Let’s travel together.

Trenerka fitness zamordowana w kościele – morderca w policyjnym mundurze[video]

0

Niedawno minęła czwarta rocznica śmierci Terri „Missy” Bevers, instruktorki fitness. Missy została zamordowana w kościele w Midlothian’s Creekside Church of Christ., sprawa pozostaje nierozwiązana, a policja nadal szuka odpowiedzi na pytanie: kim jest morderca Missy?

45-letnia Bevers została zamordowana 18 kwietnia 2016 r. około godziny 5 rano, gdy przygotowywała się do prowadzenia zajęć fitness w pobliskim kościele w Midlothian.

Spokojny i opanowany

Podejrzany osobnik, ujęty przez kamery monitoringu w kościele, przybył na miejsce niedługo przed Missy. Miał na sobie pełne policyjne umundurowanie taktyczne. Napastnik włamał się do zamkniętego kościoła i zaczął swój obchód. Policja znalazła na podłodze potłuczone szkło i zauważyła inne ślady włamania.

Niezidentyfikowana osoba z nagrania, niepokojąco swobodnie, bez pośpiechu, przemierza pusty kościół, otwiera drzwi, sprawdza zamki i nonszalancko wybija od czasu do czasu szyby na korytarzu. Władze szacują, że ta osoba ma od  5’2 ″ do 5’7 ″ wzrostu, ale tożsamość intruza, a nawet płeć , jest niemożliwa do ustalenia, ze względu na całkowite zasłonięcie postaci przez mundur. Wideo z kamery monitorującej nie uchwyciło chwili morderstwa. Niektóre z kamer znajdujących się na terenie obiektu, zostały uszkodzone.

O godzinie 5:06, jeden z członków grupy zajęciowej Missy, rozhisteryzowany zadzwonił pod numer 911 i zgłosił, że instruktorka została brutalnie zaatakowana. Kobieta nie reagowała i miała rany kłute na głowie i klatce piersiowej.

Śledztwo

Bevers matka trojga dzieci i mieszkała w Red Oak w Teksasie. Niedługo po morderstwie, wypłynęły na wierzch fakty z życia małżeństwa Bevers. Para walczyła ze sobą, często się kłócili a ich nieporozumienia często dotyczyły spraw finansowych. Fakt, że męża nie było w mieście, w dniu morderstwa, pogłębiło tylko podejrzenia rzucane w jego kierunku. Policja wzięła na celownik męża Missy Brandona, szczególnie, że wydawało się, że morderca znał harmonogram dnia trenerki. Zjawił się odpowiednio wcześnie aby bez świadków móc ją zaatakować.

Kapitan policji Midlothian, John D. Spann, powiedział w komunikacie prasowym, że większość otrzymanych wskazówek podkreśla chód napastnika. Jeśli jednak podejrzany chodził w ten charakterystyczny sposób w wyniku kontuzji, obecnie może nie poruszać się w ten sposób. Policja otrzymała ponad 2000 wskazówek, jednak żadna nie przybliżyła śledczych do rozwiązania sprawy.

This slideshow requires JavaScript.

Wykluczono motyw rabunkowy, ponieważ widać na nagraniu, że osobnik ten nie przeszukuje pomieszczeń, on jedynie je otwiera i idzie dalej. Wygląda jakby raczej szukał kogoś a nie czegoś. Podobno mąż podejrzewał Missy o niewierność, kobieta miała często wymieniać wiadomości o niejednoznacznych treściach, na portalach społecznościowych, gdzie z resztą intensywnie się udzielała. Po jakimś czasie, policja wykluczyła jednak męża kobiety i jego rodzinę z grona podejrzanych.

Brak odpowiedzi

Odnalezione na miejscu zbrodni DNA, wysłano do laboratorium kryminalistycznego. Okazało się jednak, że ilość materiału DNA była niewystarczająca aby wykonać test.

Śledczy są przekonani, że morderstwo Missy Beaver najprawdopodobniej zostanie rozwiązane z pomocą opinii publicznej. Uważają, że jest ​​ktoś, kto posiada informacje na temat tej zbrodni ale jeszcze nie zdecydował się o tym opowiedzieć.

 

 

Autor: KaPaMa
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.