Następnego ranka Josimare złożyła zeznania w kilku językach, w tym w hiszpańskim. Gomes wyznała policji, że w rzeczywistości to jej córka żyje, a ona tylko zabiła demona, który ją opętał. Podczas zeznań zaprzeczyła by wyłupiła córce oczy i odcięła język.

This slideshow requires JavaScript.

Jak się później okazało, kobieta cierpi na poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, w tym depresję i uważa się, że dokonała zabójstwa podczas epizodu psychotycznego.
Za namową prokuratora okręgowego Maravilha, Kleytione Pereiry, Gomes, którą początkowo umieszczono w areszcie policyjnym, przeniesiono następnie do szpitala psychiatrycznego w celu przeprowadzenia pełnej oceny psychologicznej i psychiatrycznej kobiety.

„Ze względu na okoliczności, w jakich doszło do wydarzeń, i biorąc pod uwagę, że matka ofiary ma problemy psychologiczne i psychiatryczne, istnieją silne podstawy by twierdzić, że w momencie popełnienia przestępstwa znajdowała się w stanie załamania nerwowego.”

Nie wiadomo kiedy, ani czy w ogóle kobieta będzie mogła stanąć przed sądem.

Autor: KaMa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.