Let’s travel together.

Wykastrowały, oskórowały i odcięły głowę 9-letniemu chłopcu. Matka i jej kochanka otrzymały łącznie karę 129 lat więzienia.

3
1 czerwca 2019 roku, brazylijska policja aresztowała 27-letnią Rosanę Cândido oraz jej rok starszą partnerkę Kacylę Damasceno Pessao za bestialskie morderstwo 9-letniego syna jednej z kobiet. Rok przed morderstwem Rosana i jej partnerka wykastrowały chłopca, ponieważ ich zdaniem, chciał być dziewczynką.
Walka i porwanie

W 2014 roku, po przegranej batalii sądowej ze swoim byłym mężem, Rosana Candido straciła prawo do opieki nad swoimi dziećmi. Rosana jednak nie chciała dać mężowi satysfakcji wygranej, w związku z czym porwała ich syna Rhuana oraz jego młodszą siostrę i uciekła. W całej tej akcji, Rosanie towarzyszyła jej kochanka, Kacyla Pessao, która czynne wspierała swoją partnerkę. Były mąż Rosany, gdy tylko odkrył, że kobieta porwała dzieci, zgłosił sprawę na policję, ale ta nie była w stanie ich namierzyć.

Świadkowie

Pierwszego czerwca 2019 roku, młodsza siostra Rhuana zdołała skontaktować się z policją i przekazała im szokującą informację, że jej matka zabiła Rhuana. Policja niezwłocznie wszczęła poszukiwania kobiety. Po opublikowaniu zdjęć Rosany i Kacyli w telewizji, na policję zaczęły spływać coraz to nowe informacje, które trzeba było sprawdzić. Jedną z nich, dostarczyły policji dzieciaki, które znalazły walizkę z fragmentami ciała. Ci mali świadkowie, widzieli jak dwie kobiety, podobne do tych z telewizji, wkładały dużą walizkę do kanału. Gdy kobiety się oddaliły, dzieciaki przerwały grę w piłkę i poszły sprawdzić co znajduje się w walizce, a następnie zadzwoniły na policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, znaleźli w walizce rozczłonkowane ciało chłopca, w tym odciętą głowę.

Skórowanie i grill

Resztę ciała znaleziono w dwóch plecakach, w domu Rosany. Sekcja zwłok wykazała, że chłopiec otrzymał 11 ciosów nożem. Ciosy zadawała matka, a jej partnerka przytrzymywała Rhuana. Kiedy dziecko jeszcze żyło, matka odcięła mu głowę, a następnie z pomocą Kacyli zerwała skórę z jego twarzy oraz próbowała wyłupić oczy dziecka, w celu utrudnienia jego identyfikacji. Szczątki były w kilku miejscach zwęglone, i nosiły ślady spalenizny, co było efektem próby utylizacji zwłok przez spalenie ich na grillu. Gdy się to jednak nie powiodło, spakowały fragmenty ciała chłopca do kilku toreb i sukcesywnie się ich pozbywały.

Kastracja

Przy okazji na światło dzienne wyszły inne szokujące fakty dotyczące tego co działo się w domu Rosany i Kacyli. Rok przed zabójstwem Rhuana, matka i jej partnerka dokonały na nim zabiegu kastracji. W domowych warunkach, przy użyciu przedmiotów codziennego użytku i bez znieczulenia odcięły chłopcu przyrodzenie, ponieważ jak twierdziły, powiedział im, że chce być dziewczynką. Rhuan ogromnie cierpiał, a rana po zabiegu nie goiła się jak należy, przez co dziewięciolatek nie chodził do szkoły. Zdaniem lekarzy, chłopiec cudem przeżył.

Ciężar i objawienie

Powodem, dla którego kobieta w tak okropny sposób potraktowała swojego syna, była zemsta na ojcu dziecka. Cândido powiedziała policji, że uważała Rhuana za „ciężar” oraz przeszkodę w jej związku z nową partnerką. Kobieta wspomniała również, że Rhuan przypominał jej byłego męża oraz, że „czuła nienawiść i brak miłości” do dziewięciolatka.

Ostatecznie obie kobiety przyznały się do zarzucanych im czynów. Przed sądem zeznały, że ich działanie miało również motyw religijny, a matka chłopca mówiła o sobie jako o pastorze (którym nigdy nie była). Rosana i Kacyla utrzymywały, że miewały objawienia oraz nawiązywały do mściwego boga Jahwe.

129 lat

Po długim i trudnym procesie, kobiety zostały uznane winnymi morderstwa z szczególnym okrucieństwem, tortur, oskórowania, ukrycia zwłok i zacierania śladów zbrodni. 25 listopada 2019 roku, Cândido i Pessao usłyszały wyrok 65 i 64 lat więzienia. Córka Rosany trafiła do domu dziecka, ponieważ sąd z jakiegoś powodu nie zezwolił ojcu na zabranie jej do domu.

This slideshow requires JavaScript.

Autor: KaMa.

3 Komentarze
  1. Agata mówi

    Taki ładny chłopiec no kuźwa co za baby

  2. Agata mówi

    Taki ładny chłopiec no kuźwa co za baby ohydne

  3. Małgorzata mówi

    potwory w ludzkiej skórze!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.